To już 15 lat

Wykorzystując wolną, spokojną niedzielę bez meczu i tzw. „sezon ogórkowy” jest dobra okazja do publikacji krótkiej informacji serwisowej. Otóż właśnie dziś serwis, który przeglądasz ma 15 lat. Dokładnie 26 lipca 2005 roku około godziny 17:00 początek miał swój duży w tej chwili kibicowski projekt będący na początku czymś stworzonym dla rozgrywki, dla frajdy, dla humoru. Po 15 latach KKSLECH.com to moc tysięcy użytkowników z którymi cały czas idziemy do przodu robiąc jednocześnie swoje każdego dnia.>> O KKSLECH.com (początki, historia, liczby, informacje)

15 lat temu zupełnie przypadkowo powstało coś dużego czym nie będziemy się dzisiaj chwalić. Dzisiejsze info skierowane głównie do stałych internautów KKSLECH.com to jedynie przypomnienie o pięknej rocznicy, której nie obchodzilibyśmy gdyby nie Wy, a także podziękowanie za wsparcie. To Wy swoimi opiniami, dyskusjami czy odwiedzinami pchaliście KKSLECH.com, które rozwinęło się tak jak widzicie i jak widzą to inni. Korzystając z tej witryny każdego dnia z pewnością zauważacie plusy, minusy, niedociągnięcia i mocne strony serwisu. Razem z innymi kibicami Lecha Poznań przez te wszystkie sezony zbudowaliśmy od podstaw coś bardzo mocnego za co Wam serdecznie dziękujemy.

Przez 15 lat dużo się tutaj zmieniło. Jedni przychodzili, drudzy odchodzili, jeszcze inni odchodzili, by później wrócić i dalej dokładać swoją „cegiełkę” w rozwój serwisu. Głównie w ostatnich latach przez rozbudzone nadzieje a potem rozczarowania przy tworzeniu KKSLECH.com brakowało cierpliwości. Z upływającym wiekiem brakowało czasu na produkcje różnych rzeczy, sił, nieraz także chęci, które na końcu zawsze pojawiały się po widoku innych kibiców Lecha Poznań zatroskanych losami klubu. Po 15 latach możemy być dumni z Was, z tego co udało się zrobić robiąc tak naprawdę swoje już od wielu sezonów. Przez te wszystkie lata mimo często ciężkich Lechowych wydarzeń, przegranych ważnych meczów, dziwnych decyzji zarządu zawsze ktoś był z nami. Czy Kolejorz wygrywał, przegrywał czy remisował zawsze tu byliście, jesteście cały czas, napędzacie KKSLECH.com dodając jednocześnie energii do dalszego działania.

Dzięki Wam kibicom Lecha Poznań inni kibice czują się potrzebni dając coś od siebie, poświęcając na to swój czas, swoje życie, często też swoje nerwy i zdrowie. 15 rocznica powstania KKSLECH.com to sukces nie tylko nasz, to również zwycięstwo internautów, którzy są największym skarbem tej witryny. Od lat dajecie pozytywnego kopa do dalszej roboty, dzięki Wam opłaca się poświęcać czas na teksty, na zdjęcia, to dzięki Wam właśnie leci nam 16 rok istnienia w którym ponownie nie musimy się na nikogo oglądać. Dyskusje innych kibiców kształtują opinie i rzeczywisty obraz Lecha Poznań, który później przedstawiamy w różnego rodzaju tekstach, cyklach rzetelnie informując o wszystkim co się dzieje. Dzięki różnym ludziom z różnych środowisk będących kibicami Lecha Poznań udało się nam w ciągu 15 lat stworzyć w pełni niezależny nieoficjalny serwis internetowy prezentujący w rozmaity sposób własne opinie dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem.

Samo KKSLECH.com przez wiele postronnych osób czy obserwatorów niemających zwykle styczności z mediami jest oceniane jako serwis będący idealnym uzupełnieniem oficjalnej strony Lecha Poznań i to jest bardzo miłe. Nie ma wśród nas zawodowych dziennikarzy, nigdy nie było i nie będzie. Są tylko zwykli kibice, nawet z ponad 40-letnim stażem na trybunach robiący coś dla innych kibiców opisując życie Lecha Poznań w obiektywny sposób. Razem z Wami tworzymy coś pięknego, piszemy historię, którą będziemy dalej pisać opisując wszystko to co dzieje się w Kolejorzu oraz wokół niego z perspektywy kibica dla drugiego kibica. Setki Waszych dyskusji w których czasami się różnicie, czasem kłócicie, macie inne poglądy pokazują, że dobro Lecha Poznań leży Wam na sercu.

Staż tego serwisu to coś co napędza dodając energii na dalsze działania, gdy codziennie widzi się tysiące innych kibiców na tej witrynie zatroskanych losem Lecha Poznań. Wraz z Wami użytkownikami po 15 latach KKSLECH.com nadal chcemy się rozwijać, jednoczyć kibiców w jednym miejscu, a także doprowadzać do ich spotkań na żywo co w przeszłości miało już miejsce. Bogatsi o 15 lat różnych doświadczeń doskonale wiemy co robić. Wiemy co jest źle, co dobrze, co trzeba zmienić, poprawić, co udoskonalić. Będziemy to robić powoli, w ciszy, bez pychy, z wiarą w sukces, musimy dalej się zmieniać, by nie stać w miejscu czy spocząć na laurach. 15 rocznica powstania KKSLECH.com to na pewno nie czas na otworzenie piwa przy niedzieli, wspominanie starych czasów Lechowych, życie historią, nie czas na radość z wicemistrzostwa Polski czy chwalenie się teraz w tekście różnymi statami, które idzie znaleźć -> tutaj.

Lecący już 16 rok to czas nadal twardego stąpania po ziemi oraz robienia swoich rzeczy. KKSLECH.com to serwis od rzetelnego, obiektywnego informowania Was o tym, co się dzieje w Lechu Poznań i wokół niego. W kolejnym sezonie ponownie nie od nas będzie zależała atmosfera wokół klubu czy wyniki Kolejorza. My o tym wszystkim wraz z felietonistami będziemy pisać nie mogąc nic więcej dla Lecha zrobić. Widząc pozytywy czy nadzieje podparte faktami na to na co najbardziej czekamy i co jest celem kibiców będziemy na KKSLECH.com odpowiednio regulować ton pasujący do obecnej sytuacji. Nikt nie ma wpływu na to co piszemy oraz na nastroje panujące na tej witrynie. Wpływ mają tylko piłkarze, trenerzy, ludzie tworzący klub. Wpływ ma po prostu KKS Lech Poznań, który przedwczoraj wygraną w Pucharze Polski mógł nam dać piękny prezent na 15. rocznicę powstania KKSLECH.com. Nie dał, w ogóle nie dostał się do finału, który w zeszłym sezonie był na wyciągnięcie ręki. Przez to znów nie opisaliśmy sukcesu, jednak jako kibice nie możemy przestać wierzyć w trofea, bo wtedy już nie bylibyśmy kibicami. Dzięki, że byliście, jesteście i będziecie tu przez kolejny rok. Niech zwycięża LECH!

(grupa KKSLECH.com + dział moderacji)

>> O KKSLECH.com (początki, historia, liczby, informacje)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <10 komentarzy

 1. pewniak pisze:

  Dzięki, że jesteście! Ogromne gratulacje i życzenia następnych, nie piętnastu, ale stu pięćdziesięciu lat w sieci!

 2. Sp pisze:

  Sto Lat! Sto Lat ! Jak najwięcej odsłon wam życzę, by nasz klub awansował do grupy LE byście mogli kontynuować to co po pandemii, że mecze co 3 dni i multum artykułów. Cierpliwości bo brak słów na to co się wyrabia w naszym klubie. Milionów odsłon codziennie, wszystkiego najlepszego.

 3. inowroclawianin pisze:

  1922 lat! Jestem tu jakoś od około 2008 roku bodajże. Dobrze, że jesteście, bo często trudno o takie dość obiektywne spojrzenie na to co dzieje się w Klubie. Kkslech.com to moja ulubiona strona lechowa. Najlepszego. Pozdrawiam

 4. smigol pisze:

  Moim zdaniem powinniście się chwalić bo jest czym. Powinniście być dumni z tego co dokonaliscie i z tego co z dnia na dzień staje się większe I silniejsze. Dziękuję za ciężka pracę nad artykułami, rzetelne i realistyczne oceny sytuacji w klubie zwłaszcza wtedy kiedy ludzie siedzący za sterami tracili właściwy kierunek. Powodzenia, wytrwałości oraz wielu okazji do świętowania mistrzostw, pucharów i zwycięstwa ligi mistrzów przez Lecha… a jak. Dziękuję!!!

 5. Przemo33 pisze:

  Również bardzo, bardzo wam dziękuję, że jesteście i od lat wykonujecie kawał na prawdę świetnej roboty. Róbcie nadal swoje, nigdy nie traćcie pasji do waszej pracy. Wszystkiego co najlepsze dla was i powodzenia!

 6. bas pisze:

  Od ładnych paru lat każdy dzień gdy odpalam kompa lub telefon to pierwsze co robię jest odwiedzenie KkSLECH.com.Dzięki za ogrom pracy i realne spojrzenie na to co dzieje się w naszym klubie.Pozdrawiam.

 7. Pawlisko pisze:

  Gratulacje z powodu rocznicy i życzę Wam żebyście zawsze utrzymywali taki poziom jak do tej pory.

  Tak się składa, że czuję z Wami dzięki temu jakąś więź, bo też mam dzisiaj urodziny. Tylko że ja mam już sporo ponad dwa razy więcej lat na karku niż Wy 🙂

 8. kilo82 pisze:

  Gratulacje z okazji tak pięknego wyniku i wielu, wielu kolejnych lat tak dobrej roboty 🙂 No i dzięki, że jesteście i ciągle jeszcze Wam się chce 🙂

 9. Pawelinho pisze:

  Jeszcze trzy lata i serwis będzie pełnoletni, a tak na poważnie to następnych 15 lat (jak nie więcej) najlepszego serwisu poświęconemu poznańskiemu Lechowi, bez którego ciężko wyobrazić lekturę informacyjną, która jest jedną z nielicznych na wysokim poziomie pod względem rzetelności oraz wiarygodności.

 10. Siodmy majster pisze:

  Panowie , szacun , podziw i ogromne dzięki ! Stworzyliście markę . To dzięki Wam czy w Kolejorzu jest dobrze czy źle warto tu zajrzeć bo zawsze czekają rewelacyjne artykuły , analizy , statystyki .Jesteście lekiem na całe zło , które trawi nasz klub od jakiegoś czasu . Wszyscy wiemy ,że właściciele Lecha od lat popełniają te same błędy , które im wytykamy wraz z Wami ale wniosków nie wyciągają żadnych .
  Lech Poznań to WY i MY i dzięki WAM i NAM on będzie zawsze .Zarząd robi mnóstwo dziwnych i niezrozumiałych rzeczy ale Wasza robota zawsze jest perfekcyjna , a postawa kibolska prawdziwych fanów ( ja jestem piknikiem ) to jest mistrzostwo świata .Dziękuję wam też za to ,że na tej witrynie czuję się jak wśród przyjaciół lub w rodzinie .Znalazło się tu mnóstwo wspaniałych i wartościowych ludzi , których w pewnym sensie mogłem poznać dzięki istnieniu serwisu .
  W górę serca niech zwycięża Lech Kolejorz ! Majstrów i pucharów życzmy sobie nawzajem . A reszta ?
  Wtedy reszta przyjdzie sama :)))