II-liga: GKS Katowice – Lech II Poznań 3:1

W meczu 3. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań przegrał na wyjeździe z GKS-em Katowice 1:3 (1:1). Rezerwy podobnie jak wczoraj pierwszy zespół – straciły 2 gole po rzutach rożnych i przy okazji wszystkie punkty mimo prowadzenia 1:0.

Jak padły bramki?

37 minuta – 0:1. Dośrodkowanie Sobola z prawej strony strzałem głową na gola zamienił Karbownik.
42 minuta – 1:1. Akcja GKS-u prawą stroną, zawodnik rywala urwał się Krygowi, podał na 10 metr, gdzie mocnym strzałem popisał się Błąd.
52 minuta – 2:1. Rzut rożny, piłka trafiła na nogę Sanockiego, który mocnym strzałem wpakował ją pod poprzeczkę.
87 minuta – 3:1. Kolejny rzut rożny, akcja GKS-u, podanie w pole karne w którym najprzytomniej zachował się źle kryty Urynowicz.

Rezerwy Lecha II Poznań po 3 kolejkach II-ligi 2020/2021 z 3 punktami na 13. miejscu w tabeli. Za tydzień Lech II Poznań pauzuje. Kolejorz kolejne spotkanie rozegra w sobotę, 26 września, o godzinie 12:00. Wtedy jego przeciwnikiem we Wronkach będzie Górnik Polkowice.

3. kolejka II-ligi 2020/2021, niedziela, 13 września, godz. 19:00
GKS Katowice – KKS Lech II Poznań 3:1 (1:1)

Bramki: 42.Błąd 52.Sanocki 87.Urynowicz – 37.Karbownik

Asysty: 1:0 – Sobol

Żółte kartki: Jaroszek, Jędrych – Niewiadomski, Borowski, Kryg