II-liga: Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz 1:2

W meczu 7. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań przegrał u siebie z Olimpią Grudziądz 1:2 (1:2) i cały czas jest na ostatnim 19. miejscu w ligowej tabeli. Dla rezerw Kolejorza była to już czwarta kolejna porażka. Lech II w trwających rozgrywkach stracił aż 17 goli.Kolejorz w ostatnich 4 kolejkach przegrał odpowiednio 1:3, 1:3, 2:4 i dziś 1:2. Rezerwy Lecha II Poznań po 7 kolejkach II-ligi 2020/2021 z raptem 3 punktami na swoim koncie i bilansem 1-0-5, gole: 11:17 są na spadkowym i ostatnim 19. miejscu w tabeli. W piątek, 9 października, o godzinie 19:00 podopieczni Rafała Ulatowskiego zmierzą się na wyjeździe ze Zniczem Pruszków.7. kolejka II-ligi 2020/2021, niedziela, 4 października, godz. 12:00
KKS Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz 1:2 (1:2)

Bramki: 28.Wojtkowiak – 25.Embalo 39.Janczukowicz

Asysty: 1:1 – Kryg

Żółte kartki: Wojtkowiak, Smajdor, Niewiadomski – Andronic, Widejko

Widzów: (bez udziału publiczności)

Sędzia: Ewa Augustyn (Gdańsk)

Lech II: Bąkowski – Smajdor (86.Andrzejewski), Wojtkowiak, Dejewski, Niewiadomski – Marciniak, Kryg (86.Ratajczyk), Szramowski – Klupś (60.Karbownik), Sobol, Yatsenko (76.Kołtański).

Rezerwowi: Radliński, Malec, Tkocz, Andrzejewski, Białczyk, Karbownik, Kołtański, Ratajczyk.

Olimpia: Sujecki – Ciechanowski, Pietrzyk, Hernandez, Widejko – Janczukowicz (80.Kwiatkowski), Andronic, Graczyk, Kalenik (58.Janiak), Popalzay (80.Gabor) – Embalo (90.Leszczyński).

Trenerzy: Ulatowski – Cretti

Pogoda: +14°C, pochmurno

Miejsce: Stadion Leśny (ul. Leśna 15, Wronki)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <9 komentarzy

 1. Didavi pisze:

  Ulatowski out! Bartkowiak na pierwszego.

  • Bender pisze:

   Obawiam się, że Bartkowiak nie ma uprawnień… Nie jest w końcu zasłużonym ekstraklasowcem tylko szkolił młodzież… Ale zgadzam się z jednym – Ulatowski out z funkcji pierwszego trenera rezerw!

  • Grossadmiral pisze:

   Bartkowiak to chyba nie ten poziom i nie te doświadczenie tu trzeba trenera z sukcesami osiąganymi z juniorami a jednocześnie doświadczonego na poziomie seniorskim

 2. John pisze:

  Potrzeba trenera, bo inaczej rezerwy spadną.
  17 bramek straconych w 7 meczach.

 3. Lolo pisze:

  Ulatowski niech się…

 4. Expert pisze:

  Rumaka zatrudnić póki nie jest za późno

 5. Pawelinho pisze:

  Ulatowski niech on już odejdzie bo to, że udało mi się utrzymać było kwestią przypadku teraz potwierdzają się tezy jak słabym jest trenerem. Szkod aby przez tego amatora rezerwy spadły o szczebel niżej. Niestety przy tym treneiro jest całkiem realna opcja.

 6. Tadeo pisze:

  Już dawno pisałem że Ulatowski jako trener niczego nie osiągnął. Dodatkowo pełni funkcję dyr.akademii , i jak widać nie daje rady podołać tym dwóm obowiązkom. Najwyższy czas na zmianę trenera , bo inaczej przy trenerze Ulatowskim czeka nas spadek do ll ligi.Gra którą prezentują rezerwy , jest beznadziejna , widać braki w przygotowaniu fizycznym i kondycyjnym.W obecnym składzie trudno kogokolwiek wyróżnić, a tym bardziej upatrywać kandydata do gry w pierwszym zespole.

 7. Ostu pisze:

  Panie Rutek …!!!
  PORA ogarnąć się także w kwestii sztabu szkoleniowego REZERW…