Wystaw swoje oceny po meczu z Piastem

W meczu 6. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021, Lech Poznań wygrał na wyjeździe z Piastem Gliwice 4:1 (2:0). Kolejorz odniósł 5 zwycięstwo z rzędu w tym 2 ligowe. Niebiesko-biali po euforii związanej z awansem do Ligi Europy nie zapomnieli też o polskiej lidze w której zaczęli robić swoje.Skład Lecha Poznań w meczu z Piastem Gliwice:

Bednarek – Czerwiński, Satka, Rogne, Kravets (75.Awwad) – Tiba, Moder (67.Muhar) – Skóraś, Ramirez (59.Marchwiński), Kamiński (59.Puchacz) – Ishak (67.Kacharava).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.Trener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):
Skala 1-6

Poziom sędziowania meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

Poziom meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com ogłosimy we wtorek do 12:00

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <21 komentarzy

 1. John pisze:

  Najlepszy Moder.
  Najlepszą zmianę dał Muhar, kolejny raz,czasami mnie zaskakiwał,jak nie on.
  Skoraś,Czerwiński, Awwad słabo.

 2. Kuki pisze:

  Panowie, chyba się zgodzicie ze mną, że Karlo Muhar dał dzisiaj naprawdę dobrą zmianę. Ode mnie 4, gdyby jeszcze siadło mu to uderzenie…aż się Moder poderwał z ławki.
  Żuraw zjadł dzisiaj smutnego Waldka taktyką, no kto by pomyślał :). Piękne chwile, bo Lech jest obecnie mocny zarówno sportowo jak i mentalnie.
  Kaczarawa – perfekcyjnie wykonany karny, do końca kontrolował bramkarza.
  Krawets- łysy dzik!

 3. tomajg83 pisze:

  Pięknie się to ogląda. Oby dalej się tak rozwijali bo naprawdę serce rośnie jak młodzi wychowankowie Lecha prowadzą grę i punktują te siermiężne drużyny przeciwników. Aż chce się krzyknąć – dawać tu tę Beneficę!!! O_o Oczywiście Benfica zaprezentuje zupełnie inny poziom niż Piast i pokaże jak faktycznie się gra w Europie w football na najwyższym poziomie. Ale to właśnie jest piękne!
  Jestem pełen podziwu dla Żurawia, dla jego „nosa”. Dziś to pokazał. On szybko nauczył się ławki, czytać stan gry między 60 a 80 minutą i trzeba mu przyznać, że te zmiany robi naprawdę trafnie.
  Do tego w końcu biegamy (gratulacje za przygotowanie fizyczne), podajemy, rozgrywamy i prowadzimy grę do przodu. A nie kurwa cofka do bramkarza i laga do przodu i pół Canal+ szcza z podniecenia jak to wyjebał piłkę „na walkę”. Kurwa jak ich słyszę… Wyjebał ją bo mu brak techniki użytkowej i umiejętności a nie „na walkę”. Piękne jest to, że tę różnicę pokazuje Lech. Że można inaczej. Że trzeba inaczej!
  Brawo Lech! Brawo Żuraw! Lecimy dalej…
  Kolejorz!!!

 4. WybrzezeKlatkiSchodowej pisze:

  Dałem dwie 5ki Moderowi i Rogne. Reszta 4ki , jedna 3ka wędruje do Skórasia.

 5. Wamp pisze:

  Awwad 1, Skóraś 2, reszta między 3-5

 6. Garcia pisze:

  Lech wygra z benfica 2 0, zapamiętajcie moje słowa

 7. Pawelinho pisze:

  Najlepszym piłkarzem wg mnie Kuba Moder, a najsłabszym tym razem Skóraś zaś reszta solidnie.

 8. kaktus pisze:

  Kravets dziś dużo słabiej niż w czwartek – w obronie pewny, ale w ofensywie tylko wrzutki na pałę. Podobnie jak Czerwiński z drugiej strony. Dobry mecz Rogne, Satka znów złapany na delikatnym faulu – musi na to zwrócić uwagę. Bardzo dobra zmiana Muhara i Marchwińskiego – nie spodziewałem się, że to napiszę. Awwad kompletnie niewidoczny, ale gdy pojawił się Puchacz na boisku, to Lech już nie rozegrał ani jednej akcji prawym skrzydłem. Teraz chwila przerwy i, miejmy nadzieję, wracamy.

 9. Michu73 pisze:

  Tak, tak Muhar dobry mecz i to jest właśnie jego rola tzn. wejscie na boisko jak już wszystko jest załatwione, przeciwnik stłamszony i trzeba dograć do końca. Taki zawodnik tez jest potrzebny, aby dać odpocząć zawodnikom podstawowego składu. Ogolnie zrobiliśmy z Piastem co chcieliśmy i to na luzie. Wszystkie kolka się zazębily. Oby to trwało jak najdłużej.

 10. Erwin pisze:

  Większość zagrała solidnie na dobrą 4, dobra zmiana Muhara, super Moder, ogólnie Panowie brawo za to spotkanie.

 11. inowroclawianin pisze:

  Większość na 4, ciężko kogokolwiek jakoś specjalnie wyróżnić. Na pewno najlepsi Tiba, Bednarek, najsłabsi Awwad, Skoras.

 12. Zlapany na ofsajdzie pisze:

  5- Moder, Tiba, Bednarek, Rogne, Kravets, Ramirez, Kamiński
  4- Puchacz, Ishak, Kaczarawa, Satka, Muhar, Marchwiński, Czerwiński
  3- Skóraś, Awwad

 13. deel pisze:

  Dla wszystkich oceny w widełkach 3-5. Cieszę się też, że oprócz Butki udało się zakontraktować nowego ŚP! Muhar dzisiaj pokazał, że gdy zrozumiał filozofię gry drużyny i popracował nad sobą to staje się „nowym” nabytkiem Lecha.

 14. 100h2o pisze:

  5-Moder,Tiba,Kamiński,Rogne
  4-Muhar, Puchacz, Ramirez, Kravets
  3- Marchwiński, Bednarek, Satka ( punkt minus za karnego) Ishak ,Czerwiński,
  2- Kaczarawa ( za krótko) Skóraś
  Awwad – a w ogóle dotknął piłki?

 15. Garcia pisze:

  11 milionów.

 16. Kaktus108 pisze:

  Wszyscy dostali ode mnie 4-5.
  Kraveć szybciutko się wkomponował w zespół, ale dośrodkowania do poprawy. „Głupieje” w momencie gdy ma podać w pole karne.
  Muhar zaskakuje w kolejnym meczu. Widać, że pracuje nad grą do przodu i za wszelką cenę chce uniknąć strat, za które był słusznie krytykowany. Od 22.10 do końca roku będziemy grali co 3-4 dni i Muhar w takiej formie daje nadzieję, że Moder nie zostanie zajechany.
  Skóraś czuje się coraz pewniej, ale jakości jeszcze brakuje, chce grać na przebój jak Kamiński, czy Puchacz, ale jeszcze dużo pracy przed nim.
  PS. Skoro Moder odchodzi za 11/12 mln euro, to Puchacz czy Kamiński nie powinni być sprzedani za mniejszą kwotę. Wg mnie na swoich pozycjach są co najmniej tak dobrzy jak Moder na 6/8. Kasa z LE i dotychczasowych transferów powinna pozwolić na spokojne oczekiwanie na dobre oferty.

 17. ryszbar pisze:

  Dla mnie zaskoczeniem na plus są ostatnie dwa występy Muhara. Wygląda on tak jakby w końcu złapał jak ma grać w Lechu. Brawa dla całej drużyny.

  • Przemo33 pisze:

   I to jest właśnie ciekawe, czemu ostatnio lepiej wygląda. Czy faktycznie zastanowił się nad sobą, przeanalizował sobie wszystko, popracował z trenerem, załapał jak powinien grać w obecnym Lechu i teraz są tego efekty? Chciałbym wierzyć, że tak właśnie jest, ale niech pokaże co potrafi przez dłuższy czas, a wtedy będzie można ocenić, czy zmieniła się jego przydatność dla zespołu. Jakiś promyk nadziei jest, tylko musi go podtrzymać i jeszcze bardziej rozniecić.