Wyniki sondy: Przeciętna ławka rezerwowych powodem niepowodzeń

Przez ostatni tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda dotycząca powodów niepowodzeń Lecha Poznań w polskiej lidze. Po raz trzeci Kolejorz nie potrafi pogodzić gry w europejskich pucharach z grą w Ekstraklasie w której zajmuje dopiero 12. lokatę wygrywając jedynie dwa mecze z dwiema najmniej skutecznymi drużynami w lidze.Po 7 dniach pora na przedstawienie wyników niedawnej ankiety. Kolejny raz rezultaty sondy na KKSLECH.com są niezwykle wyrównane. Wielu kibiców miało odmienne zdanie co nie dziwi, bowiem powodów ostatnich niepowodzeń Lecha Poznań w polskiej lidze było naprawdę wiele.

Ostatecznie najwięcej internautów (24,5%) stwierdziło, że największym powodem jest przeciętna jakość zmienników na wielu pozycjach. Aż 18,2% kibiców uważa natomiast, że piłkarze wybierają sobie mecze. 15,1% ankietowanych wini Filipa Bednarka, 15% ludzi problemy w Ekstraklasie upatruje w zbyt krótkiej ławce rezerwowych, a 10% użytkowników w braku zmiennika dla Pedro Tiby lub Jakuba Modera. Pozostałe możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 10% głosów.

W sondzie przez tydzień udział wzięło 5614 osób. Wszystkim kibicom Lecha Poznań dziękujemy za oddanie swojego głosu i zachęcamy do licznego udziału również w kolejnych ankietach. Następna sonda na KKSLECH.com pojawi się w styczniu 2021 roku.Wyniki sondy: Jaki jest główny powód niepowodzeń w lidze?

24,5% – Przeciętna jakość zmienników na wielu pozycjach
18,2% – Piłkarze wybierają sobie mecze starając się bardziej w Europie
15,1% – Słaba postawa obrony w tym bramkarza
15% – Zbyt krótka ławka rezerwowych
10% – Brak klasowego zmiennika Tiby/Modera
7,2% – Brak klasowego środkowego obrońcy
4,5% – Trener Dariusz Żuraw i jego sztab
3,5% – Ostatnie gorsze wyniki w lidze to tylko przypadek
1,3% – Powód słabszych meczów w lidze jest jeszcze inny (opisz go w komentarzu)
0,7% – Gorsza forma Modera w ostatnich meczach

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

 1. Luna23 pisze:

  15,1% ankietowanych wini Filipa Bednarka, czy może 15,1% – Słaba postawa obrony w tym bramkarza?
  Ale chyba faktycznie brak zamienników jest główną przyczyną słabszych występów, tak też zagłosowałem.

 2. F@n pisze:

  Zdecydowanie to co wygrało choć inne opcje też miały wpływ. Gdyby nie kuriozalne błędy Bednarka i obrońców na początku sezonu to mielibyśmy z 5 pkt więcej. No i nie dość, że przeciętna ławka to krótka.

 3. Ostu pisze:

  To nie zmiennicy przegrywali.nam mecze – co najwyżej nic nie wnosili – mecze przegrywaliśmy brakiem profesjonalnego SO i „stojącego w bramce” Bramkarza…
  Pewny bramkarz dałby dużo więcej pewności obrońcom…
  A z tymi zmiennikami to i tak Żuraw wystawiał ciągle irytującego aktualnie Marchwinskiego i cienkiego kaczarawe…
  Gdyby Rzeczywiście Żurawiowi brakowało zmienników to spróbowałby przynajmniej dać szanse zagrać Izraelczykowi – chyba, że niektórzy Forumowicze rozumieją zmienników i lawkowiczow jako rywali do treningów…