Sonda: Osiągnięcia w nowym sezonie

Nowy sezon 2021/2022 coraz bliżej, zatem pora na coroczną sondę dotyczącą nowych rozgrywek. 12 miesięcy temu najwięcej kibiców Lecha Poznań przewidywało ponownie 2. miejsce, brak Pucharu Polski i odpadnięcie w III rundzie eliminacyjnej Ligi Europy.Rzeczywistość była zupełnie inna – skończyło się najgorszą pozycją od 2003 roku oraz sensacyjnym awansem do Ligi Europy z którego klub nie zrobił żadnego użytku. Nieco ponad tydzień przed inauguracją rozgrywek 2021/2022 zapraszamy do wyrażenia trzeźwej, obiektywnej opinii na temat kolejnego sezonu. W sondzie z zapytaniem, co osiągnie Lech w jubileuszowym sezonie? jest 10 możliwości odpowiedzi. Ankieta potrwa tydzień, jest dostępna tutaj oraz w „Śmietniku Kibica”, jej wyniki przedstawimy w osobnej wiadomości w przyszłą środę.(ankieta zakończona)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

11 komentarzy

 1. John pisze:

  Na dziś nie wróżę sukcesu.
  Lech w dalszym ciągu ma duże braki kadrowe, jeśli chodzi o jakość,przede wszystkim na skrzydle,Skóraś nadaje się na rezerwowego,Sykora dramat jak na razie, znowu okres przygotowawczy w plecy,a Kamiński będzie grał raz lepiej,raz gorzej.
  Nie mam zaufania do ŚO,tu też ktoś by się przydał,ktoś dobry.
  Drugiego LO brak na wypadek kontuzji.
  Hart albo Bednarek w bramce od nich się już nie wymaga, że ci mecz wybronią ,ważne żeby jak najmniej zawalili,choć Hart moim zdaniem ostatni sezon zagrał solidnie,szmat nie puszczał,to obrona dawała ciała,i cała gra w defensywie.
  Ciężko.Czekamy na wzmocnienia.

 2. Pawel68 pisze:

  Mi się nie chce nawet głosować!Po co!

 3. Ostu pisze:

  Ja sobie spokojnie zagłosowałem…
  Będę czekał na rozwój sytuacji i na październik, gdzie moim zdaniem zacznie się rozpierducha w Klubie na fest…

 4. inowroclawianin pisze:

  Troszkę zbyt wcześnie na taką sondę, ale biorąc pod uwagę podejście Rutka i stan na dziś to raczej wiele się nie zmieni. Druga opcja jest najbardziej prawdopodobna i tak też zaznaczyłem. Miejsce w okolicy środka, powiedzmy 5-8, bez PP, bez awansu do eliminacji.

  • KKSLECH.com pisze:

   Nie dało się już później zrobić takiej sondy. Wyniki będą i tak 2 dni przed pierwszym meczem, na dodatek gramy (zaczynamy) tym, co mamy.

 5. robson pisze:

  Liga jest słaba, więc podium może wpadnie. w PP tradycyjne wypierdolenie się na ćwierćfinale lub półfinale.

 6. MaPA pisze:

  To zdanie z gównem jest jak dla mnie najbardziej prawdopodobne.

 7. Ekstralijczyk pisze:

  ”Ten sezon będzie wyglądał jak poprzedni. Średnie miejsce w lidze + odpadnięcie z Pucharu wiosną.”

 8. Kosi pisze:

  Obstawiam mimo wszystko podium bez PP

 9. Erwin pisze:

  Jeśli zostanie tak jak jest to przewiduje 3-4 pozycję na koniec, jeśli dojdą KONKRETNE ruchy transferowe, wtedy będzie można powiedzieć o czymś więcej, na ten moment jest średnio.