Kolejne bramki i asysty wypożyczonych

W rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 wypożyczonych do innych klubów jest łącznie sześciu piłkarzy Lecha Poznań z każdej formacji. Czterech zawodników występuje w pierwszoligowych klubach, dwóch graczy za granicą.Podczas rundy jesiennej sezonu 2021/2022 średnio co 2 tygodnie monitorujemy postępy i dokonania wypożyczonych lechitów. Następny raport pojawi się po 19 października.

Krzysztof Bąkowski (Stomil Olsztyn)

Stomil Olsztyn w I-lidze wciąż niewiele pokazuje. Po 11 meczach ma raptem 7 punktów zajmując przedostatnie miejsce. Krzysztof Bąkowski zagrał dotąd 10 razy puszczając 15 bramek. W meczu z Miedzią zachował czyste konto. Aktualnie 2 raz tej jesieni jest kontuzjowany.

Minuty: 900
Mecze: 10
Puszczone gole: 15
Czyste konta: 1

Jakub Niewiadomski (GKS Jastrzębie Zdrój)

Jakub Niewiadomski jesienią nie potrafi wywalczyć miejsca w pierwszym składzie fatalnego GKS-u Jastrzębie Zdrój, który zamyka tabelę I-ligi. 19-latek nie zaliczył jeszcze pełnych 90 minut, w 7 meczach zdobył 1 bramkę. Jego zespół w 11 ligowych spotkaniach wygrał tylko 1 raz.

Minuty: 329 (44 w PP)
Mecze: 7 (1 w PP)
Gole: 1
Asysty: 0
Kartki: 2

Filip Szymczak (GKS Katowice)

Filip Szymczak zbiera doświadczenie w I-lidze, wystąpił dotąd we wszystkich meczach GKS-u Katowice, w których strzelił 3 gole. 19-letni napastnik w aż 10 spotkaniach wychodził w pierwszym składzie, GKS zajmuje 13. miejsce.

Minuty: 711
Mecze: 11
Gole: 3
Asysty: 0
Kartki: 1

Juliusz Letniowski (Widzew Łódź)

Juliusz Letniowski z pewnością nie żałuje przejścia z Arki do Widzewa. Łodzianie liderują w I-lidze, 23-latek niedawno zaliczył 2 asystę w rozgrywkach i strzelił gola z rzutu karnego (3 bramka w sezonie). Między innymi dzięki trafieniu Letniowskiego łodzianie rozbili Skrę Częstochowa 4:0.

Minuty: 583
Mecze: 10
Gole: 3
Asysty: 2
Kartki: 2

* – piłkarz z opcją wykupu przez obecny klub

Jan Sykora (Viktoria Pilzno)

Jan Sykora cały czas notuje udany powrót do Czech. Wystąpił w 5 meczach, w ostatnich 4 spotkaniach Viktoria Pilzno odniosła zwycięstwo będąc liderem tabeli. 28-latek w swojej nowej drużynie gra na pozycji ofensywnego pomocnika.

Minuty: 372
Mecze: 5
Gole: 1
Asysty: 1
Kartki: 0

Karlo Muhar (CSKA Sofia)

Karlo Muhar po przyjściu do CSKA Sofia jest podstawowym zawodnikiem tej drużyny. Wystąpił dotąd we wszystkich 7 meczach, Bułgarzy po 2 kolejkach Ligi Konferencji mają 1 punkt, w lidze bułgarskiej zajmują 3. lokatę. Chorwat w miniony weekend strzelił gola na wagę wyjazdowej wygranej 2:1 i to w doliczonym czasie gry. Trafienie można obejrzeć od 7:22 na poniższym filmiku.

Minuty: 497 (180 w LKE)
Mecze: 7 (2 w LKE)
Gole: 1
Asysty: 0
Kartki: 0

* – piłkarz z opcją wykupu przez obecny klub

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

4 komentarze

 1. Sp pisze:

  Na Krzysia mocno liczę mimo, że puszcza tyle bramek to nie jest tam posądzony o bycie najgorszym. Szymczak jak wróci to będzie łapał te minuty jak teraz Sobiech. Filip młodzieżowcem będzie do sezonu 23/24 o ile ten debilny przepis pozostanie, także czas jeszcze ma. Sykora niech gra tam u siebie, a może odzyskamy cos pieniedzy za niego. Tak samo Muhar niech tam zbiera dobre opinie w sumie w Turcji też dobrze grał i skoro mają opcje wykupu to się zdecydują na niego.

  • Max Gniezno pisze:

   Ciekawa sytuacja z Janem Sykorą. W Lech grał kompletny piach mimo dostawania niezliczonej liczby szans na pokazanie się. Po powrocie do Czech wymiata.
   Czyżby Amaral 2.0 ?
   W Pilźnie gra jako ofensywny pomocnik coś jak w ostatnim meczu Ramirez. Może to skrzydło prawe lub lewe po prostu nie jest dla niego.

   Muhar skoro ma udany sezon w Bułgarii niech już tam zostanie i powodzenia.

 2. 100h2o pisze:

  Nijak pojąć łatki „talentu” jaką przyczepiono drewnianemu ( widziałem jak grał w rezerwach i w u-17) Niewiadomskiemu. A wypożyczenie? Chyba by ktoś się na niego skusił bo nie widzę dla niego szans ani z Palaczem ani z Borowskim ( ci grają w rezerwach i w U-19).

 3. ArekCesar pisze:

  Ta cieszynka Muhara 😀