Wyniki sondy: Forma Amarala zaskoczeniem jesieni

Przez ostatni tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała sonda z zapytaniem, co jest największym Lechowym zaskoczeniem podczas trwającej rundy jesiennej 2021/2022? Po 7 dniach pora przedstawić wyniki ostatniej ankiety.Rezultaty sondy wcale nie są aż tak wyrównane, jak można było się spodziewać przed rozpoczęciem ankiety. Najwięcej kibiców (27,7%) uznało, że największym Lechowym zaskoczeniem podczas trwającej jesieni jest forma Joao Amarala po powrocie do Kolejorza. Wypożyczany dwa razy zawodnik latem wrócił do Lecha, dał się namówić Maciejowi Skorzy na dalsze występy w Poznaniu, trener przekwalifikował go na ofensywnego pomocnika, a Portugalczyk z miejsca stał się kluczową postacią zespołu notując dotąd 4 asysty i strzelając 4 gole.

17% internautów KKSLECH.com stwierdziło, że to wpływ Macieja Skorży na zespół, który cały czas rośnie jest największym zaskoczeniem jesieni, natomiast 10,9% kibiców Kolejorza było pozytywnie zaskoczonych brakiem porażek mimo przegrywania w ważnych spotkaniach z Pogonią i z Rakowem. Żadna z innych 11 możliwości odpowiedzi nie przekroczyła progu 10% głosów.

O dziwo tylko 9,7% ankietowanych zaznaczyło opcję „Pozycja lidera Ekstraklasy już od 8 kolejek” oraz tylko 6,2% kibiców za największe zaskoczenie jesieni uznało „brak corocznego jesiennego kryzysu”. W trudnej sondzie na KKSLECH.com przez tydzień udział wzięło aż 8559 osób. Wszystkim internautom dziękujemy za oddanie swojego głosu i zapraszamy do licznego udziału również w kolejnych ankietach.Wyniki sondy: Co jest największym Lechowym zaskoczeniem podczas trwającej rundy jesiennej 2021/2022?

27,7% – Forma Amarala po powrocie do Lecha (4 gole, 4 asysty)
17,0% – Wpływ Macieja Skorży na zespół, który cały czas rośnie
10,9% – Brak porażek mimo przegrywania w ważnych spotkaniach z Pogonią i z Rakowem
9,7% – Pozycja lidera Ekstraklasy już od 8 kolejek
9,0% – Postawa linii obrony (tylko 6 straconych goli, 1 w Poznaniu)
6,2% – Brak dotąd corocznego jesiennego kryzysu
5,1% – Szybka aklimatyzacja nowych piłkarzy z miejsca pokazujących jakość
4,8% – Szybki powrót dobrej atmosfery wokół klubu
4,5% – Metamorfoza Kamińskiego (4 gole, 3 asysty)
3,1% – Pewne wygrane w meczach na szczycie i pod presją kibiców (z Lechią, Wisłą, ze Śląskiem)
1,1% – Tłumy kibiców na meczach z Wisłą i ze Śląskiem
0,7% – Skuteczność Mikela Ishaka (już 7 bramek)
0,2% – Jesienią zaskoczyło mnie jeszcze coś innego (napisz o tym w komentarzu)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

1 Odpowiedź

  1. Przemo33 pisze:

    Patrząc na wszystkie odpowiedzi, to ciężko wskazać jedno, największe zaskoczenie podczas trwającej rundy jesiennej 2021/22, bo poza zwycięską odpowiedzią, pozostałe to równie wielkie zaskoczenia tej trwającej rundy w rozgrywkach. Wygrała opcja formy Amarala po powrocie do Lecha i myślę, że jest to na pewno zaskoczenie, zwłaszcza, że przecież przed sezonem nie było wiadomo, czy Portugalczyk zostanie w naszym klubie czy jednak zostanie sprzedany. Ostatecznie Amaral u nas został i wygląda na to, że wszystkim wyszło to na dobre, bo Portugalczyk jest motorem napędowym naszej drużyny, kluczowym piłkarzem z bardzo dobrymi liczbami na tym etapie sezonu. Fajnie, że jednak u nas został i oby udało się jak najszybciej przedłużyć z nim kontrakt.