Mecz Lech II – Znicz odwołany

Mecz ostatniej jesiennej 20. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, KKS Lech II Poznań – MKS Znicz Pruszków nie odbędzie się już w tym roku kalendarzowym. Pierwotnie pojedynek miał się zacząć o 12:00.Nad ranem Poznań i okolice nawiedził pierwszy atak zimy. Murawa obiektu we Wronkach została zasypana a organizatorzy nie zdążyli z odgarnięciem nawierzchni. Tym samym spotkanie 20. kolejki II-ligi, Lech II Poznań – Znicz Pruszków zostało odwołane i zostanie rozegrane już wiosną przyszłego roku. Dla rezerw Kolejorza miał to być ostatni mecz tej jesieni.

Ostatecznie Lech II Poznań w 19 kolejkach zgromadził na swoim koncie 32 punkty notując bilans 9-5-5, gole: 20:17. Rezerwy Kolejorza zajmują obecnie wysokie i barażowe 6. miejsce w II-lidze mając aż 14 oczek przewagi nad strefą spadkową, przez co utrzymanie na szczeblu centralnym wydaje się być niemal pewne.

Lech II Poznań pierwsze wiosenne spotkanie rozegra 26-27 lutego z Ruchem w Chorzowie. Wiosną rezerwy Kolejorza wezmą udział w 16 ligowych meczach. Sezon 2021/2022 w rozgrywkach II-ligi zakończy się w tym samym terminie co PKO Ekstraklasy, czyli w dniach 21-22 maja 2022.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

3 komentarze

 1. aaafyrtel pisze:

  nadałem o tym w śmietniku: aaafyrtel 5 grudnia 2021 o 11:38

  ale ruła u was…

 2. El Companero pisze:

  ja pitolę, kupę kasy wkładają w skill lab ale na kilka szufli do śniegu to już nie starczyło…

  • aaafyrtel pisze:

   dzisiejszymi czasy trudno o łopaciarzy… pamiętam, jednak, że u nas na meczyku z udinese śmigał taki motorek kombajnowy do odśnieżania…