Sonda: Optymizm przed wiosną

Wykorzystując zimową przerwę, czas oczekiwania na pierwszy zimowy sparing za 2 dni oraz na inaugurację wiosny za 24 dni, ruszamy dziś na KKSLECH.com z nową sondą. W niej pytamy internautów na czym opierają swój największy optymizm przed najważniejszą od lat rundą?Nastroje podczas tej zimy są o niebo lepsze niż 12 miesięcy temu, atmosfera wokół klubu i nadzieje tak samo. Wokół Lecha Poznań dzieje się wiele optymistycznych rzeczy, można więc sprawdzić, co cieszy Was najbardziej i na czym najmocniej opieracie optymizm przed rundą wiosenną 2021/2022?

W ankiecie jest osiem możliwości odpowiedzi, ale tradycyjnie zaznaczyć można tylko jedną. Sonda jak zwykle potrwa tydzień, jest dostępna tutaj oraz w „Śmietniku Kibica”. Jej wyniki przedstawimy w przyszły czwartek w osobnej wiadomości na KKSLECH.com.

Wszystkich kibiców Kolejorza zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na ten temat. Od wyników tej ankiety zależy przekaz w artykułach, które pojawią się na przełomie stycznia oraz lutego.> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

14 komentarzy

 1. Soku pisze:

  Skorża bezapelacyjnie. Jeśli ktoś ma zrobić majstra w jubileuszowym sezonie, to tylko Pan Trener.

  Gdzieś mam w pamięci jeszcze smutne sceny, kiedy piłkarzyki pozbyły się Skorży w 2015 a kamerzyści mieli używanie, pokazując wściekłość bezsilnego trenera przy linii bocznej. Byłoby mega, gdyby historia zatoczyła koło i znowu za Skorży zdobędziemy mistrzostwo, tyle że już bez takiego samego depresyjnego sequelu.

  Brakuje mi opcji „My robimy mistrzostwo a w 2022/2023 nie ma w kalendarzu już meczów z przyjaciółką ze stolicy, albowiem… gramy w innych ligach”.

  To by było creme de la creme.

  • Pawelinho pisze:

   +1 szczególnie przy tej opcji „My robimy mistrzostwo a w 2022/2023 nie ma w kalendarzu już meczów z przyjaciółką ze stolicy, albowiem… gramy w innych ligach”.

  • robson pisze:

   Piłkarzyki to jedno, ale Skorża wtedy też nie był bez winy. On również wtedy stracił panowanie nad sobą i stracił tamtą szatnię chorymi akcjami jak np. to bezsensowne wyżywanie się na Kędziorze w szatni po meczu z Basel.

   Miejmy nadzieję, że wyciągnął wnioski z przeszłości i w kolejnym sezonie takich błędów już nie popełni.

 2. inowroclawianin pisze:

  Na to się składa kilka czynników a nie jeden. Na tą chwilę sytuacja wygląda tak, że mamy 1 miejsce, drużyna została wzmocniona (skrzydłowy z dobrymi liczbami z ligi niewiele słabszej od naszej). Mamy fachowca w roli trenera, który stąpa twardo po ziemi. Liczę też na kolejne wzmocnienie w najbliższych godzinach. Na tą chwilę jestem optymistą.

 3. Mirco pisze:

  Mam nadzieję na Majstra, dlatego, że na ławce trenerskiej mamy Macieja Skorżę, który Lecha nie musi tak miłować, jak każdy z nas kiboli, ale z pewnością chce być Mistrzem Polski kolejny raz. Dodatkowo – cały czas ufam, że trener Skorża nie wyleczył się z marzeń o poprowadzeniu drużyny w LM i feta po ostatnim spotkaniu ligowym będzie tylko miłym przerywnikiem, przed walką o jego własne marzenia. Oby kiedyś Maciej Skorża poprowadził kiedyś Lecha w LM!

 4. Pawelinho pisze:

  Na ten moment ciężko prognozować jak będzie wyglądać runda potocznie zwaną rewanżową, gdyż jak zauważył inowroclawianin na to składa się wiele czynników ja od siebie dodam, że takich jak chociażby dobre przygotowanie fizyczne, mentalne etc. Generalnie liczę, że nie skończy się tylko na transferze jednego Velde, ale także przydałoby się wzmocnienie pozycji wymienianej tutaj na stronie przez wszystkich oraz przez wszystkie przypadki czyli pozycja bramkarza. Tak czy inaczej przed Lechem trudna walka o tytuł bo to tylko i aż zaledwie 4 punkty przewagi nad drugą drużyną.

 5. Marecki60 pisze:

  Nasz kochany zarząd z Piotrusiem panem, dawno temu wyplenił ze mnie wszelkie przejawy optymizmu. Liczę na majstra na stu lecie, ale czy w niego wierzę? No, nie do końca! Wszyscy pamiętamy, co Kolejorz potrafił odjebać w ostatnich 7 meczach za Bjelicy (o innych akcjach nie wspomnę). Póki co Lech się nie osłabił, może nawet trochę wzmocnił, mamy trenera, który umie zdobywać trofea, ale potrafił też na finiszu wyłożyć się z przyjaciółką, ku naszej radości.
  Liczę na MP, a nawet na dublet, ale specjalnie się nie zdziwię jak kolejny raz nic z tego nie będzie.
  Wiem marudzę, ale za dużo razy za kadencji Rutkowskich się zawiodłem, żeby wierzyć bez asekuracji. Następne rozczarowanie jest niestety bardzo prawdopodobne, mam nadzieję, że tak się nie stanie.

  „MajsterNaStulecie”

 6. Sosabowski pisze:

  Moim największym optymizmem jest to, że możemy być lepsi! Mamy tak zwane Outy! Do poprawy forma Tiby, forma Daniego Ramireza, skuteczność Ishaka, zdrowie Rebocho, skuteczność Ba Luy, potencjał nowych nabytków! Jeśli to się wstrzeli w odpowiednim czasie możemy mieć najsilniejszą kadrę od wielu wielu lat! Jest nad czym pracować co poprawiać. Jeśli starczy pary to dowieziemy to z jeszcze większą przewagą niż mamy teraz.

 7. Didavi pisze:

  Skorża. Kadra mocna, kadra szeroka. Jest lider, jest przewaga. Ale to Skorża jest najważniejszym ogniwem i to on nas musi poprowadzić do mistrzostwa. Ma doświadczenie, ma ambicje i ma „narzędzia”. Cały pokład nadziei wiążę właśnie z osobą Skorży.

 8. kibol z IV pisze:

  Oczywsicie SKORŻA.
  Po pierwsze jest to trener mający w swym dorobku Mistrzostwa w Ekstraklasie. Wie
  jak to zrobić. Wie na co zwrócić uwagę. Wie jak motywować zespół w danym momencie i na co zwrócic szczególną uwagę .
  Po drugie jest to powrót do polskiej ligi.Powrót po kilku latach rozłąki . Powrót po niezbyt udanym pożegnaniu z nią. Zapewne tak ambitny trener jakim jest Skorża będzie chciał powrócić do Ekstrklasy w glori zwycięzcy.
  No i po trzecie. Lech. Tu też ma komuść coś do udowodnienia. Krytykom , zarządowi i kibicom. Wie też w jakim sezonie przyszło mu trenować Kolejorza.
  Zdaje sobie sprawę z ogromnej presji i oczekiwań wobec Lecha w tym wyjątkowym sezonie. Wie i wygra.

  #MajsterNaStulecie

 9. Wamp pisze:

  Ja chyba jako jeden z nielicznych nie mam żadnego optymizmu, chłodna głowa, ciężka praca, ale żadnych nadziei sobie nie robię. Chcę się ewentualnie miło zaskoczyć, bo to jest Lech Poznań i tu się wszystko da w miesiąc spierdolilc.

 10. Ekstralijczyk pisze:

  ”Na osobie doświadczonego trenera Macieja Skorży.”