Stadionowe przygotowania do 100-lecia (FOTO)

Główne obchody 100. rocznicy Lecha Poznań są coraz bliżej. W tym tygodniu w okolicach Stadionu Miejskiego mieszczącego się przy ulicy Bułgarskiej 17 rozwieszono specjalne flagi, od ponad tygodnia trwa również montaż nowej murawy na której Kolejorz zagra już w ten weekend.Największe ulice wokół stadionu Lecha Poznań zdobi wiele okolicznościowych flag w niebiesko-białych barwach i z herbem klubu na 100-lecie. Flagi są bardzo dobrze widoczne, kibice wybierający się na najbliższe mecze Kolejorza na pewno zwrócą na nie uwagę.

Jednocześnie od kilkunastu dni trwa proces wymiany murawy. Po starej nawierzchni na stadionie nie ma już śladu, aktualnie trwa rozkładanie nowej trawy, która będzie miała kilka dni na zakorzenienie. Lech Poznań pierwszy raz na nowej murawie zagra w niedzielę, 6 marca, o godzinie 17:30, kiedy przy Bułgarskiej podejmie Raków Częstochowa.

Na najbliższy ligowy pojedynek Kolejorza sprzedano już prawie 18 tysięcy biletów, tylko do niedzieli można nabywać także karnety na wiosenne mecze Lecha w Poznaniu (więcej informacji -> TUTAJ.

W ciągu paru dni ruszy też sprzedaż wejściówek na jubileuszowy mecz Kolejorza z Jagiellonią Białystok, który odbędzie się w dniu 100. rocznicy Lecha Poznań – w sobotę, 19 marca, o godzinie 20:00. Poniżej znajduje się 45 dzisiejszych fotografii ukazujących stadion, lokomotywę, okazjonalne flagi oraz proces rozkładania nowej murawy.Stadion, rozkładanie nowej murawy i flagi na 100-lecie (01.03.2022):

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

13 komentarzy

 1. kibol z IV pisze:

  @Redakcja
  Wiecie może dlaczego meczu z Jagą nie można rozpocząc o 19.22 ? Było by to takie symboliczne wejście w nowe stulecie klubu. Rozumiem ramówkę TV ale Lech obchodzi swoj jubileusz raz na sto lat i wręcz wypada uchonorować nasz klub takim gestem.
  pzdr

  #MajsterNaStulecie

  #MajsterNaStulecie

  • KKSLECH.com pisze:

   C+ się nie zgodził, ma swój plan transmisji, mecz będzie pokazany w C+ Sport tuż po innym spotkaniu. Musieliby tam zrobić dużą łaskę i przenieść transmisję na inny swój kanał, by zacząć o 19:22.

   • kibol z IV pisze:

    Moim zdaniem klub powinien interweniować.Lech generuje pewnie największa oglądalność.Bez problemu można poprzesuwać godziny innych meczy w ten wyjątkowy dzień. Łachy nie robią… 🙂

 2. kibol z IV pisze:

  *uhonorować

 3. kibol z IV pisze:

  @Redakcja
  Czy flagi Lecha z okazji stulecie można gdzieś zakupić ? Zapewne wielu kiboli wywiesiło by je 19.03.2022r. Może warto by zapoczątkować taką akcję?

  #MajsterNaStulecie

 4. Kosi pisze:

  Wolno cos idzie z rozkladaniem tej murawy. 4 dni do meczu, w nocy przymrozki. Pozno sie za to wzieli

  • tomasz1973 pisze:

   Będą w trakcie meczu jeździć razem z dywanem, oby obyło się bez kontuzji.

 5. tomasz1973 pisze:

  A może ktoś pomyśli o umyciu membrany do meczu z Jagą?

 6. inowroclawianin pisze:

  Powinni te puste przestrzenie wewnątrz stadionu w narożnikach gdzie te klatki są, powiesić jakieś duże plandeki z herbami Lecha bo słabo to wygląda.