Wszystkie vouchery na finał Pucharu Polski wyprzedane

Lech Poznań sprzedał już wszystkie vouchery na finał Pucharu Polski 2021/2022 z Rakowem Częstochowa, który odbędzie się w poniedziałek, 2 maja, o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tym samym Kolejorza w stolicy będą wspierały tysiące kibiców.Sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski 2021/2022 prowadzona przez PZPN na tzw. sektory neutralne wzdłuż boiska rozpoczęła się we wtorek, 12 kwietnia, o czym więcej pisaliśmy -> TUTAJ. Tysiące kibiców Kolejorza z różnych części kraju wykupiło miejsca na tzw. sektorach neutralnych znajdujących się głównie wzdłuż boiska i do stolicy dotrze we własnym zakresie.

W tej chwili zostały resztki wejściówek na trybunę wzdłuż boiska od alei Zielenieckiej. Nadal jest za to sporo biletów na trybunę wzdłuż boiska od strony Wisły. Tymczasem w piątek, 15 kwietnia ze sprzedażą voucherów ruszył Lech Poznań dzieląc je na dwie pule (dla stowarzyszenia i klubową na miejsca na górze za bramką). Kibice Kolejorza podczas tegorocznego finału Pucharu Polski zasiądą za tą samą bramką z której dopingowali w 2015, 2016 i 2017 roku (trybuna od strony stacji kolejowej Warszawa-Stadion). Żeby dostać się na Lechowe sektory za bramką należało kupić voucher w cenie 90 złotych (60 zł za bilet i 30 zł za okazjonalną koszulkę).

Wszystkie vouchery na finał Pucharu Polski 2021/2022 na sektory Lecha Poznań zostały już wyprzedane, zatem Kolejorza dnia 2 maja w stolicy będzie wspierało 10 tysięcy kibiców. Raków Częstochowa rozdysponował dotąd nieco ponad 7 tysięcy voucherów, a na tzw. sektorach neutralnych wzdłuż boiska będzie stanowił zdecydowaną mniejszość. Wliczając wszystkich uprawnionych w tej chwili na PGE Narodowym zajętych jest ponad 35 tysięcy miejsc (stan na godzinę 12:05).

Wkrótce vouchery będzie trzeba zamienić na bilety. Te z klubowej puli dotrą na Bułgarską najwcześniej w środę, 27 kwietnia. Gdy wejściówki na finał Pucharu Polski 2021/2022 dla kibiców Lecha Poznań fizycznie przybędą na stadion zostanie podany komunikat o możliwości oraz dokładnym miejscu ich odbioru. W ciągu paru dni pojawi się również informacja o możliwości wykupu miejsca na parkingu wokół Stadionu Narodowego.

Podział miejsc na finał Pucharu Polski 2021/2022
nullWażne informacje na temat biletów na finał Pucharu Polski 2022:

– Po ukazaniu się komunikatu o tym, że bilety są gotowe do odbioru udaj się do kasy przy stadionie i okaż voucher
– Zakupiony voucher NIE JEST biletem wstępu na finał Lech – Raków
– Nie ma możliwości przekazania vouchera innej osobie. Bilet zostanie wystawiony na dane tej osoby na które został zakupiony voucher
– Nie ma również możliwości zmiany danych osobowych na wydrukowanym już bilecie
– Kupując voucher z klubowej puli za 90 złotych (60 zł bilet na mecz + 30 zł koszulka) musisz dotrzeć do Warszawy we własnym zakresie
– Przy wejściu na Stadion Narodowy będzie weryfikowana tożsamość kibiców, zatem oprócz biletu potrzebny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL
– Miejsca na górnej trybunie od strony stacji Warszawa-Stadion są nienumerowane
– Bilety parkingowe będą w sprzedaży na stronie operatora stadionu -> TUTAJ

Kibice Kolejorza na Narodowym w 2017 roku (17000 z kibicami na miejscach neutralnych)
null
null

Kibice Kolejorza na Narodowym w 2016 roku (ok. 11000):
null
null

Kibice Kolejorza na Narodowym w 2015 roku (11700 w tym zgody):
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. Kosi pisze:

    Super! Szykuje się swieto, moze nawet wieksze niz 5 lat temu.

  2. Didavi pisze:

    35tys sprzedanych. 10tys Nas za bramką. 7tys Rakowa = 17tys. Sporo osób musiało kupić zatem bilety na neutrale, większość pewnie od nas, a do zapełnienia Narodowego jeszcze daleko. Chyba będzie niebiesko :)

Dodaj komentarz