Wystaw swoje oceny po meczu z WartąSkład Lecha Poznań:

Van der Hart – Pereira, Satka, Milić, Rebocho – Karlstrom (83.Kvekveskiri), Murawski – Kownacki (78.Ba Loua), Amaral (83.Ramirez), Kamiński – Ishak.

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie – OBRÓĆ GO POZIOMOTrener Maciej Skorża (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom sędziowania meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

(ocenianie zakończone)

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone w poniedziałek o północy

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

9 komentarzy

 1. Sosabowski pisze:

  Gra Warta świeczki!
  Miłość do tego klubu ma coś z syndromu sztokholmskiego. Nigdy nie może być prosto i pewnie. Każda droga do celu wybrukowana jest śliskim kamieniem i wybojami. Uwielbiam emocje związane z meczami Kolejorza ale czemu zawsze musi nie iść po naszej myśli? Czemu musimy się wkurzać i stresować, żeby potem nasi robili w końcu swoje?
  Pierwsza połowa to praktycznie powtórka z meczu ze Stalą. Szybko i głupio stracona bramka po czym raczej pewna przewaga i drążnie skały. Potrzebujemy bramkarza na już, na teraz! Nie graliśmy w pierwszej połowie za dobrze. Dużo strat. Mega elektryczny Rebocho. Bezsensowne wybicia VdH jak i innych. Nie mamy tak wysokich graczy w ataku żeby posyłać lagi za obrońców. A tak sobie dzisiaj wyobrażali grę piłkarze Kolejorza. Nie wyobrażał sobie za to Skorża. Widać a boisku trochę inny i ciekawy plan trenera. W końcu urozmaicenie w taktyce. Choć pozornie ustawienie mamy takie samo to zwróćcie uwagę ile razy zamieniał się pozycjami Kamiński z Kownackim, ale co najważniejsze Pereira z Murawskim. W końcu możemy zobaczyć jak Pereira radzi sobie z rozgrywaniem w środku pola. Niestety w pierwszej połowie nie maił okazji w pełni rozwinąć skrzydeł. Szulczek wie co robi i kto najwięcej kreuje gry w Lechu. Do Pereiry od razu doskakiwało dwóch zawodników zamykając mu pole gry. Mam tylko nadzieję, że Skorża nie porzuci tego pomysłu bo w innych meczach takie właśnie szczegóły mogą zaskoczyć przeciwnika. A nam jest to bardzo przydatne w czasie dużo słabszej gry Kalstroma i defensywnej Murawskiego. Kalstrom z resztą powinien być zmieniony. Złapał szybko kartonik i biegać musi za niego Amaral.
  Jedno cieszy, że po raz kolejny przegrywamy, ale nie tracimy głowy, tylko pewnie jedziemy dalej. Po swoje. Po Mistrza!
  Druga połowa poza akcjami Ishaka, który ze skutecznością dalej ma delikatne problemy do przemilczenia. W sumie to nic się praktycznie nie działo. Poza chwilowymi niebezpiecznymi przejęciami piłki Warty. I nerwowej końcówce.
  Najważniejsze znowu 3 punkty. Brawo Kolejorz.

 2. F@n pisze:

  Mimo gry na dwie 6 i Kownackim na skrzydle udało się wygrać. Dzięki Amaralowi i uderzeniu na oślep Rebocho. W 2 połowie Warta słabiutka.
  Najważniejsze, że są te 3 pkt i kto wie, może dziś będziemy MP?

 3. Reyvan pisze:

  Dobra połowa meczu. Druga słaba. Szkoda że Lech nie chciał kropki nad i postawić.

  Chciałbym świętować już dziś. I żeby ostatni mecz był bez ciśnienia specjalnego.

 4. Radomianin pisze:

  Najgorsi vdh i Rebocho.reszcie za zwycięstwo dałem 4

  • Reyvan pisze:

   Rebocho dziś współodpowiedzialny za pierwszego gola, później sprokurował jeszcze jedną sytuację, trochę się zrehabilitował tym centrostrzałem, do którego Ishak dołożył stopę
   VdH za kompletnie kretyńską interwencję i fatalne wybicia.

 5. kibol z IV pisze:

  U MNIE WSZYSCY 6 !

  #MajsterNaStulecie

 6. Pawelinho pisze:

  Poziom meczu tragiczny nikt tak naprawdę poza Amaralem i Ishak’iem (głównie za bramkę bo nie za te pudła) nie zasłużył na ocenę za ten mecz wyższą niż 4. Kownacki oraz Rebocho słabo podobnie jak sędzia, któremu bardzo mocno słonko przygrzało przy podjęciu decyzji o wątpliwym karnym, którego moim zdaniem i nie tylko nie powinno w ogóle być. Majster nie powinien przysłonić tego jak ten mecz wyglądał.

 7. Pawel68 pisze:

  Mistrz!!!Nie czepiacie się!