Wystawa z mistrzowskimi momentami (FOTO)

Kilka dni temu uruchomiono wystawę zdjęć ukazujących zdobycie wszystkich ośmiu mistrzostw przez Lecha Poznań. Chętni kibice mogą jeszcze przez kilka dni obejrzeć duże fotografie wraz z krótkimi opisami na temat wywalczonych tytułów przez Kolejorza w 1983, 1984, 1990, 1992, 1993, 2010, 2015 i 2022 roku.Wystawę klubowych zdjęć ukazujących osiem tytułów Mistrza Polski można oglądać na dość sporej alei ciągnącej się od Ronda Rataje do jednego z wejść do największej poznańskiej galerii handlowej Posnania, która jest zresztą często odwiedzana przez obecnych zawodników Kolejorza.

Kolekcja klubowych zdjęć przedstawia ponad 20 mistrzowskich momentów. Na fotografiach są zasłużone postacie, wypowiedzi trenerów, krótkie streszczenia mistrzowskich rozgrywek, radość piłkarzy, zdjęcia z fet mistrzowskich, składów czy opraw kibiców.

Wystawa powstała dzięki firmie Sharp będącej jednym z partnerów Lecha Poznań. Reklamę Sharp można zobaczyć choćby za bramką znajdującą się pod IV trybuną. Wystawę klubowych zdjęć ukazujących osiem Mistrzostw Polski będzie można podziwiać jeszcze przez kilka dni.Wystawa klubowych zdjęć ukazująca wszystkie Mistrzostwa Polski zdobyte przez Lecha Poznań:

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

1 Odpowiedź

  1. Wamp pisze:

    Naprawdę nie można było wybrać innej fotki na tło artykułu tylko taka z jebitna hulajnoga na część zdjęcia?

    A po drugie co to gówno tam robiło?