Sprzedaż biletów na trzy mecze

Lech Poznań do końca rundy jesiennej rozegra u siebie minimum siedem meczów w tym pięć w październiku. Trwa sprzedaż wejściówek na trzy z tych spotkań. Wkrótce ruszy sprzedaż biletów na kolejne dwa październikowe mecze.W sprzedaży są bilety na mecz z Hapoelem Beer-Sheva (czwartek, 6 października, godz. 18:45) oraz z Villarrealem (czwartek, 3 listopada, godz. 21:00). Dziś o 10:00 rusza otwarta sprzedaż wejściówek na najbliższe spotkanie z Legią Warszawa, które odbędzie się w sobotę, 1 października, o godzinie 17:30. Wkrótce będzie można nabywać bilety na mecz z Radomiakiem Radom (niedziela, 9 października, godz. 17:30) podczas którego będzie miała miejsce kolejna edycja akcji „Kibicuj z klasą”. Ceny biletów na ten mecz są znane, zostały ustalone odgórnie już latem. Nie są natomiast znane ceny wejściówek na pojedynek 1/16 finału Pucharu Polski, Lech Poznań – Śląsk Wrocław (środa, 19 października, godz. 20:30).

Istotne informacje biletowe:

– Karta Kibica nie jest konieczna, bilet można wydrukować sobie samemu (więcej informacji w systemie biletowym)
– Wejściówkę na mecz można kupić w aplikacji „Lech Bilety”, aplikacji Wallet oraz Google Pay lub sms-em (więcej informacji w systemie biletowym)
– Przy zakupie powyżej 3 biletów w jednej transakcji cena każdej wejściówki zmniejszy się po przejściu do płatności o 10%
– Karnetowcy na spotkania w Pucharze Polski i w europejskich pucharach mają pierwszeństwo zakupu biletów z możliwością zajęcia swoich miejsc karnetowych oraz ze zniżką sięgającą 50%
– Karnetowcy na mecze w Lidze Konferencji mogą kupić maksymalnie 4 bilety ze swojego konta
– W dni meczowe bilety w kasach są droższe o 5 złotych
– Przez system biletowy można kupić bilet na parking D (parking dla samochodów osobowych) w cenie 15 zł od meczu

Rabaty biletowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13 do 26 roku życia oraz seniorów powyżej 65 roku życia)
– Dziecko (-50% do 13 roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Harmonogram sprzedaży biletów na najbliższe mecze Lecha w Poznaniu:

14 września, godz. 10:00 – Otwarta sprzedaż biletów mecze z Hapoelem i Villarrealem
21 września, godz. 10:00 – Zamknięta sprzedaż biletów na mecz z Legią dla znajomych karnetowiczów (z jednego konta można nabyć maksymalnie 4 wejściówki)
22 września, godz. 10:00 – Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Legią

Ceny biletów na ligowe mecze w sezonie 2022/2023:

Strefa A (I i III trybuna)
Normalny: 70 zł
Ulgowy: 56 zł
Dziecko: 35 zł

Strefa B (II i IV trybuna)
Normalny: 50 zł
Ulgowy: 40 zł
Dziecko: 25 zł

Ceny biletów na mecz Lech – Legia (sobota, 1 października, godz. 17:30):

Strefa A (I i III trybuna)
Normalny: 120 zł
Ulgowy: 96 zł
Dziecko: 60 zł

Strefa B (II i IV trybuna)
Normalny: 90 zł
Ulgowy: 72 zł
Dziecko: 45 zł

Ceny biletów na mecz Lech – Hapoel (czwartek, 6 października, godz. 18:45):

Strefa A (I i III trybuna)
Normalny: 80 zł
Ulgowy: 64 zł
Dziecko: 40 zł

Strefa B (II i IV trybuna)
Normalny: 60 zł
Ulgowy: 48 zł
Dziecko: 30 zł

Ceny biletów na mecz Lech – Hapoel (czwartek, 6 października, godz. 18:45) dla karnetowiczów jesień 2022 i na sezon 2022/2023:

Strefa A (I i III trybuna)
Normalny: 60 zł
Ulgowy: 48 zł
Dziecko: 30 zł

Strefa B (II i IV trybuna)
Normalny: 45 zł
Ulgowy: 36 zł
Dziecko: 23 zł

Ceny biletów na mecz Lech – Villarreal (czwartek, 3 listopada, godz. 21:00):

Strefa A (I i III trybuna)
Normalny: 140 zł
Ulgowy: 112 zł
Dziecko: 70 zł

Strefa B (II i IV trybuna)
Normalny: 100 zł
Ulgowy: 80 zł
Dziecko: 50 zł

Ceny biletów na mecz Lech – Villarreal (czwartek, 3 listopada, godz. 21:00) dla karnetowiczów jesień 2022 i na sezon 2022/2023:

Strefa A (I i III trybuna)
Normalny: 105 zł
Ulgowy: 84 zł
Dziecko: 53 zł

Strefa B (II i IV trybuna)
Normalny: 75 zł
Ulgowy: 60 zł
Dziecko: 38 zł

Przydatne numery i adresy:

tel. 61 886-30-30 (pn-pt. 10:00-17:00)
bilety.lechpoznan.pl
bok.lechpoznan.pl

null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

6 komentarzy

 1. jankers pisze:

  trochę ich poebało z tymi cenami na legię. Będzie poniżej 30k, co będzie totalną porażką.

  • wujek wladek pisze:

   Nie można teraz obniżyć ceny na Legię, bo byłoby to krzywdzące dla karnetowców. Natomiast zarząd żeby choć minimalnie ocieplić wizerunek powinien ustalić ceny na PP za pół darmo. Wiem że przychody nie pokryłyby kosztów obsługi meczu, ale jest jeszcze coś takiego jak zysk niewymierny w tym przypadku powolne odzyskiwanie zaufania kibiców.

  • inowroclawianin pisze:

   Na Lecha..

 2. Piknik pisze:

  Piknik jest naiwnym gościem i kupił bilet na mecz Lecha z pewną nielubianą drużyną na literkę L. I nie chodzi wcale o Lubliniankę z Lublina a o pewną drużynę związaną z Warszawą bo jednak ten twór powstał w roku 1916 w Kostiuchnówce (Wołyń) później przeniósł się do Warszawy w roku 1920.
  W każdym razie mamy najdroższe bilety w Polsce. Ja rozumiem szaleje inflacja, nie ma węgla i cukru a kolejni politycy coś tam mówią o zbieraniu chrustu na zimę, ale ceny ogólnie są przesadzone. Pan Piotr Rutkowski zapytany przez dziennikarza dlaczego cenny biletów są tak wysokie odpowiedział, że w końcu Kolejorz jest mistrzem kraju i trudno aby były tańsze. Panie prezesie trzymam za słowo i rozumiem, że w każdym meczu Lech będzie grał po mistrzowsku bo początek sezonu i okienko transferowe na pewno nie były godne Mistrza Polski.
  Co do biletów na mecze Lecha z Legią to mam zawsze mieszane uczucia. Bo z jednej strony chciałbym aby ceny były jak najwyższe na ten mecz dla tych „kibiców” Lecha, którzy raz do roku idą na Bułgarską wspierać swój ukochany klub. Dla tych, którzy jak sami twierdzą idą na Legie, bo Piknik zawsze chodzi na mecze Lecha a nie przyjezdnej drużyny. Z drugiej strony żal mi kiboli, którzy częściej pojawiają się na meczach Kolejorza. Jeszcze taki gość jak Piknik może sobie wydać 90 zł na bilet ale jeśli ktoś by chciał iść na takie mecz i zabrać ze sobą przykładowo dwójkę dzieci i małżonkę to jest to już duży wydatek.
  Mam też takie przemyślenia, że włodarze klubu co roku wykorzystują dużą niechęć, nienawiść do legii swoich kibiców. I mam czasami wrażenie, że część poznańskich kiboli bardziej nienawidzi legii niż jest związana emocjonalnie z Lechem. A Piknik idzie tam bo jednak gra jego ukochana drużyna a nie dlatego, że przyjeżdża znienawidzona legia. Tyle w temacie.
  PS. Pozdrawiam kibiców Lublinianki z Lublina.

 3. Bigbluee pisze:

  W takich meczach jak z LTSK czy Villarreal, nie chodzi o wsparcie dla drużyny ale o napełnienie klubowej kasy. Wszyacy o tym wiedzą bo celem nie jest sukces sportowy ale finansowy.
  Juz dawno się do tego przyzwyczaiłem ale nie tylko ja. Dlatego klub nie ma stałych bywalców zbyt wielu mimo tak ogromnej popularności w Wlkp i zerowej konkurencji. Ja osobiście doić się nie dam.

 4. inowroclawianin pisze:

  J…ć Rutka!