Twój szybki wybór (2)

Czas trwających świąt poświęciliśmy m.in. na wprowadzenie małej nowości na KKSLECH.com zmieniając w tym roku nieco harmonogram treści w okresie od 24 do 26 grudnia. Zamiast podsumowań jesieni, roku czy innych tekstów na różne tematy (od 13 listopada i tak było ich bardzo wiele), ruszyliśmy w wigilię z czymś nad czym chwilę trzeba pomyśleć.
„Twój szybki wybór” = dzięki tej nowości w ciągu 3 dni (24, 25 i 26 grudnia) można wziąć udział w małym porównaniu blisko 100 piłkarzy występujących w Kolejorzu w latach 2008-2022. W tym okresie Lech Poznań łącznie trzy razy był Mistrzem Polski, pięć razy dostał się do fazy grupowej europejskich pucharów, trzy raz z niej wyszedł dokładając do tego dorobku jeszcze Puchar Polski i kilka Superpucharów. Różni zawodnicy swego czasu byli gwiazdami na swoich pozycjach nie mając często okazji, by grać ze sobą w jednym zespole.

W święta dajemy Wam wybór w tym możliwość krótkiego zastanowienia się nad niektórymi zawodnikami. Kto był lepszy? Kogo bardziej lubiliście? Kto według Was powinien być w dzisiejszym Lechu Poznań? W porównaniach są piłkarze podobni do siebie lub grający w konkretnym okresie na tej samej pozycji bądź w podobnym stylu. Zachęcamy kibiców do podjęcia decyzji, wyniki Waszych wyborów zostaną ogłoszone po świętach 27 grudnia.

Dzisiaj w II części zabawy nie brakuje m.in. porównań Lechowych mistrzów z lat 2010-2022, ale nie tylko. Trzeba wybrać choćby, który środkowy obrońca był lepszy? Kogo widzielibyście w ataku w obecnym Kolejorzu czy kto był lub jest lepszym środkowym pomocnikiem? Odpowiedz!
Kto lepszy? Kogo bardziej lubisz? Kogo byś wolał w dzisiejszym Lechu ? Decyduj!

(głosowanie zakończone, wyniki 27 grudnia po południu)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

15 komentarzy

 1. Grossadmiral pisze:

  Ale z redakcji zgrywusy żeby porównać który lepszy Tomczyk czy Timur albo Kiełb z Situmem:))

 2. MARCINzKALISZA pisze:

  Salamon vs Bosacki? Hmmm ciężkie niektóre wybory.

 3. Sosabowski pisze:

  Szybki wybór mówicie? Przecież tu nad połową par możan by pół świąt podebatować!

 4. kilo82 pisze:

  Zapotoka albo Holman – to jest dopiero wybór 😉

 5. melon771 pisze:

  Mnie tam rozwalił pojedynek ,, holenderski ” czyli Drewniak vs ,,Drewniak”

 6. 100h2o pisze:

  Bardzo wesoły i sympatyczny quiz z dużymi elementami humorystycznymi. A przecież kto powiedział że piłka nożna MUSI być śmiertelnie poważna?

 7. smigol pisze:

  Velde v Makuszewski ?

 8. Didavi pisze:

  Świetny jest ten cykl! Super zabawa, a pary dobrane idealnie 🙂
  Tylko Muhar-Drewniak… a gdzie rywal 🙂

 9. tomasz1973 pisze:

  Ale pary typu Zapotoka – Holman i Drewniak – Muhar, to chyba dla rozweselenia zrobiliście!

 10. Niebieski77 pisze:

  Mają rozmach….?