1/8 finału plebiscytu na użytkownika 2023

We wtorek, 12 grudnia punktualnie o północy wystartował plebiscyt na najlepszego użytkownika serwisu KKSLECH.com w mijającym 2023 roku. Dwie rundy kwalifikacyjne do grupy są już za nami tak samo, jak wszystkie trzy kolejki fazy grupowej. W okresie świąt coroczna zabawa weszła w bardzo poważny etap, pora już na fazę pucharową plebiscytu. Głosujecie i wybieracie dalej najlepszych, których komentarze oddane w mijających 12 miesiącach najbardziej Wam się podobały!

1/8 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku trwa od 31 grudnia od północy do 3 stycznia do godziny 23:59. Dnia 4 stycznia o 00:00 podamy wyniki tej fazy rozgrywek, ogłosimy pary ćwierćfinałowe, po czym będziecie mogli głosować dalej. Każdy news z plebiscytem na użytkownika KKSLECH.com 2023 jest podpięty. To oznacza, że znajduje się na stronie głównej serwisu nad wszystkimi innymi aktualnościami pojawiającymi się na tej witrynie.

>> Wyniki I rundy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023 (12-15 grudnia)
>> Wyniki II rundy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023 (16-19 grudnia)
>> Wyniki fazy grupowej plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023 (23-27 grudnia)

Regulamin 1/8 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

– Pary wyłoniło komputerowe losowanie
– Zwycięzca w parze awansuje do 1/4 finału
– W razie równej liczby głosów o awansie decyduje wyższa osiągnięta faza w plebiscycie 2022
– W przypadku gdyby dwaj użytkownicy mieli po tyle samo głosów i w plebiscycie 2022 doszli do tej samej rundy, decydować będzie wynik w plebiscycie 2021

Zapowiedź 1/8 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

Dwa dni po ogłoszeniu rezultatów 3. kolejki fazy grupowej plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku i podsumowaniu zmagań 32 internautów w 8 grupach pora już na fazę pucharową. W sylwestra czas na 1/8 finału, w której głosy ponownie można oddawać dłużej, a mianowicie do środy, do godziny 23:59. Wszyscy uczestnicy 1/8 finału zabawy za 2023 rok są już pewni udziału w kolejnej edycji plebiscytu 2024, w którym udział zaczną o II rundy.

W porównaniu z zeszłym rokiem progres już zanotowali Bart, tomasz1973 i Levin_9, którym w tej edycji udało się wyjść ze swojej grupy. Nadal o obronę tytułu walczy Didavi, poniżej znajdują się pary fazy pucharowej rozlosowane przez komputer, w których na pewno nie zabraknie zaciętych rywalizacji o awans do ćwierćfinału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku.

Przed rozpoczęciem 1/8 finału warto przypomnieć, że jest to tylko towarzyska zabawa kibiców Lecha Poznań, internautów KKSLECH.com, którzy miejmy nadzieję – rozumieją ją i nie zniechęcą się do dalszej aktywności po odpadnięciu w konkretnym etapie plebiscytu. Wszystkich użytkowników zapraszamy do oddawania kolejnych głosów, do udziału w 1/8 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023. Uczestnikom 1/8 finału życzymy powodzenia!

>> Komplet informacji na temat plebiscytu na użytkownika 2023. Kliknij, poznaj zasady i dowiedz się więcej
1/8 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

Startuje 16, 8 awansuje do ćwierćfinału – GŁOSUJCIE NA SWOJEGO FAWORYTA W KAŻDEJ PARZE!
W jakich terminach odbędą się poszczególne fazy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023?

12 grudnia, godz. 00:00 – I runda plebiscytu na użytkownika 2023

16 grudnia, godz. 00:00 – II runda plebiscytu na użytkownika 2023

19 grudnia, godz. 00:00 – Początek XIV plebiscytu kibiców Lecha Poznań za 2023 rok (25 kategorii)

20 grudnia, godz. 00:00 – Losowanie fazy grupowej plebiscytu na użytkownika 2023

23 grudnia, godz. 00:00 – 1. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

25 grudnia, godz. 00:00 – 2. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

27 grudnia, godz. 00:00 – 3. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

29 grudnia, godz. 00:00 – Podsumowanie fazy grupowej plebiscytu na użytkownika 2023

31 grudnia, godz. 00:00 – 1/8 finału plebiscytu na użytkownika 2023

4 stycznia, godz. 00:00 – 1/4 finału plebiscytu na użytkownika 2023

8 stycznia, godz. 00:00 – 1/2 finału plebiscytu na użytkownika 2023

9 stycznia, godz. 00:00 – Początek publikacji wyników XIV plebiscytu Lecha Poznań za 2023 rok (każdego dnia wyniki 3 kategorii)

12 stycznia, godz. 00:00 – Finał plebiscytu na użytkownika 2023

16 stycznia, godz. 00:00 – Ogłoszenie zwycięzcy plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku

>> Komplet informacji na temat plebiscytu na użytkownika 2023. Kliknij, poznaj zasady i dowiedz się więcej

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

21 komentarzy

 1. Szota Arweladze pisze:

  Z @Levinem mnie ślepy los w parę połączył,
  z mądrych komentarzy na tej stronie słynie,
  bardzo jest ceniony, co też mnie nie dziwi,
  powodzenia życzę Kolego @Levinie!

  • Levin_9 pisze:

   Po takiej laurce spłynąłem rumieńcem niczym przedwojenna pensjonarka poproszona do tańca na balu maturalnym 😚 Już parę tygodni temu pisałem że jesteś jednym z głównych faworytów do zwycięstwa, dzisiaj dodam że będę bardzo zdziwiony jeśli nie wygrasz (z całym szacunkiem dla pozostałych), jak wcześniej @siódmy majster swoimi przeróbkami piosenek i bajkami, wniosłeś na forum powiew świeżości. Wiem że to nie wychowawcze ale proszę przy 4:0 powiedz chłopakom żeby nie strzelili już więcej niż 2-3 gole i pozwolili na mój honorowy 🙏

   • Szota Arweladze pisze:

    @Levin_9, jestem pewien, że spotkanie będzie wyrównane, więc moje interwencje w tej sprawie nie będą potrzebne 👍🏻

 2. Bigbluee pisze:

  Mario do mnie przyjechał 🙂 Klasycznie zapraszam na grila z Andrzejem i powspominamy trenera z kraju latających grilowanych tulipanów z CV jakiego tu jeszcze nie było a potem pogramy ostatnie 5 minut. Nie ma co się forsować w sylwestra 🙂

 3. Przemo33 pisze:

  No pora zacząć pakować walizki i przygotować się do wyjazdu z turnieju, bo zwycięzca w tej rywalizacji jest już dla mnie znany. Ale nie poddam się bez walki i wytoczę najcięższe działa, wystawiając najsilniejszy skład, jaki mam. W obronie zagrają Łamignat (ze swoim bacikiem) i Obelix. W środku pola wystąpi Shrek z Asterixem, natomiast na lewym skrzydle zagra Struś Pędziwiatr, a na prawym Baba Jaga na miotle. Reszta składu to tajemnica. Ten skład jednak raczej nie będzie miał większych szans wobec jedenastki, jaką na ten mecz szykuje na mnie @Ostu. Według moich przecieków, zagrają Pat i Mat, Kot w butach, Gargamel, Tabaluga, a także Koziołek Matołek. A to podobno nie wszystko, bo udało mu się namówić do gry Misia Uszatka, zbójnika Rumcajsa oraz Batmana. Nie wspomnę już o tym, że mój rywal bardzo dobrze się ubezpieczył i uzbroił po zęby ławkę rezerwowych, na czele której jest Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać. Dlatego jestem przygotowany na porażkę, jednak jak to powiedział pewien Pan: „Ja się nie poddam, ja będę walczył”. Po zakończonym meczu jednak podamy sobie ręce i siądziemy z @Ostu przy grillu, bo wspominał, że ma już gotową nalewkę i kiełbaski 😉 Tak już na poważnie życzę powodzenia wszystkim uczestnikom fazy pucharowej. Powodzenia dla Ciebie @Ostu! Jestem gotowy na porażkę, więc jak to mówi mój rywal będę czekał „na spokojności” na końcowy wynik. Jeszcze raz powodzenia wszystkim i dobrej, udanej zabawy sylwestrowej 🙂

 4. smigol pisze:

  Na kogo bym nie trafił w tej fazie to jak pojedynek czwartoklasistow z chłopakami z ósmej klasy. Możecie dwójkę stawiać w ciemno.

  Pozdrawiam mojego zacnego przeciwnika, życzę powodzenia wszystkim i udanej zabawy sylwestrowej.

 5. mario pisze:

  @Bigbluee to zacny przeciwnik. Jest tu bardzo mocny i osobiście lubię czytać jego posty, bo zawsze są mocno merytoryczne.
  Cóż, wiedziałem, że w końcu ktoś dorwie moją dupę i ją skopie. Nie zrobił tego @Mazdamundi, choć mocno próbował ale chyba zrobi to @Bigbluee. Nie smucę się jednak, bo zakładałem, że w końcu musi się to zdarzyć.
  Gram z mocnym gościem, w dodatku na wyjeździe, więc przegrać z Nim, to jak zremisować. Bo coś mi się wydaje, że to chyba już mój koniec.
  Szkoda mi tylko mojej małej dupy.

  • Bigbluee pisze:

   Szanse są pół na pół. Nie przeceniajmy mnie bo z tego co widzę to moje posty mają bardzo wielu przeciwników „z definicji”. Twoje z resztą też. Mamy swoich stalkerow co też nie jest bez znaczenia.
   Kto wygra? Wygra ten który dostanie więcej głosów „na złość drugiemu” 🤣

   • mario pisze:

    no tak, masz rację. Ale ja na przykład doceniam również fakt, że ktoś kto się ze mną nie zgadza, potrafi jednak użyć racjonalnych argumentów i wtedy nie mam problemu by na takiego kogoś głosować. Bo kiepsko by było gdyby tu wszyscy ze sobą się zgadzali. Tak czy inaczej, życzę Ci powodzenia i nie jest to kurtuazja 👍

   • tomasz1973 pisze:

    No ale fakt jest taki szanowni Panowie, że do tej fazy przeszli w zasadzie ci, którzy nie są, delikatnie to ujmę, zwolennikami rutka. O „potakiwaczach” i „tłumaczach” jego polityki już nawet nie wspomnę, bo wszyscy ci „na etacie” przegrali z kretesem w I rundzie! Jakby na to nie patrzeć coś to znaczy.

   • mario pisze:

    to prawda…

   • klaus pisze:

    @tomasz1973- przyznam, że jestem zwolennikiem Rutków, bo od wielu lat Lech jest stabilny finansowo, a to w tym czasie jest najważniejsze w piłce. Uważam, że gdyby popędzili Rząsę, to byłoby to na plus dla nich. Za wcześniejszych czasów( Majchrzak) co roku bałem się o spadek. W obecnych czasach obawiam się, że nie będziemy na podium. Sytuacja Wisły pokazuje co znaczy mieć dobrego właściciela

   • Pan T.Arhei pisze:

    @klaus,ale o co Tobie chodzi? Jest wyraźnie napisane ,że to nie jest plebiscyt „dla zwolenników Rutka” i w dodatku jest to w delikatnie ujęte bo zawsze możesz zostać nazwany…etam sam już wiesz jak 🙂
    „pojedynki” będą bardzo wyrównane bo towarzystwo jest mocno monogeniczne.

   • klaus pisze:

    @Pan T.Arhei w zasadzie to się nie czepiam. Ja Rutków bronię, bo uważam, że Lech nigdy nie był tak mocny jak za ich panowania. Ale brakuje ciągle czegoś, jakiegoś małego ogniwa do sukcesów…

  • Mazdamundi pisze:

   To nie koniec @mario.
   Musisz walczyć do końca.
   O honor grupy D!
   O nienaruszalność swojego małego tyłka!
   Myśl jak zwycięzca.
   Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą.
   Kim jesteś?! Jesteś zwycięzcą!

 6. Mazdamundi pisze:

  Ciężko jest mi wybrać. Teraz doskonale widzę jak wielu użytkowników widziałbym w finale.

 7. Sosabowski pisze:

  1/8 to już nie przelewki! Praktycznie każdy zasługuje na wyróżnienie! To nie będzie spacer z Djugarden a raczej ciężkie boje z Bodo czy Fiorentina. Dzięki wszystkim i każdemu z osobna za głosy. A oponentowi życzę powodzenia!

 8. Zbychu pisze:

  Zestaw meczów zapewnia emocje i wpływy z ppv. Jest się czym emocjonować. Tradycyjnie, Szota ma u mnie otwarte boiska treningowe, ale Levin_9 to godny przeciwnik i mecz na pewno będzie zacięty.
  Musiałem się zastanawiać, na kogo oddawać moje głosy. Tu nie ma „spotkań gołej d z batem”. Wszystkim powodzenia!

  • Szota Arweladze pisze:

   Dziękuję @Zbychu, moje chłopaki właśnie wróciły z Twoich obiektów i są jak zawsze zachwycone! Bez Twego, zarówno logistycznego jak i kibicowskiego, wsparcia, fazy grupowej na pewno bym nie przeszedł. 💪

Dodaj komentarz