1/2 finału plebiscytu na użytkownika 2023

We wtorek, 12 grudnia punktualnie o północy wystartował plebiscyt na najlepszego użytkownika serwisu KKSLECH.com w mijającym 2023 roku. Dwie rundy kwalifikacyjne do grupy są już za nami tak samo, jak wszystkie trzy kolejki fazy grupowej a nawet 1/8 i 1/4 finału. W okresie świąt coroczna zabawa weszła w bardzo poważny etap, pora już na półfinału plebiscytu. Głosujecie przedostatni raz i wybieracie dalej najlepszych, których komentarze oddane w mijających 12 miesiącach najbardziej Wam się podobały!

1/2 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku trwa od północy 8 stycznia do 11 stycznia do godziny 23:59. Dnia 12 stycznia o 00:00 podamy wyniki tej fazy rozgrywek, ogłosimy parę finałową, po czym będziecie mogli głosować po raz ostatni w tej edycji. Każdy news z plebiscytem na użytkownika KKSLECH.com 2023 jest podpięty. To oznacza, że znajduje się na stronie głównej serwisu nad wszystkimi innymi aktualnościami pojawiającymi się na tej witrynie.

>> Wyniki I rundy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki II rundy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki fazy grupowej plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki 1/8 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023

Wyniki 1/4 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

Didavi – Bart 62% – 38%
mario – Ostu 57% – 43%
Szota Arweladze – leftt 56% – 44%
Sosabowski – Grossadmiral 55% – 45%

Podsumowanie 1/4 finału i zapowiedź półfinału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

Użytkownik „Zbychu” w komentarzach do trwania meczów 1/4 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com w ubiegłym roku określił mecze ćwierćfinałowe jako „pojedynki wagi superciężkiej”. Tak właśnie było. Rywalizacje były wyrównane, finalnie dalej przeszli mario, Szota Arweladze, Sosabowski i obrońca tytułu Didavi.

Ciekawie wyglądało spotkanie Szoty Arweladze z leftt’em. Ci użytkownicy spotkali się wcześniej w 2. kolejce fazy grupowej, wtedy Szota Arweladze wygrał stosunkiem głosów 53% do 47%, w ćwierćfinale miał nieco wyższe posiadanie piłki 🙂 i ponownie zwyciężył.

W parach 1/4 finału doszło niestety do jednego nieprzyjemnego incydentu, który przypomniał trochę ostre, krwawe wręcz plebiscyty sprzed dekady. Mianowicie w jednej z tegorocznych par ćwierćfinałowych jeden użytkownik otrzymał w jednej chwili wiele głosów z tego samego komputera. Żeby była jasność. Nie podejrzewamy go o kontakty z Fryzjerem, być może kto inny postanowił w nieczysty sposób przepchnąć swojego faworyta. Oczywiście dodatkowe głosy zostały anulowane.

Przed nami już półfinał corocznej zabawy i ostatni tydzień głosowania. W półfinale Szota Arweladze zmierzy się z mario, a Didavi podejmie kibica Lecha Poznań o nicku Sosabowski. Głosujecie przedostatni raz i wybieracie dwóch internautów, którzy już niebawem spotkają się w wielkim finale plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023. Powodzenia!

>> Komplet informacji na temat plebiscytu na użytkownika 2023. Kliknij, poznaj zasady i dowiedz się więcej
Regulamin 1/2 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

– Pary wyłoniło komputerowe losowanie
– Zwycięzca w parze awansuje do wielkiego finału
– W razie równej liczby głosów o awansie decyduje wyższa osiągnięta faza w plebiscycie 2022
– W przypadku gdyby dwaj użytkownicy mieli po tyle samo głosów i w plebiscycie 2022 doszli do tej samej rundy, decydować będzie wynik w plebiscycie 2021

1/2 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

Startuje 4, 2 awansuje do finału – GŁOSUJCIE NA SWOJEGO FAWORYTA W KAŻDEJ PARZE!


W jakich terminach odbędą się poszczególne fazy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023?

12 grudnia, godz. 00:00 – I runda plebiscytu na użytkownika 2023

16 grudnia, godz. 00:00 – II runda plebiscytu na użytkownika 2023

19 grudnia, godz. 00:00 – Początek XIV plebiscytu kibiców Lecha Poznań za 2023 rok (25 kategorii)

20 grudnia, godz. 00:00 – Losowanie fazy grupowej plebiscytu na użytkownika 2023

23 grudnia, godz. 00:00 – 1. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

25 grudnia, godz. 00:00 – 2. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

27 grudnia, godz. 00:00 – 3. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

29 grudnia, godz. 00:00 – Podsumowanie fazy grupowej plebiscytu na użytkownika 2023

31 grudnia, godz. 00:00 – 1/8 finału plebiscytu na użytkownika 2023

4 stycznia, godz. 00:00 – 1/4 finału plebiscytu na użytkownika 2023

8 stycznia, godz. 00:00 – 1/2 finału plebiscytu na użytkownika 2023

9 stycznia, godz. 00:00 – Początek publikacji wyników XIV plebiscytu Lecha Poznań za 2023 rok (każdego dnia wyniki 3 kategorii)

12 stycznia, godz. 00:00 – Finał plebiscytu na użytkownika 2023

16 stycznia, godz. 00:00 – Ogłoszenie zwycięzcy plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku

>> Komplet informacji na temat plebiscytu na użytkownika 2023. Kliknij, poznaj zasady i dowiedz się więcej

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

35 komentarzy

 1. Grossadmiral pisze:

  No nic w tej edycji poszło gorzej niż w poprzedniej ale cóż też byłem mniej aktywny w zeszłym roku więc można napisać że za dużo czasu na grillu z Andrzejem:). Bardzo dziękuję za głosy a Sosabowskiemu zwycięstwa tym razem korkotrampki nie wytrzymały intensywności spotkania a taśma klejąca nie pomogła:) Czwórce wyganej życzę powodzenia w dalszej części plebiscytu a trójce pokonanych Bart Ostu Leftt za rywalizacje mimo że się nie spotkaliśmy w tym turnieju i myślę też że zacne z nas grono mimo porażki 🙂 Ponieważ niefortunnie w ostatniej rundzie w komentarzach padły hasła o trollach w humorystycznym akcencie to jednak całkiem poważnie dementuje jako bym miał związek z jakimiś nieprawidłowościami w głosowaniu.

 2. Kibic z Bydgoszczy pisze:

  Mario widzisz teraz, co to jest dobra mentalność i motywacja, nie może upaść Twój duch bojowy 😉
  Mario, Didavi, Szota i Sosabowski gratuluję dotarcia do Final Four 😉
  Leftt, Grossadmiral, Bart i Ostu szacunek dla Was za to, że podjęliście walkę 😉

 3. Bigbluee pisze:

  @mario gratulacje i zobaczysz że finał Twoj jak się postarasz. Musisz teraz zaangażować cały elektorat żeby wygrać z Szotą 😂 Kiełbasa wyborcza na grila nie wystarczy. Jakieś mięsko po gruziński musisz zrobić 😂

 4. Mazdamundi pisze:

  @mario rozpędzony.
  @mario nie zatrzymuje się na żadnej stacji, miażdżąc kolejnych rywali w każdym meczu.
  Czy @Szotę też?
  Pamiętaj @mario: kim jesteś…? 😄

  • mario pisze:

   jestem zwycięzcą!
   jestem zwycięzcą!!
   jestem zwycięzcą!!!
   Półfinał dla mnie to jak zwycięstwo.
   Mecz z Szotą to chyba już szczyt moich możliwości
   Wciąż nie kumam co tu się odpieprzyło.
   Moja dupa jest szczęśliwa.
   Chociaż może Redakcja powinna jeszcze raz przeliczyć głosy?

 5. kri$$ pisze:

  Gratulacje dla zwycięzców 1/4F oraz szacunek dla pokonanych w ćwierćfinale.
  Każdego z Was czytam uważnie i lubię to robić – bo sa to merytoryczne teksty czasami zakropione szczyptą ironii.

  W 1/2F przed oddaniem głosu – wykonam rzut monetą.
  Powodzenia!

 6. leftt pisze:

  Bardzo wszystkim dziękuję za głosy, Szocie i pozostałym półfinalistom gratuluję. Spora zmiana warty w tym roku, aż trzech półfinalistów jest na tym etapie po raz pierwszy. Ja byłem w ćwierćfinale siódmy rok z rzędu i czuję się w tym plebiscycie spełniony. Wprawdzie zero tituli ale są przykłady, że można czekać dłużej. Kto jest moim faworytem – już pisałem. Powodzenia!

 7. Sosabowski pisze:

  Wielkie zaskoczenie! Dziękuje za świetną rywalizację Grossadmiral, miałem już przygotowaną mowę, że z Tobą przegrać to jak wygrać. Poniedziałek jednak zaskoczył nie tylko drogowców. Szczerze mówiąc zaczynając tu pisać swoje wywody jakieś trzy lata temu nigdy nie sądziłem, że uda mi się wziąć udział w tym plebiscycie, a co dopiero chociaż raz przebrnąć rundę w której będą tacy użytkownicy jak: Bart, Ostu, leftt, czy Grossadmiral. Szczerze mówiąc to właśnie dla waszych i nie tylko postów zacząłem pisać, podjąłem jakąś tam dyskusję na te i inne tematy. Dziękuję wszystkim za za głosy, współuczestnikom za świetną rywalizację i zabawę. Przede mną mecz z Fiorentiną – Didavi. Na starcie trzy bramki w plecy, ale kto wie może tym razem nabity Artur Sobiech strzeli nie jedną, a dwie bramki. Wierzyć zawsze warto 🙂 Powodzenia Didavi! Powodzenia, Szota i mario!

  • mario pisze:

   no ale jakie zaskoczenie, jesteś jednym z faworytów, tak samo jak był Grossadmiral, Bart czy Ostu, i jak nadal są Szota i Didavi! W Twojej parze wszystkie wyniki były możliwe. Teraz znów masz prze*ebane, tak samo jak ja.

 8. Kosi pisze:

  Bardzo mocne pary 1/2, zeby nikogo nie skrzywdzic wypadalo zrobic wyliczanke. Powodzenia dla tych na ktorych wypadlo 🙂

 9. janusz.futbolu pisze:

  Gloria victis
  🙂

 10. Szota Arweladze pisze:

  @lefft, dziękuję Ci za drugi pojedynek, za wyrównane boję, zaszczytem było mierzyć się z kimś tak zacnym jak Ty!

  Dziękuję wszystkim którzy oddali głosy w naszej parze, za głosy na leffta, bo bardzo na nie zasłużył i szczególnie za głosy na mnie. Dojść do strefy medalowej przebijając się przez eliminacje to dla mnie niesamowite wyróżnienie. Muszę bardzo się starać, by nie nadwyrężyć Waszego zaufania. Wygląda jednak na to, że półfinał będzie końcem mej przygody, bo pojedynek z tak rozpędzonym i mocnym rywalem to niemal pewna porażka. W końcu @mario to bożyszcze tłumów, ulubieniec eleganckich dodam w gustownych toaletach, faworyt dżentelmenów w nienagannie skrojonych frakach💪 @mario, czuj się jak u siebie! Moi fani podziela się biletami, są już przygotowane transparentny i czekamy na mecz przyjaźni, serdeczny Kompanie! U mnie jednak Michał Kokoszanek dalej w gazie a do tego kontuzje na półfinał zdołał wyleczyć Sławomir Twardygrosz, więc i mieć siła ataku będzie wzmocniona 😊

  Gratulacje i powodzenia dla @Didavi i @Sosabowski, podziękowania także dla tych, którzy odpadli w ćwierćfinale, Wasze towarzystwo było dla mnie nobilitujące!

  No i na koniec dla mego „rywala”

  On jest dla tego forum czym dla Trzech Koron Zlatan,
  i czym jest dla Brazylii techniki król Romario,
  traktuję go niezmiennie tak jak starszego brata,
  więc życzę powodzenia Kompanie drogi @mario!

 11. smigol pisze:

  Gratulacje dla półfinalistów. Bardzo mocna obsada, ja mam swojego faworyta. Powodzenia.

 12. Levin_9 pisze:

  W soboty wybrano Sportowca Roku, na forum nawet w „śmietniku” nie było wpisu w tym temacie, o plebiscycie prawie 50. Jak w każdej drużynie nastąpiła zmiana pokoleń „młode wilki” w natarciu. W ostatnich dwóch latach miałem zaszczyt rywalizować z trójką półfinalistów, dwa razy posłanie na deski kończyło się wyliczeniem do ośmiu, z @Szotą dziesiątką i odesłaniem do narożnika, i jak tu żyć? (głosować). Gratulacje dla czwórki która awansowała, podziękowania dla mającej ciut mniej szczęścia, jeśli 16 -stego @Didavi nie obroni tytułu, ktoś po raz pierwszy wstawi puchar do gabloty 🏆, i nie będzie to … Pogoń 😂

 13. mario pisze:

  „bożyszcze tłumów, ulubieniec eleganckich dodam w gustownych toaletach, faworyt dżentelmenów w nienagannie skrojonych frakach”
  🤣🤣🤣
  Tylko @Szota Arweladze mógł tak kwieciście napisać o swoim rywalu. 👏👏👏
  Szota, bez jaj, byłem u buka, nawet nie wie, że startowałem w tym plebiscycie, więc faworytem to ja nie jestem. Ale moje dupsko za zaszczyt sobie weźmie, gdy zostanie skopane przez takiego Artystę. Ile razy może się udawać?

  Głębokie ukłony za wiersz na moją cześć.👏👏👏 Kał zwykle mistrzostwo. Niestety ja nie mogę zrewanżować się tym samym, bo nie umiem. Już nauczyciel j.polskiego w podstawówce za próby układania wierszy wpisywał mi a priori dwójkę 😉
  Jeszcze raz wielkie podziękowania i powodzenia Szota. Wygrywaj!

 14. jerry21 pisze:

  Gratulacje dla półfinalistów!
  Powodzenia.

 15. Zbychu pisze:

  Dołączam się do gratulacji dla tych co przeszli dalej i dla tych, którzy musieli zostać wyeliminowani (bo ktoś musiał być wyeliminowany). Ja bym Was podzielił na jakieś kategorie i wszystkim przyznał tytuły.

 16. Pawelinho pisze:

  mario to prawie jak super mario pędzi do ostatniego poziomu jakim będzie finałowa walka z Bowser’em i ciekawe czy tym razem uratuje tyłek tak jak udawało mu się to robić do tej pory 🙂 Jak zwykle ciężki wybór, który absurdalnie trudny. Chociaż i tak pewnie na końcu wygrają Niemcy (Didavi) 🤣🤣🤣 Generalnie poziom wcale taki niski strony nie jest patrząc na tegoroczny plebiscyt wbrew tej propagandzie pewnego proroka 🙂 Ciekawe, że tym razem taktyka „nie głosujcie na mnie” nie przyniosła dla Ostu pożądanego efektu w postaci awansu do półfinału.

 17. legat79 pisze:

  No mam swojego faworyta w tych parach!
  Zagłosowane
  Powodzenia

Dodaj komentarz