Wyniki sondy: Potrzebny konkretny napastnik

Przez ostatni tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem, kogo według Was powinien sprowadzić Lech Poznań w miejsce kontuzjowanego Artura Sobiecha? Po 7 dniach pora na wyniki ostatniej ankiety.
Styczniowa diagnoza dla Artura Sobiecha była bardzo bolesna. Przez uraz kolana doznany w końcówce sparingu z LASK Linz (0:3) doświadczony napastnik w sezonie 2023/2024 już nie zagra. Sobiech prawdopodobnie już nigdy nie wystąpi w niebiesko-białych barwach, gdyż jego kontrakt z klubdm wygasa 30 czerwca 2024 roku i niemal na pewno nie zostanie przedłużony.

Lech Poznań po kontuzji 34-latka został w tej chwili z dwoma nominalnymi napastnikami, którymi są Filip Szymczak oraz Mikael Ishak. Na dziewiątce może występować też Filip Marchwiński, który właśnie jako napastnik gra najlepiej i potrafi na tej pozycji notować konkretne liczby. Poważna kontuzja zawodnika oznacza tak naprawdę możliwość wyrejestrowania Sobiecha z listy piłkarzy uprawnionych do gry w PKO Ekstraklasie 2023/2024, ponieważ szanse na powrót tego napastnika do zajęć z pełnym obciążeniem przed 25 maja są znikome.

Uraz Artura Sobiecha spowodował dyskusje wśród kibiców na temat transferów i dał zarządowi powód do przeprowadzenia transferu jego ewentualnego następcy bądź transferu innego piłkarza. W sondzie z zapytaniem, „kogo Lech powinien sprowadzić za Artura Sobiecha?” wzięło udział aż 10141 internautów, ponieważ ta ankieta bardzo dobrze wypozycjonowała się w wiadomościach google przyciągając na stronę dodatkowych użytkowników.

Najwięcej ankietowanych (41,1%) uważa, że „Lech potrzebuje konkretnego napastnika a nie tylko kogoś do rywalizacji”, 20,5% kibiców za Sobiecha wolałoby ściągnąć jednak nowego lewego obrońcę, natomiast 15,1% chciałoby jeszcze tej zimy transferu napastnika, ponieważ latem Artur Sobiech i tak odejdzie, a wtedy nowa dziewiątka i będzie musiała trafić na Bułgarską.

Poniżej znajdują się pełne rezultaty niedawnej ankiety. Wszystkim kibicom Lecha Poznań dziękujemy za wyrażenie swoje opinii na ten temat i zachęcamy do równie licznego udziału w kolejnych sondach na KKSLECH.com. Następna pojawi się w lutym.

Wyniki sondy: Kogo Lech powinien sprowadzić za Artura Sobiecha?

41,1% – Potrzebujemy konkretnego napastnika a nie tylko kogoś do rywalizacji. Ishak czy Szymczak zbyt często mają kontuzje
20,5% – Sobiech i tak był głębokim rezerwowym. Lepiej jeszcze zimą poszukać konkretnego lewego obrońcy
15,1% – Oczywiście, że napastnika do rywalizacji. Latem Sobiechowi kończy się umowa, więc ktoś mógłby przyjść już teraz
10,4% – Nikogo. Zimowa łapanka napastników zwykle słabo się kończyła
9,0% – My nie mamy dziesiątki i trzeba ją sprowadzić. Marchwiński to napastnik, który odejdzie latem, Sousa sobie nie poradzi
3,9% – Po kontuzji Sobiecha powinniśmy poszukać piłkarza na jeszcze inną pozycję (napisz w komentarzu, kto powinien tu trafić)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. Rahu pisze:

    Dopóki Ishak będzie grał w Lechu, żaden napastnik nie przyjdzie. To nie na ambicje zarządu, który podpisał umowę (za to +) i uważa, że sprawę napastnika mamy z głowy a mogliby chociaż powalczyć o tego Czubaka z Arki.

  2. Pawel1972 pisze:

    Ten zespół, osłabiany od dwóch lat, ma coraz więcej dziur. Dodać trenera amatora i mam obawy czy w ogóle załapiemy się na puchary. Zarząd już położył lachę na obecny sezon.

Dodaj komentarz