W marcu kolejny bieg kibiców Lecha Poznań

W marcu odbędzie się drugi bieg kibiców Lecha Poznań, który ponownie odbędzie się na terenach poznańskiej laty. Aktualnie trwają zapisy uczestników chcących w kibicowskim gronie pokonać dystans 10 kilometrów.

Druga w historii akcja pod nazwą „Kibolska Dycha” odbędzie się w niedzielę, 24 marca, a więc podczas trwania marcowej przerwy na kadrę, kiedy Kolejorz nie będzie rywalizował o stawkę. Organizatorami imprezy są stowarzyszenia „Kolejorz” i „Wiara Lecha”, a także poznański ośrodek „Kibice Razem”. Zapisy na kibicowski bieg, który drugi rok z rzędu odbędzie się na terenach poznańskiej Malty rozpoczęły się kilkanaście dni temu i potrwają do 8 marca lub do wykorzystania wszystkich dostępnych miejsc (na ten moment dostępnych jest jest jeszcze blisko 850 z 1922 miejsc).

Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów, na bieg można zapisywać się na stronie kibolskadycha.pl. Koszt wzięcia udziału w biegu waha się między 129 a 179 złotych w zależności od rodzaju pakietu. W pakiecie startowym znajduje się m.in. koszulka biegowa, voucher na zakup biletu na kwietniowy mecz z Pogonią Szczecin w lidze czy pamiątkowy medal. Dodatkowo organizatorzy dla kibiców, którzy zjawią się 24 marca w celu dopingowania uczestników przewidzieli strefę gastronomiczną.

W tegorocznym biegu będą mogły wziąć udział również osoby z niepełnosprawnością poruszające się na wózkach inwalidzkich. Dla takich kibiców Kolejorza organizatorzy przygotowali rywalizację na dystansie 5 i 10 kilometrów. W obu biegach mogą wziąć udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Bieg na 10 kilometrów jest od 16 roku życia. Chętni do przebiegnięcia 10 kilometrów trasy wokół jeziora będą mieli 2 godziny na pokonanie trasy.

Kibolska Dycha
Impreza: Bieg kibiców Lecha Poznań
Termin: Niedziela, 24 marca 2024, godz. 11:00
Miejsce: Tereny poznańskiej Malty
Dystans: 10 i 5 kilometrów

>> kibolskadycha.pl

Koszulka Kibolskiej Dychy w 2024 roku
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

3 komentarze

  1. kilo82 pisze:

    Jest już nas prawie tysiąc zapisanych, zapowiada się świetna impreza, a do tego w tym roku sztos 🙂

Dodaj komentarz