Na stadionie: Cały stadion śpiewa z nami, wypie*dalać z uchodźcami

Po dwutygodniowej przerwie na kadrę kibice Lecha Poznań ponownie mieli okazję, by zawitać na Bułgarską i zobaczyć jak przez ten czas zmienił się zespół Kolejorza w którego wierzy coraz to mniej ludzi.


Mimo tanich biletów i niezłej aury na stadion wybrało się wczoraj zaledwie 11902 ludzi. W Poznaniu pojawiła się też niewielka, około 30-osobowa grupka kibiców z Bielska z transparentem „Nawet wielka Barcelona Podbeskidzia nie pokona”. Goście podczas meczu nie dopingowali. Oglądali mecz w skupieniu tak jak I, III i IV trybuna. Kocioł od początku ruszył z dopingiem, ale zanim to zrobił ryknął „Biegać, walczyć i się starać, w Lechu trzeba zapie*dalać”. Doping stał w sobotę na niezłym poziomie do momentu, kiedy Kocioł pod koniec I połowy słusznie się zdenerwował. Wówczas nie tylko z dwójki pojawiły się okrzyki Ku*wa mać, Kolejorz grać”.


Na początku II połowy w Kotle, który tym razem był nieco inaczej ofanowany zawisł transparent „To dla nas oczywiste i proste, nie chcemy uchodźców w Polsce”. Wkrótce potem pojawiły się okrzyki „Islamista brudna ku*wa, nam Polakom nie dorówna. Cały stadion śpiewa z nami, wypie*dalać z uchodźcami”. Kibice Lecha Poznań jasno określili się co myślą o muzułmańskich nierobach przybywających do Europy, którzy swoim zachowaniem mogą zagrażać utratą zdrowia i życia Polaków. W okolicach 60. minuty Kocioł skandował jeszcze „1 euro na brudasa, zmarnowana nasza kasa”, ale okrzyki szybko ucichły przez gola dla Podbeskidzia.
Od tamtej pory oprócz sporadycznego dopingu stadion buczał, gwizdał i rugał piłkarzy. Obok „Biegać, walczyć i się starać” śpiewane było m.in. „Co wy robicie?!” czy „Dość pośmiewiska, wypie*dalajcie z boiska”. Pod koniec spotkania Kocioł widząc żenadę i masę strzałów, które kapitalnie bronił Zubas w ogóle przestał dopingować. Po końcowym gwizdku piłkarze zostali wygwizdani, natomiast goście nagrodzeni brawami. Jeszcze raz odśpiewano także „Dość pośmiewiska, wypie*dalajcie z boiska”. Piłkarze bez honoru oczywiście nie zaryzykowali podejścia pod Kocioł i uciekli natychmiast do szatni. Wkrótce potem stadion błyskawicznie opustoszał, a kilkanaście minut po spotkaniu na ulicach trudno było spotkać kibica wracającego z meczu. Do puszek zebrano 5158,43 złotych. Kolejny mecz już w czwartek. Po wczorajszym występie stadion będzie niemal pusty.

Kibicowsko na Bułgarskiej – poprzednie mecze:

Sezon 2015/2016

> Kibicowsko: Lech – Piast 0:1 + FOTO
> Kibicowsko: Lech – Videoton 3:0 + FOTO
> Kibicowsko: Lech – Korona 0:0 + FOTO
> Kibicowsko: Lech – FC Basel 1:3 + FOTO i VIDEO
> Kibicowsko: Lech – Lechia 2:1 + FOTO
> Kibicowsko: Lech – FK Sarajevo 1:0 + FOTO i VIDEO
> Kibicowsko: Lech – Pogoń 1:2 + FOTO
> Kibicowsko: SPP, Lech – Legia 3:1 + FOTO i VIDEO

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
komentarze 74

 1. Jarecki napisał(a):

  I jeszcze jedno. Klub dołuje jak nigdy sportowo, nic nie trzyma się kupy, a tu jeszcze garstka bezmózgowców swoim zachowaniem wbija im nóż w plecy – i nie mówię o ostatnich ,,występach” z meczu ale o wszystkim, chorych fanach na innych meczach, piro, kretyńskich śpiewach itd. Zawłaszczyliście sobie Lecha i normalnie szkodzicie. Może lepiej już bojkotujcie wszystko i siedźcie w tych czarnych koszulkach albo nie łaźcie wcale. Mniej szkody będzie dla klubu !

 2. JR (od 1991 r.) napisał(a):

  gdyby kibole nie protestowali to nikt, pies z kulawą nogą, nie miałby odwagi powiedzieć, że Polski nie damy zniszczyć dziczy. To jest nasz kraj, to jest kraj Mieszka I, Bolesława Chrobrego, Piotra Skargi, Stanisława Staszica, Romana Dmowskiego i nas, ich kontynuatorów! Jak zobaczyłem baner „STOP Islamizacji” byłem dumny z kibiców Kolejorza!!!

 3. Zażenowany kibic napisał(a):

  Jakoś wynik Ruchu Narodowego w każdych kolejnych wyborach oscyluje w granicach błędu statystycznego także bym nie przesadzał z tym że to wasz kraj. Jest przynajmniej 98% ludzi w tym kraju myślących trochę inaczej.

 4. Radykalny napisał(a):

  Jebac te brudne kurwy! Piece w oswiecimiu musza znow zaplonac,zeby zrobic porzadek z tymi scierwami. Polska cala,ale BIALA!!! Wypierdalac z Polski smicie,dlugo tu nie pozyjecie!