Pechowa porażka z PAO w sparingu

W pierwszym meczu podczas letniego zgrupowania i w drugim spotkaniu w trakcie przygotowań do rundy jesiennej, piłkarze poznańskiego Lecha pechowo przegrali z wicemistrzem Grecji, Panathinaikosem Ateny 0:1 (0:0). Jedyna bramka w dzisiejszej konfrontacji padła w 87. minucie gry.

Kolejorz w obu połowach zagrał dziś w bardzo eksperymentalnym składzie, ale mimo to, stoczył z grekami wyrównany bój. Pierwsza część gry jak na sparing była bardzo ciekawa, natomiast druga odsłona już znacznie mniej. Nie działo się w niej praktycznie nic ciekawego aż do 87. minuty, kiedy to po kontrze bramkę zdobyli rywale.

Dodajmy również, że od 46. minuty w drużynie Lecha Poznań zagrał testowany od wczoraj prawy obrońca, Ben Starosta. Jest to były młodzieżowy reprezentant Polski oraz dawny piłkarz m.in. Lechii Gdańsk czy angielskich klubów z niższych lig. Lechici kolejny sparing rozegrają już pojutrze, a ich przeciwnikiem będzie rosyjski Rubin Kazań.

Pierwsze minuty meczu to dość znacząca przewaga Greków, gdyż każdy rzut rożny spowodował dość duże zagrożenie pod bramką Lecha. Poznaniacy natomiast, grają na razie nieco ospale i występując w mocno eksperymentalnym składzie sprawiają wrażenie dość zagubionej drużyny.

W 20. minucie gry po podaniu ze środka pola w dobrej sytuacji znalazł się Możdżeń, ale strzelił zbyt słabo, by pokonać bramkarza PAO. Po chwili z dystansu uderzył Ninis, lecz Kotorowski dobrze sparował futbolówkę. W 25. minucie spotkania znów śmielej zaatakowali rywale i piłka po potężnym uderzeniu jednego z przeciwników trafiła w słupek. Trzy minuty później groźnie z rzutu wolnego strzelił Stilić, natomiast grecki golkiper dobrze wypiąstkował futbolówkę.

W 32. minucie głową po dośrodkowaniu z rzutu różnego uderzał Rudnevs, lecz w tej sytuacji piłka poszybowała nad poprzeczką. Po trzech minutach groźna odpowiedź gości, ale jeden z graczy „Koniczynek” fatalnie przestrzelił. W 43. minucie kapitalne podanie otrzymał Bartosz Ślusarski. Ofensywny zawodnik Kolejorza dobrze przyjął piłkę, ale fatalnie przestrzelił marnując w ten sposób stuprocentową okazję do zdobycia gola.

Druga część sparingu rozpoczęła się od kiksu Manuela Arboledy i jeszcze gorszego strzału zawodnika Panathinaikosu. Na razie więc mamy zatem bezbramkowy remis. W 54. minucie wynik strzał jednak zmienić Murawski, którego dobry strzał z rzutu wolnego obronił grecki bramkarz. Po chwili odpowiedzieć chciał Cleyton, ale piłka po jego mocnym uderzeniu przeleciała nad poprzeczką. W 59. minucie powinno być 1:0 dla rywali, lecz kapitalnym refleksem popisał się Kotorowski.

W 63. minucie meczu silnie uderzył z dystansu Jakub Wilk, ale tak samo mocno, jak niecelnie. Poza tym na boisku nie działo się nic wartego uwagi. Gra była wolna i na dodatek toczyła się w środkowej strefie boiska. Obie drużyny sprawiały raczej wrażenie jakby remis je satysfakcjonował, ponieważ żaden z piłkarzy nie chciał zbytnio zwiększyć tempa.

Ostatni kwadrans meczu rozpoczął się tak samo jak trwał cały przedostatni. Dopiero w 85. minucie spotkania Cleyton oddał groźny strzał z dystansu, choć piłkę dobrze wybronił pewnie grający dzisiaj Krzysztof Kotorowski. Dwie minuty później grecy wyprowadzili kontrę i niestety okazała się ona zabójcza. Prawą stroną przedarł się jeden z graczy PAO i na raty pokonał Kotorowskiego strzałem z dość ostrego kąta. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i Kolejorz przegrał z PAO 0:1.

KKS Lech Poznań – Panathinaikos Ateny 0:1 (0:0)
Bramka: 87.Moon
Żółte kartki: Injać – Katsouranis, Sarriegi
Widzów: 200
Skład Lecha: Kotorowski – Wojtkowiak (46.Starosta), Wołąkiewicz (46.Arboleda), Kamiński (79.Możdżeń – wejście powrotne), Ratajczak (46.Henriquez) – Injać (46.Golla), Drygas (46.Djurdjević) – Możdżeń (46.Kiełb), Stilić (46.Murawski), Ślusarski (46.Wilk) – Rudnevs (46.Ubiparip).
Trenerzy: Jose Maria Bakero Escudero – Manuel Jesualdo Ferreira
Pogoda: +24°C, pogodnie

> Nasz rywal: Panathinaikos Ateny
> Lech ? Panathinaikos 3:0 (19.09.1990r.)
> Panathinaikos ? Lech 1:2 (03.10.1990r.)

3. luis pisze:

redakcja może usuwać wpisy ludków co podpisują się jak ja?
    z góry dziękuję
    Edycja, godz. 17:48 – Wszystkie są usuwane.

4. DŻEJO1 pisze:

Wygramy 2:0

5. Adrian pisze:

Wygramy 4-0!

6. AR16 pisze:

Kotor-Wojtkowiak,Kamień,Wolakiewicz,Ratajczak-Drygas,Injac-Mozdzen,Stilic,Slusarski-Rudnevs

7. zahed_chz pisze:

sorry ze nie w temacie ale ostatnio przypomnialo mi sie,ze mielismy takiego grajka jak Krzysztof Chrapek wie ktos moze co sie z nim dzieje bo od dawna o nim nic nie mowiono?

8. lagimozo pisze:

Lech napewno wygra

9. DŻEJO1 pisze:

Redakcja i kibice link do działającej transmisji

10. DŻEJO1 pisze:

@zaked- Chrapek przechodzi póki co żmudną rehablitację po kontuzji!

11. siara pisze:

nie dziala ten link

12. Krzysztof pisze:

Jeszcze tu dają mecz:

No jestem ciekaw jak się zaprezentuje Tonev i nasza młodzież.

13. Łysy pisze:

14. KubaCMG pisze:

Tonev dzis nie zagra…na ławce są : Jasmin Burić, Manuel Arboleda, Luis Henriquez, Ivan Djurdjević, Tomasz Kędziora, Jacek Kiełb, Rafał Murawski, Wojciech Golla, Jakub Wilk, Vojo Ubiparip i Ben Starosta.

20. KubaCMG pisze:

Ciesz się tym co masz…nie dośc, że redakcja poszukała Ci transmisje to narzekasz 😐

32. metody pisze:

ślusarski gra bardzo słabo, dobre wrażenie robi ratajaczak, często wychodzi do przodu

33. buła pisze:

Brakuje skrzydeł, Możdżeń i Ślusarski są za wolni na pozycję skrzydłowych.

34. AR16 pisze:

na skrzydle gra Stilić i Slusarski, Mozdzen zdecydowanie w srodku pola

35. grassol pisze:

gra wyglada w miare dobrze ale graja zdecydowanie za wolno i kompletnie brak skrzydel….niestety

36. Kris155 pisze:

Ślusarski to jest dobry, ale na bycie napastnikiem nr 4. Do pierwszego składu się po prostu nie nadaje. Moim zdaniem w obecnej kadrze brakuje lewoskrzydłowego i napastnika, żeby mozna było mysleć o mistrzostwie.

37. KubaCMG pisze:

Na skrzydała wejdą zapewne Wilk i Kiełb..do ataku Vojo…w środku pola będzie Muraś, więc mam nadzieje, że gra z przodu sie zmieni ;d

38. MB pisze:

Jak narazie to tak jak zawsze pod wodzą Bakero czyli zero stylu i koncepcji. I czy nasz treneiro zrozumie że Stilic nie jest skrzydłowym. Ślusarski brak słów – problemy z przyjęciem piłki.
    Na plus zaangażowanie młodych: Ratajczak, Możdżeń – nie zawsze wychodzi ale się starają.

39. DŻEJO1 pisze:

Grają piach, piach i jeszcze raz piach. Na plus Rataczak, na minus Ślusarski. Reszta na mniej więcej na równym poziomie. Cichy bohater pierwszej połowy-Kotorowski!

40. KubaCMG pisze:

Ubiparip totalne dno !

41. bólaj pisze:

musze pzyznać pierwsza połówka duzo lepsza!!!!!

42. lm pisze:

szkoda że zamiast lecha grała w pucharach jakaś śmieszna drużyna z bialegostoku

43. Kris155 pisze:

Bardzo dobrze gra Golla. Z kolei Arboleda jest strasznie słaby.

44. DŻEJO1 pisze:

Co myślicie na temat Bena Starosty?

45. KubaCMG pisze:

Wilk trzyma forme z koncówki sezonu…

46. KubaCMG pisze:

A starosta? narazie błędów nie popełnia…widac, ze w zagraniach ma spokój…ale niech potrenuje wtedy zobaczymy czy sie przyda

47. Łysy pisze:

Ale sobie Bakero wąsik zapuścił:-)

48. xx pisze:

ale głupi gol

49. sdf pisze:

Będzie porażka ale wygląda to optymistycznie staramy sie prowadzić gre, i grając wieloma młodymi gramy jak równy z równym.

50. AR16 pisze:

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

54. esemoka pisze:

Starosta się nada. Brać go, za free jest.

Gra i wynik tak jak wiosną.
    Pozytywnie zaskoczyli mnie Ratajczak i Starosta.
    Reszta słabizna. Strasznie wolno graliśmy.

59. karaś pisze:

jak maja dać 600 tys. ojro za 20- letniego peruwiańczyka to ja też wolę Starostę

60. AR16 pisze:

nie mamy napastnikow marzy mi sie chociaz jeden napastnik ze Slaska…

61. DŻEJO1 pisze:

Nada się. Ja często oglądałem jego mecze w reprezentacji i wiem że ma ogromny potencjał. A Wy jeśli nie widzieliście go w innym meczu nie możecie go oceniać po 45 minutach!

62. Janek Tomaszewski pisze:

Może się czepiam,ale kto zezwolił na grę na boisku nad którym wiszą przewody wysokiego napięcia?!

63. mike001 pisze:

może i pechowa porażka, ale na remis raczej nie zasłużyliśmy.. cienki mecz w naszym wykonaniu.. oby następne lepsze.. postawa Ratajaczka na pewno jest pozytywem, Starosty na razie nie oceniam tak jak wszystkich pozostałych.. byle było lepiej!

64. lechita65 pisze:

Nie było traicznie , jest nadzieja.

65. Kolejorz1922 pisze:

ŚLUSARSKI gra jak za dawnych lat … z dwóch metrów nie potrafi trafić w bramkę … przez niego nie jeden mecz wygrany zremisujemy jeszcze … ten gość to porażka … WOJTKOWIAK … jechali z nim jak chcieli … musi się wziąść do roboty bo będzie najsłabszym kapitanem w historii Lecha … UBIPARIP … jak by umiał przyjąć piłkę to z 2 okazje by miał a tak … miał zero … tracę w niego wiarę … WILK … jak nie ma konkurencji to ma w dupie i gwiazdorzy zamiast grać … BEN STARUSZEK … kopnął 5 razy piłkę raz wybił na aut a kilku forumowiczów … widzę MOKRYCH : ) … porównują jego grę do kikuta … to nie ma co porównywać … NA DUŻY plus … dla mnie największym talentem z młodych jest KAMIŃSKI nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu a i tak o klasę lepszy niż BEN 10 … tyle moje subiektywne zdanie.

66. Kris155 pisze:

Tak ja już ktoś wspominał gramy bardzo wolno i nawet nie potrafimy wyprowadzić szybkiej kontry. Grecy zasłuzyli na żwycięstwo, my prawie nie istnielismy w ataku i to jest najgorsze. Na plus: Wilk, Golla, na minus: Arboleda, Ubiparip

67. karaś pisze:

Przyjrzyjcie się dokładniej straconej bramce, wszystko zaczęło się od straty Golli. Może się czepiam, ale tak było na szczęście to tylko sparing.

68. seth pisze:

Gramy to co na wiosne ,dzida do przodu a moze sie uda nie udało sie wiec w plecy.Skutecznie wybijaniem piłek na oslep Bosego zastapił Kaminski ,jak Grecy zagrali pressingiem lezelismy i kwiczelismy.Nadal gramy wolna nudna pilke bez mysli i taktyki.Dawno tego nie pisałem ale z tym szarlatanem bakero dlaeko nie zajedziemy.Mamy jednego słowem jednego rozgrywajacego a ten matoł wystawia go na prawym skrzydle ,na lewymbiega kaleka Slusarski a na rozegraniu mag Mozdzeń ludzie z czym do ludu .Podobnoo mamy grac ustawieniem 1 4 3 3 ja tego w pierwszej polowie nie widziałem a w 2 juz zupełnie.
    <ozna powiedziec ze to okres przygotowawczy zmeczenie ,pilka nie slucha ale na litosc boska jakies schematy gry powinny byc przygotowane a tu nic zero jak sie eda to cos wpadnie a jak nie to w plecy.
    Pechowa porazka -smiech na sali przeciez my przez 90 minut ani razu nie stworzylismy zagozenie pod bramka grekow ze spokojem powinni nas kulnac z 3 do zera i to na spokoju.

69. woo pisze:

Nie widzę żadnej poprawy w naszej grze ofensywnej w porównaniu z poprzednim sezonem. Gramy dokładnie to samo i nie jest to wina trenera tylko tego, że my nie mamy kim grać w ataku. Jak widzę takie łamagi jak Ślusarski, Ubiparip, Możdżeń, to ręce opadają. Trochę lepiej Wilk i Kiełb, ale to są ciągle średniacy ligowi. A Rudnevs i Stilic to za mało, żeby grać skutecznie i pewnie. Każda drużyna, żeby dobrze funkcjonowała, potrzebuje co najmniej 4 zawodników, którzy potrafią pociągnąć grę do przodu, my mamy póki co najwyżej dwóch. Może Tonev będzie trzeci. To za mało, żeby była znacząca poprawa.

70. MB pisze:

Nie wiem czy oglądałem ten sam mecz, ale w czym był taki dobry ten Starosta żeby go wziąć. Jak dla mnie totalnie bezbarwny.

71. DŻEJO1 pisze:

Nie zapominajcie, że nie grali: Krivets, Tonev, Kikut!

72. kbic pisze:

ludzie dajcie na luz, piłkarze ledwo zaleczeli treningi są w najtrudniejszym okresie przygotowań to jak mają grać szybko? poza tym to tylko sparing i nie ma co oceniać drużyny po meczu towarzyskim, bo nikt nie traktuje takich spotkań poważnie i zapewne pilkarze obu drużyn potraktowali ten mecz jako rozbieganie

73. 73kks pisze:

lechita65 pisze:Nie było traicznie , jest nadzieja…Nie wiem chlopie czy ogladales ten mecz,ale nie o tym…Tak jak zastanawialem sie nad kupnem karnetu tak chyba dam sobie spox w tym sezonie.Nie wiem jak silne ma plecy pan trener w tym klubie i kto decyduje tu o wszystkim…brak pomyslu na gre do przodu wybijanie pilki na polowe przeciwnika jeden strzal w drugiej polowie czyli powtorka zeszlego sezonu sie czykuje…Powodzenia.

74. HwH pisze:

Starosta – człowiek który kopał sie po czole przez ostanie 3 lata i zagrał 16 meczów w niższych ligach angielskich, 11 w echii i 3 w Australii. Świetny kopacz, za free.

75. seth pisze:

kolego kibic rozbiegac to oni sie moga w lesie.sparingi sa po to aby cwiczyc schematy gry cwiczone na treningach. U nas jedynym schematem opanowanym do perfekcji jest dzida do przodu na osamotnionego Voja lub Rudiego.Ta taktyka daleko nie zajdziemy.Bakero w wywiadach pieknie opowiada o grze do przodu ale na boisku i wjego taktyce nie ma to odzwierciedlenie.Wiec albo on to matoł do kwadratu ,albo tych 11 skorokopow biegajacych po boisku nie rozumie co im trener kaze grac i graja to co potrafia a ze nie wiele potrafia widzimy to od wiosny.

76. angelo pisze:

Najbardziej boli brak napastników- Ślusarski i Ubiparip dno totalne , pozostaje tylko Rudi a co w razie jego kontuzji czy kartek, oj czarno to widać.

77. woo pisze:

seth – sorry kolego, ale pitolisz bez sensu, można mieć zastrzeżenia do gry Lecha, ale mówienie, że jedynym pomysłem jest dzida do przodu jest po prostu brednią.
    Bakero chce grać do przodu, ale kim ma grać? Wilkiem, Ślusarskim, Ubiparipem, Możdżeniem, czy Kiełbem? Przecież to są same cieniasy. Będzie Tonev, Kriwiec i Kikut i pogadamy wtedy, a nie jak gramy takimi łamagami.

78. tomasz1973 pisze:

woo-a skąd wiesz,że Tonew taki dobry? Ubiparib też miał być nie lada grajkiem!

79. woo pisze:

nie wiem, mam taką nadzieję, bo jeśli on się nie sprawdzi, to po prostu leżymy i kwiczymy.

80. seth pisze:

woo przeciez to nie ja sie pchałem na trenera Lecha tylko Bakero to on tak skutecznie oczarował Rutkowskeigo ze ten dalej tej marnej atrapie trenera pozwala trenawac lecha.O potencjale Krivtsa i Kikuta nie bede sie wypowiadał bo kazdy widział jak grali wiosna na temat Toneva pogadamy jak zagra z 5 ligowych meczy ,nie wiem gdzie ty widziałes jakas mysl przewodnia i gre do przodu w meczu z grekami bo ja jej sie nawet na siłe sie nie doszukałem.
    Bakero wiedział czym dosponuje wiec mogł spokojnie powidziec ale dacie mi skrzydłowych i porzadnego napastnika albo ide z Lecha.Ale bakero wie ze marny z niego trener i nigdzie roboty nie dostanie i taka jest prawda.

81. woo pisze:

No i kończymy temat. Skoro mamy słabych piłkarzy, brakuje skrzydeł, to nie wina Bakero, że słabo gramy. Z innym trenerem byłoby tak samo i nie ważne, czy inny by głośno krzyczał o to, że brakuje skrzydeł, czy też pracował z tym co ma.
    Ochłoń chłopie, bo jesteś zaślepiony.

82. tomasz1973 pisze:

Oby tak było,jak piszesz,w końcu Lech grał dobrze,gdy mieliśmy Lewego i Peszke,teraz pierwszego z nich zastąpił Rudnews,więc,jeżeli Tonew godnie zastąpi Peszkina może być dobrze.Szkopół w tym,że mieliśmy innego trenera i taktykę,no i chyba motywację,a obawiam się,że Bakero nie zapewni nam nic z tych spraw!

83. kbic pisze:

tomasz Rudnevs wcale nie zastąpił Lewego, tylko ktoś kto rozpisuje sobie skład na papierze może tak mówić, bo na boisku Rudnevs kompletnie Lewego nie przypomina, raczej Rengifo, czyli typową 9 czekającą w polu karnym, a Robert umiał grac cofniętego napastnika wracającego do drugiej linii i w ostatnim sezonie tak właśnie grał Lech Murawski, Bandrowski, Stilic- Peszko,Lewandowski- Rengifo i to była siła uderzeniowa za Smudny bo niby 3-2-1 ale tak na dobrą sprawdę tylko Bandrowski odpowiadał za defensywe, Murawski grał 50/50 reszta atak, w tym dwóch szybkich Robert i Sławek, za Zielinskiego najpierw pożegnaliśmy Rafała, zima odszedł Rengifo, przyszedł Kriwec, przeszliśmy na 2-3-1 z wysuniętym ale dalej cofajacym się Robertem na bokach Peszko i Kriwec w śroku Stilic, ale już def grali Injac z Bandrowskim, jednym słowem z pomocy i napadu wypadł jeden piłkarz 50/50 na rzecz piłkarza typowo defensywnego i jeden dynamiczny z 2 linii przeszedł do napadu, a w tej chwili w drugiej linii graliśmy często jednym dynamicznym piłkarzem Kiełbem lub Wilkiem, dwoma wolnymi Kriwcem i Stilicem i w ataku też raczej zawodnik nie pomagający w kreowaniu akcji, więc nie dziwne że jest taka przepaść miedzy Lechem Smudy który się bardzo podobał a Lechem Bakero

84. seth pisze:

kibic bardzo trafna analiza ale z dynamicznym Wilkiem i Kiełbem popłynałes troszke.jak widac banda z Wronek nie potrafiła uzupełnic brakow po sprzedazy zawodnikow a skupowanie tanich i perspektywicznych nie pasujacych do Lecha odbija nam sie czkawka i długo sie jeszcze bedzie czkac.Bakero to gamon i zdania nie zmienie z uporem maniaka probuje grac cos co sobie wymyslił tylko wykonawcow nie ma do takiej gry.Moze trzeba przejsc na system 1 4 4 2 tylko gdzie tu miejsce dla jedynego w Lechu rozgrywajacego Semira ,brakuje mam jakosci i to nie tylko na bokach ale i z przodu ,bo jak zauwazyłes brak Lewego jest bardzo widoczny Rudi tak grac nie bedzie a Vojo tym bardziej.Nalezy miec tylko nadzieje ze ten Tonev odpali ale patrzac na nasze transfery to czarno to widze.

85. kbic pisze:

no dynamiczni teoretycznie, ale właśnie oni jeśli już to mogą napędzać akcje bo są jednak szybszymi zawodnikami od Kriwca i Stilica

86. lolo pisze:

1442 nie możemy grac odkąd jest u nas Stilic. By grał, taktyka wymaga, by było 3 środku. Nawet jak Stilic gra wchodzącego do środka skrzydłowego. Stilic w grze obronnej zrobił u nas poważne postępy i to trzeba docenić. Gdy przyszedł nie grał nawet wślizgiem ;] po roku wykonał pierwszy i później jakoś poszło…. teraz to nawet przyzwoicie wygląda, ale nadal nie nadaje się by Semir grał np z Murasiem w środku na 2 środkowych.

87. seth pisze:

kibic
    i tujest wlasnie pies pogrzebany.W lechu wszystko jest teoretycznie ,najlepszy teoretycznie sklad,najlepsi teoretycznie skrzyklodowi,najwyzszy teoretycznie budzet,teoretycznie najlepszy trener z wizja i teoretycznie najlepszy skauting nie wspomne juz o wlascicielu ktory tez jest teoretycznie najlepszy.
    A jak jest w rzeczywistosci to kazdy widzi az dziwie sie ze niektorzy ludzie jeszcze lykaja te brednie Rutka o majstrze lidze mistrzow utslentowanej mlodziezy i nnych pierdołach.

88. teodor pisze:

rudnevs to nie ta klasa co lewandowski

89. kbic pisze:

skrzydłowych na pewno nie mamy najlepszych bo ich nie mamy w ogóle, sorry ale Wilk czy Kiełb to na swoich stronach nie wiem czy jest pierwsza 5 ekstraklasy

90. kristof pisze:

skrzydłowy musi być przede wszystkim szybki, mieć dobry drybling, umiejętność gry jeden na jeden. którą z tych cech posiada wilk?

91. lolo pisze:

Potrafi ograć przeciwnika i potrafi dośrodkować, czy zejść ze skrzydła i strzelić gola. 5 bramek w ostatnim sezonie to całkiem niezły wynik na tle drużyny, czy na tle skrzydłowych w lidze.

92. Anonim pisze:

Potrafi ograć przeciwnika 🙂
    potrafi dośrodkować 🙂
    czy zejść ze skrzydła i strzelić gola – bywa

93. wielkikks pisze:

„kibic bardzo trafna analiza ale z dynamicznym Wilkiem i Kiełbem popłynałes troszke.jak widac banda z Wronek nie potrafiła uzupełnic brakow po sprzedazy zawodnikow a skupowanie tanich i perspektywicznych nie pasujacych do Lecha odbija nam sie czkawka i długo sie jeszcze bedzie czkac.Bakero to gamon i zdania nie zmienie z uporem maniaka probuje grac cos co sobie wymyslił tylko wykonawcow nie ma do takiej gry.Moze trzeba przejsc na system 1 4 4 2 tylko gdzie tu miejsce dla jedynego w Lechu rozgrywajacego Semira ,brakuje mam jakosci przede wszystkim skrzydłowych” – Pełna zgoda

94. pepolpe pisze:

Witam
    czy nasz trener nauczył się już naszego języka?
    jeżeli nie obawiam się że mogą dalej być z przekazywaniem emocji i motywowaniem zawodników podczas meczów

95. lado pisze:

nauczył się było słychać i nawet ksywki piłkarzy zna:D

96. Pavvelinho pisze:

Nie skomentuje tego spotkania bo go nie widziałem (nie było mnie w domu a wróciłem po 20.00).

kibic.

Dokładnie jest to bardzo trafna analiza.

97. lolo pisze:

nie „kibic” a kbic! dlaczego przekręcasz nickname? dobrze, że nas poinformowałeś o tym, że wróciłeś do domu po 20, bo sie denerwowaliśmy co z Tobą! Myślałem, że to wina Bakero, że tak późno wróciłeś.

Mecz z silnym rywalem, na pewno pożyteczny. To pierwsze spotkanie, jeszcze podzielone na dwie jedenastki. Z czasem wykrystalizuje się nasz zespół.

98. Anonim pisze:

Pechowa porażka z Panathinaikosem w sparingu…Droga redakcjo co ma znaczyc ten tytuł ??? moze ogladalismy inny mecz ??? ja rozumiem poczatek przygotowan itp. Lecz golym okiem widac patatajnie serwowana nam przez pana trenera,brak pomyslu na granie do przodu tylko znowu kopanie do przodu a moze cos sie uda.Jeden doslownie strzal w 2-polowie (Kielb) i to 15 metr. nad bramka! granie w szerz boiska ten do tego tamten do tamtego,mieszanie w pozycjach znowu a jak…ofensywa lezy na bakier.Zamiast szukac szkrzydlowych to testujemy kolejnego obronce.Nie widac zadnych zmian (nowych schematow,zgrania i ataku) a moze i odejdzie Stilic bo tu mozna przyciac troche ojro jeszcze…moim zdaniem,a moze lepiej zamknac temat niz no wlasnie…Panowie redaktorzy ogarnijcie sie zanim cos napiszecie bo ja juz mam dosyc wciskania kitu ludziom…do zobaczenia na Bulgarskiej.

99. sdf pisze:

„W którym klubie presja ze strony kibiców była większa ? w Legii czy Lechu?
    W Lechu, bo wystarczyło, że przez dwadzieścia minut nie strzeliło się bramki, a kibice od razu przestawali śpiewać. Zaraz były gwizdy i tak dalej. Kibice Legii potrafili dopingować od początku do końca. Wiedzieli, że pierwsza bramka to kwestia czasu? I tak zwykle było. Padała pierwsza, to kończyło się na trzech, czasem pięciu? ” Podbrożny