Spory niedosyt

W meczu 12. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018, Lech Poznań tylko zremisował na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 1:1. Mimo prowadzenia do przerwy 1:0 zespół Kolejorza nie dał rady wygrać rozgrywając na Podlasiu dwie różne połowy.

3 min. – Ciekawa akcja Barkrotha, jednak przerzut Kostevycha był za mocny.
6 min. – Gra toczy się na razie głównie w środku pola.
12 min. – Niezłe tempo meczu, jednak brakuje sytuacji.
14 min. – Piłkę po groźnej wrzutce Tomasika wybił na rożny Kostevych.

16 min. – Główkę Lasse po dośrodkowaniu Jevticia z wolnego świetnie wybronił Kelemen!
21 min. – Na razie Lech jest najgroźniejszy po stałych fragmentach.
22 min. – Strzał Tomasika z ostrego kąta obronił Putnocky.
27 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Jevtić wrzucał z wolnego w pole karne, ale zdobył gola! 1:0!
30 min. – Aj niewiele brakowało! Strzał Raduta po ziemi wyłapuje Kelemen.

31 min. – Znowu Radut. Tym razem bramkarz wyłapał jego wrzutkę.
35 min. – Jevtić co chwilę nęka Jagę dośrodkowaniami. Gospodarze mają z nimi wielkie problemy.
39 min. – Białostoczanie także zagrażają na razie Lechowi głównie po stałych fragmentach.
45 min. – Kapitalna piłka Darko do Nickiego. Ten strzela gola, ale sędzia pokazuje spalonego. Do przerwy tylko 1:0.

50 min. – Jaga atakuje cały zespołem. Lech gra z kontry.
53 min. – Trochę się Lech pogubił, choć piłka w rękach Putnockiego.
57 min. – Świetny rajd Bakrotha, który zagrał na środek pola karnego. Tam był Radut, który fatalnie skisował.

64 min. – Lech za mocno się cofnął. Znów ma kryzys w grze.
70 min. – Lech próbuje teraz uspokoić sytuację przede wszystkim w środku pola.
73 min. – Poznaniacy nie umieją utrzymać się przy piłce. Jest sporo strat i wyraźnie brakuje sił.

76 min. – Świetna kontra Lecha. Jevtić do Gytkjaera, który trafia w bramkarza. To była setka!
78 min. – W tej połowie Lech rzadko atakuje, lecz kiedy już to robi pachnie golem.
80 min. – Putnocky broni strzał Novikovasa. Nie powinien mieć tyle miejsca.
85 min. – Jeszcze 5 minut. Lech jest mocno zmęczony.
87 min. – 1:1. Novikovas strzela po ziemi, Putnocky bez szans.
88 min. – Gajos trafia na 2:1, jednak był spalony.
90 min. – Putnocky zatrzymuje Cernycha.
90+3 min. – Koniec. 1:1.

Jagiellonia Białystok – KKS Lech Poznań 1:1 (0:1)

Bramki: 87.Novikovas – 27.Jevtić

Asysty: 1:0 – bez asysty

Żółte kartki: Runje – Jevtić, Nielsen

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

Widzów:

Jagiellonia: Kelemen – Burliga (79.Świderski), Runje, Guti, Tomasik – Grzyb (79.Wlazło), Romanchuk – Novikovas, Pospisil (67.Frankowski), Cernych – Sheridan.

Rezerwowi: Pawełek, Mitrović, Guilherme, Khomchenovsky, Wlazło, Frankowski, Świderski.

KKS Lech: Putnocky – Gumny, L.Nielsen, Janicki, Kostevych – Trałka, Gajos – Barkroth, Jevtić (84.Tetteh), Radut (64.Majewski) – Nielsen (67.Gytkjaer).

Rezerwowi: Burić, De Marco, Tetteh, Rakels, Situm, Majewski, Gytkjaer.

Kapitanowie: Grzyb – Gajos

Trenerzy: Mamrot – Poms

Stan murawy: Dobry (równa płyta boiska)

Pogoda: +8°C, pochmurno

244 komentarze

1. Michu73 pisze:

Nenad na trybunach wiec o wynik meczu jestem dzisiaj spokojny?

2. Bezel pisze:

1:2 Gytkjaer i Jevtic ?

3. Bart pisze:

Tylko 3 punkty!

4. milekamps pisze:

Coś w tym jest,jeżeli w każdym meczu ma tak być jak ostatnio to niech sobie siedzi na trybunach:-)

5. legat3 pisze:

Tylko zwycięstwo Kolejorz! Koncentracja i walka na całego.

6. Wit pisze:

Zabierać 3 punkty Kolejorz i heja na pozostałych . Tak to widzę w tym sezonie a nie jakiś Jop srop tudzież inne przypadki. Trzy punkty mają być nasze . Hej Lech !!!

10. Zwierzak pisze:

Trzeba się w końcu przełamać na ich terenie, niech zagrają to samo co z legła i będzie Dobrze!

11. Ekspert pisze:

Jaga – Lech 2-0. Jesteśmy osłabieni a na dodatek Barkroth i Demarco…

12. ArekCesar pisze:

Nicki po dograniu Darko i wymęczone zwycięstwo 1:0.

13. legat3 pisze:

No Nicki mogłby strzelić

14. Coach pisze:

Jóźwiaka nawet na ławce nie ma ,do porozumienia chyba daleko.
    Gytkjear na ławce,zobaczymy,dobrze że Kostevych wraca.

19. Panda192 pisze:

Wiem, ze sie powtarzam , ale to bardzo przykre, ze Kamila nie ma nawet na ławce…
    Dzisiaj tylko 3 pkt!
    Wierze , ze trener wie co robi wpuszczając od początku takiego , a nie innego Skandynawa.
    TYLKO I WYŁĄCZNIE LP!

20. mól pisze:

Optymalny skład.
    Do boju KOLEJORZ!

21. Mary pisze:

Chandrę mam dzisiaj, więc Kolejorz do roboty. Proszę mnie nie dobijać na koniec dnia. Duńczyk dwie bramki, po przerwie drugi Duńczyk dołoży jeszcze dwie i wracamy do chaty 🙂

22. Ekspert pisze:

Skład fatalny. Bez skrzydłowych i napastnika. Wystarczy, że Jaga wyłączy z gry Jevticia i leżymy.

23. Pawelinho pisze:

Dobrze, że Kostevych wraca do składu co do reszty optymalnie patrząc na kartki Dilavera oraz Makuszewskiego.

24. Piasek pisze:

Radut w końcu na pozycji, na którą był sprowadzany. Niech wreszcie pokaże coś sensownego. Ważne, że Jevtić jest tam, gdzie być powinien i do tego powrót Kostevycha. Będzie dobrze!

25. piotr06 pisze:

Skład na papierze wygląda lepiej niż się spodziewałem. Panowie, nie spierdolcie nam wszystkim weekendu…

26. GROSZKINS pisze:

Wkurwia mnie ta sytuacja z Jóźwiakiem. Powinien dziśiaj grać.

27. KKS pisze:

Sklad ok, jednak nie rozumiem czemu Gytkjaer na lawce? Pozostale wnioski? DeMarco musi byc mega slaby, skoro Kostia po miesiacu bez pilki wraca z marszu, a tamten nie dostaje szansy (zapewne DeMarxo out po sezonie). Szkoda Jozia.

28. deel pisze:

Nasz zespół ma zbyt duże wahania formy żeby typować wynik. Serducho jednak bije za Lechem i marzy mi się „pancerny pociąg”. Tak było w latach 83/84. Veni, vidi, vici.

29. Pele pisze:

Trzeba być zjeb/anym żeby taki zawodnik jak Jozwiak się marnował poprzez jakieś zjeb/ane przepychanki !!!!

30. Pele pisze:

Mary , tej nie wystawił go bo w Lechu nie gra chyba lognicze ku/rwa co za wiara

31. tomasz1973 pisze:

Skład taki o jakim pisałem, z Kostewiczem, Jevticiem na środku i Radutem na boku. Dziwię sie tylko, że NBN w ataku, ale może ma to tak wyglądać jak z legią. Powalczy siłowo z obrońcami, a bramki strzelą pomocnicy.
    P.S. Mam nadzieję, że dzisiaj wreszcie Barkoht pokaże, że jest pożytecznym zawodnikiem.
    P.S.II Z Jóźwiakiem to jest cyrk, ciekawe kto tam najwięcej miesza?

• deel pisze:

Jak graliśmy słabo to pojawiał się ten temat (Jóźwiak). Prawda jest jednak taka, że mamy cholernie szeroką kadrę i właściwie zawsze będzie gdybanie na temat kogokolwiek.

32. stachu pisze:

no nie często sie wypowiadam – kuźwa billy jest na poziomie lodówki

33. stachu pisze:

ok możecie się obrażać, że walczy, jest zawodnikiem Lecha itd ale kuźwa jakieś argumenty piłkarskei? nie widzę, oczywiście może się trafić jak ślepej kurze ziarno i może (daj Boże) coś strzeli, ale to nie jest zapadzior na Lecha

34. anonimus pisze:

nie wygląda źle gra Lecha na początku

35. mól pisze:

Dawać jedną na dobry początek!

36. woo pisze:

raczej znowu źle, nie ma gry, znowu wybijanka.

37. woo pisze:

Prostacką piłkę gramy. Ja tego nie kupuję, panie Bjelica.

Brawo Darko!
    Teraz koniecznie druga, a potem uważna gra!

43. rafdusz pisze:

Brawo Darko.

44. mól pisze:

Nooo pięknie!

45. Szczun pisze:

Któryś raz słyszę durny komentarz „.. nie miał intencji zagrania ręką..” No kurwa a kiedy zdarzyło się żeby jakiś MIAŁ intencję ?? przypomina mi się tylko Suarez z chyba ćwierćfinału MŚ 2010 z Ghaną bodaj gdy celowo wybronił zamiast bramkarza

46. Szczun pisze:

No i chuj . nie ma jak pisać komentarza i nie zobaczyć gola 🙂 dźwięk wyłączony bo debili nie słucham

47. legat3 pisze:

To ważny mecz dla mnie wiec chociaż utrzymać to do końca KOLEJORZ. Walczyć dalej

48. mr_unknown pisze:

Póki co Lech bardzo mądrze. Dali się wyszumieć Jadze, nie dopuścili ich do groźnych sytuacji, a potem sami zaatakowali skutecznie. Zobaczymy jak będzie dalej.

49. tom62 pisze:

Dawać wznawiać gre Kelemenowi, bo takie babole wali że aż strach.

• majkel76 pisze:

Jak najbardziej, co wybicie to babol, ale niestety Matus dzisiaj też tragicznie, albo na Barkrotha na walkę ;-), albo do Kelemena… Nie rozumiem tej strategii długich piłek.

50. F@n pisze:

Darko przerasta tą ligę

51. tomasz1973 pisze:

Na razie mamy mecz pod kontrolą, gramy z dużą dyscypliną, a najważniejszy jest presing, który powoduje, że jaga nie ma pomysłu. Teraz mobilizacja na drugą połowę, bo wszyscy pamiętamy, jak było w poprzednim meczu, a wtedy prowadziliśmy już 2-0. Koniecznie trzeba strzelić na 2-0, żeby być nieco spokojniejsi. Z przodu musi być zmiana, bo dzisiaj NBN juz tylko biega, zero pożytku, jako napastnik.

52. Anonim pisze:

VARciniak to jednak dupek jest. Ta symula Novikovasa to kolejny wał.

NBN powinien do zdechu ćwiczyć trzymanie linii spalonego. Kurde to już enty spalony tego głąba i to metrowy!

53. Michu87 pisze:

Maja może buty czyścić Jevticiowi. Dla mnie to lider, a zaraz gwiazda w drużynie. Jaga gubi się strasznie przy naszym średnim pressingu. Kontynuować to w drugiej połowie. Co się rzuca w oczy to widać trenowane rzuty rożne i wolne. Jesteśmy naprawdę groźni w tym elemencie.

54. Anonim pisze:

Aha, Barkroth to jest totalna porażka!

55. El Companero pisze:

ciekawe jakie zmiany będą, pod koniec zapewne Duńczyk za Duńczyka. Wcześniej pewnie Situm. A trzecia zmiana? W zależności od wyniku Tetteh albo Maja.

56. Lechita z wyspy pisze:

Jak powiedział komentator,Jevtic jest z innej planety.I ma rację bo ten zawodnik widzi dosłownie wszystko,a technika przy tym ala Messi.
    A bramka w jego stylu.
    Poprawić jeszcze po przerwie i kontrolować spokojnie mecz bo Jaga gra bardzo niedokładnie.
    HEEJ LEEECH!!!

57. Toruń pisze:

GRAMY!!!!!!!!!!!!!!!!jest dobrze!!!!!!!!!!!!!

58. deel pisze:

Mecz może nie jest porywający, ale realizujemy założenia. Nie pozwalamy Jadze na jakieś szaleństwa w naszym polu karnym a jednocześnie gramy do przodu. Myślę, że błysk Jevtića da nam dzisiaj zwycięstwo bo mecz jest dość wyrównany.

59. Jacek_komentuje pisze:

W porównaniu do poprzednich meczy niezłe zawody gra L. Nielsen, dużo tez walczy Barkroth. Jevtic poza skalą.

60. el Michalo pisze:

Moim daniem dobrze, że szanse dostaje również Nicki, może nie potrafi ale ma serducho do walki ma tego świra w w sobie, może marnuje okazje ale się stara i na pewno wymęczy obrońców

• anonimus pisze:

a moim zdaniem już lepiej grać wychowankiem a nie przeplaconym kolesiem z zerowymi umiejętnościami.

61. JRZ pisze:

ja bym chcial zobaczyc dokladna powtórkę tego niby spalonego Raduta(?) co wychodził sam na sam bo według mnie spalonego tam nie było.

62. anonimus pisze:

dobra NBN niech już zlezie, dawać drugą skandynawską gwiazdę Gytkjaera.. Dobrze że środek Lecha czytaj Trałka to ogarnia.

63. woo pisze:

Zmiany. Gra się nie klei.

64. Bart pisze:

Radut jak się odbił od obrońcy Jagi 😀

65. kolejorz_hej pisze:

NBN to najgorszy napadzior od czasu Thomalli.

66. John pisze:

Strzelić drugą i zamknąć mecz.

67. Bart pisze:

Wchodzi Kalesoniarz, biada

68. tomasz1973 pisze:

Dziwna zmiana, Radut nie ma fajerwerków, ale jest pożyteczny, a po wejściu Kalasoniarza, Jevtic będzie skrzydłowym, a to nie jest dobre rozwiązanie.

69. woo pisze:

Chuja gramy.

70. Glos pisze:

Radut i Berkloth to nieporozumienie, zajmuja miejsce mlodym. Nic nie prezentuja, zadnego przeblysku, zadnej mysli. Dostawali juz dosc duzo szans. Ciagle straty w srodku pola. Jak dalej dadza sie Jadze rozkrecac to ten mecz moga jeszcze nie wygrac.

71. Coach pisze:

Aj ciśnie Jagiellonia.

72. woo pisze:

Majewski w ciągu minuty 3 straty! Gramy straszny piach.

73. Dubliner pisze:

Weźcie mi kurwa tego leszcza Majewskiego

74. anonimus pisze:

dla wszystkich obrońców Gytkjaera ostatnia akcja pokazała jaki to technik

75. tomasz1973 pisze:

Ja pierdole Gytkier! Mógł zrobić wszystko z piłką, a postanowił urwać łeb Kelemanowi. Byłoby po meczu.

76. Gorac pisze:

Sorry, ale ten Gytkier to jest baran jakiś… :/

77. foxi85 pisze:

kuźwa dociągnąć ten wynik – i weekend będzie good…

78. wojciiech pisze:

kalesoniarz masakra przy tym rożnym

79. Tomek27 pisze:

Gytkjer 3 setki(raz był spalony) i nic to tak apropos rozmowy kilka dni temu , ze nie ma podań to nie ma goli.

80. mól pisze:

Nie dać się KOLEJORZ!

81. wojciiech pisze:

A Gytkjaer przynajmniej dochodzi do sytuacji, nie to co Bille.

82. Pawelinho pisze:

!:1 komentarz zbędny bo gol stracony na własne życzenie.

88. tomasz1973 pisze:

No i w piz..de, gdzie kurw..a był kalesoniarz,który ponoć ma pomagać na lewej obronie?

93. fordescort pisze:

znów zajeb.. pressing naszego czarnoskórego… jak wszedł już wiedziałem że będzie lipa… on cały czas truchta… wypad! ile już goli poszło przez jego lenistwo.