Trwa sprzedaż biletów na mecz z Miedzią. Małe zainteresowanie

Pojutrze o godzinie 18:00 po prawie miesiącu przerwy Lech Poznań wróci na Bułgarską, gdzie zmierzy się z beniaminkiem ligi, Miedzią Legnica. Cały czas trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. W niedzielę będzie miała miejsce kolejna edycja akcji „Kibicuj z Klasą” dzięki której frekwencja zostanie trochę podniesiona. Zainteresowanie innych kibiców tym meczem jest małe.


Bilety i karnety na mecze Lecha Poznań rozgrywane przy Bułgarskiej można kupować przez internet, w stacji Kolejorz (w dni poza meczowe), sklepie klubowym w Pestce, Kupcu Poznańskim, galerii Avenida oraz Posnania czy we wszystkich stałych punktach partnerskich na terenie Wielkopolski. Przy zakupie biletów nie jest wymagana karta kibica. Wejściówki do Kotła osobom poniżej 13 lat nie są sprzedawane. W dniu meczowym bilety w kasach (czynne od 10:00) są droższe o 5 zł, zatem lepiej wcześniej zaopatrzyć się w wejściówkę.

Ze względu na karę nałożoną przez Komisję Ligi wszystkie osoby, które 20 maja były w Kotle będą mogły nabyć karnety dopiero od 1 października 2018 roku. Kibice, którzy 20 maja byli obecni w Kotle mogą jednak zakupić pojedyncze wejściówki na mecz z Miedzią Legnica (niedziela, 30 września, godz. 18:00), a to ze względu na skróconą karę przez Komisję Ligi. Sprzedaż pojedynczych biletów na spotkanie z beniaminkiem cały czas trwa. 30 września będzie miała miejsce akcja „Kibicuj z klasą”. Więcej o niej -> TUTAJ.

Mimo akcji dla młodych kibiców zainteresowanie meczem z Miedzią Legnica jest małe, a frekwencja pojutrze może ledwo dobić do 18-20 tysięcy widzów. W sprzedaży jest mnóstwo biletów na wszystkie 4 trybuny w tym bardzo dużo do Kotła.

>> Dołącz do programu frekwencyjnego „Lechici” – załóż konto, przychodź na mecze, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody


Rabaty biletowe i karnetowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia)
– Dziecko (-20% do 13. roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Godziny otwarcia punktu biletowego w Stacji Kolejorz:

Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Soboty: 10:00-15:00
Niedziele i święta: nieczynne

Bilet na mecz Lech – Miedź (niedziela, 30 września, godz. 18:00)

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 45 zł
Ulgowy: 36 zł
Dziecko: 10 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 36 zł
Ulgowy: 24 zł
Dziecko: 10 zł

Chcąc powiększyć mapkę otwórz ją w nowej karcie
mapka2016

Przydatne numery i adresy:

tel. 602-368-268 lub 602-368-369 (pn-pt. 9:00-17:00)
bilety.lechpoznan.pl
bok.lechpoznan.pl

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <14 komentarzy

 1. inowroclawianin pisze:

  Redakcjo, aż 18-20 tysi? To ilu będzie korzystających z tej akcji kibicuj z klasą?

  • KKSLECH.com pisze:

   Z 13 tysięcy

  • Ostu pisze:

   W zeszłym roku chętnych by wejść za free w grupach było ponad 20 tyś… A tyle właśnie wynosi limit akcji… Może się zdarzyć, że na stadionie będą SAMI bezgotówkowo… I „miłośnicy” z kotła… Adekwatny doping będzie jak cholera…

 2. kibol z IV pisze:

  Kocioł nie będzie kipiał….atmosferę zbuduje Karol z Piotrem rozdając lizaki

 3. foxi85 pisze:

  Tak, przy okazji zapytam: te czarne zacieki z białych membran na stadionie zostały jakoś umyte czy nadal straszą? Pytam ponieważ bardzo dawno nie byłem na Bułgarskiej i zanosi się, że długo nie będę 🙁 Aha czy zacieki na żelbetowych elementach konstrukcji i woda stojąca w kałużach na zejściach z trybun nadal występuje?

  • leftt pisze:

   Nieprawdą jest, że woda w kałużach na zejściach z trybun występuje, tym bardziej, że prawie wcale nie padało!

 4. Michu87 pisze:

  Dzieci wygwiżdżą tych amatorów. ;>

 5. roby pisze:

  Najbardziej żal dzieciaków, że za młodu będą oglądąć antyfutbol…

 6. melon771 pisze:

  Ta akcja powinna skutecznie odstraszyć młodych od przychodzenia na stadion w przyszłości. Kolejny wspaniały ruch zarządu

  • leftt pisze:

   Tak, oczywiście. Ja tam synowi mówię ostatnio, że jak będzie niegrzeczny to pójdziemy na Bułgarską.

 7. MARCINzKALISZA pisze:

  Nikt na ten mecz nie powinien przyjść stadion powinien być pusty niech sobie Rutkowski z Klimczakiem oglądają sami jak to Lech gra super

 8. foxi85 pisze:

  Skoro wszystko w tym klubie jest atrapą , leśne dziady z Wronek i inne gargamele powinny zainwestować w dmuchane manekiny i posadzić je na stadionie. Z głośników niech leci podkład dźwiękowy z dopingiem.