Potwierdzony termin drugiego meczu

Maj za pasem, można już powoli odliczać dni do wznowienia rundy wiosennej sezonu 2019/2020, każdego dnia można teraz spodziewać się konkretów dotyczących dalszej gry klubów o Puchar Polski i o tytuł Mistrza Polski w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Jeszcze w kwietniu znane są dokładne terminy dwóch meczów Kolejorza pod koniec maja.
Wcześniej PZPN ustalił dokładny termin dwóch zaległych spotkań 1/4 finału Pucharu Polski, które odbędą się w środę, 27 maja. 3 dni później w sobotę o 20:00 dojdzie do klasyku polskiej ligi w którym Lech Poznań zagra przy Bułgarskiej z Legią Warszawa. Termin tego spotkania dziś popołudniu potwierdziła stacja TVP Sport, która przeprowadzi transmisję z meczu 27. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, który pierwotnie miał się odbyć się także w sobotę, o godzinie 20:00, lecz dnia 14 marca.

Układ 27. kolejki ma być niezmieniony, ale oficjalna decyzja w tej sprawie nie została jeszcze ogłoszona przez Ekstraklasę SA. Planowo zmagania 27. kolejki powinno rozpocząć spotkanie ŁKS-u Łódź z Górnikiem Zabrze w piątek, 29 maja, o godzinie 18:00. W ciągu paru dni spółka zarządzająca polską ligą Ekstraklasa SA poda już dokładną rozpiskę kolejek 27-30, a także ogłosi ramowy terminarz pozostałych gier do 37. kolejki, która odbędzie się w dniach 18-19 lipca.

W czerwcu i w lipcu będzie trochę meczów w środku tygodnia (wtorek/środa). Wkrótce Ekstraklasa SA ogłosi oficjalnie w jakich konkretnie dniach odbędą się spotkania danej kolejki. Sezon zasadniczy piłkarskiej PKO Ekstraklasy 2019/2020 ma zakończyć się w sobotę, 13 czerwca. Pojedynki 30. kolejki zostaną rozegrane tego samego dnia i o tej samej godzinie. Jeszcze zanim nastąpił atak koronawirusa nie były znane mecze 30. kolejki, które miały być transmitowane na żywo.

Dzisiaj telewizja TVP Sport ogłosiła jedynie powrót swojego magazynu piłkarskiego „Gol”, który wróci jeszcze przed wznowieniem rundy wiosennej w poniedziałek, 25 maja, o godzinie 20:00.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 9

 1. MaPA pisze:

  @Droga Redakcjo i Wy kibole.Mam propozycję choć może być trudna do zrealizowania i być może stanę się przez to obiektem drwin,ale co tam…Wznawiamy w maju sezon ale bez nas kibiców.Otóż oglądałem kiedyś w prasie czy tv jak w jakiejś parafii wierni w ławkach postawili swoje zdjęcia które symolizować miały uczestnictwo we mszy.A co by było jakbyśmy dostarczyli pod stadion swoje zdjęcia które umieszczono by na trybunach?.Takim sposobem nasz stadion i Lech oraz my bylibyśmy na ustach i ekranach na całym świecie.Tak mini naszło z powodu nudy:).

 2. J5 pisze:

  Teraz decyzje i informacje ruszą już lawinowo. Wreszcie w polskiej piłce nożnej coś się zaczęło dziać 😁

 3. Ekstralijczyk pisze:

  Powrót Lecha z grubej rury.

  Ważne spotkanie w PP i tak samo w lidze.

 4. Pawelinho pisze:

  Nareszcie piłka wraca do gry. Szkoda, że bez kibiców, których otoczka często stała na wyższym poziomie niż sama kopanina. W sumie plus tego jest taki, ze rozgrywki będą uczciwie zakończone na boisku, a nie zielonym stoliku.

 5. Przemo33 pisze:

  27 ze Stalą, a 30 z Legią. Na początek dwa ważne mecze i oby zwycięskie. Gdyby udało się wygrać oba mecze, to drużyna dostała by mentalnego kopa. No ale zobaczymy. Ciężko przewidzieć, jak będzie wyglądała gra drużyny po przerwie, ważne, żeby nie zabrakło walki o zwycięstwa.

Dodaj komentarz