Lechowa młodzież – tydzień 16

Mimo już zbliżającego się ostatniego miesiąca w roku cały czas w swoich ligach rywalizują rezerwy Lecha Poznań oraz zespół Kolejorza do lat 18. Ten weekend nie był zły dla klubowej młodzieży, choć mogło być lepiej.Lech II Poznań grający od 6 do 51 minuty z przewagą jednego zawodnika zremisował u siebie z trzecimi w tabeli Wigrami Suwałki 1:1. Rezerwy Kolejorza nie wygrały już 3 kolejnego meczu przez co znów wpadły do strefy spadkowej do III-ligi.

Już w środę, 2 grudnia, o godzinie 17:30 podopieczni Rafała Ulatowskiego zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem Motorem Lublin wyprzedzającym nas o 4 oczka. Następnie siedemnasty w II-lidze Lech II Poznań w niedzielę, 6 grudnia, o godzinie 13:00 podejmie u siebie rozczarowującą Bytovię Bytów.

Tej jesieni nadal rywalizują juniorzy starsi z CLJ. Tym razem Lech Poznań grając 3 z rzędu mecz u siebie wygrał z Cracovią 3:1 prowadząc w pewnej chwili 3:0. Po tym zwycięstwie podopieczni Huberta Wędzonki awansowali na 6. miejsce w CLJ U-18 zrównując się z „Pasami” punktowo. W ostatnich 3 meczach na swoim boisku juniorzy starsi Kolejorza ugrali niezłą liczbę 7 oczek.

Lech Poznań do lat 18 złapał dużo oddechu, obecnie ma już 10 punktów przewagi nad strefą spadkową tracąc jednocześnie 7 oczek do liderującego Śląska Wrocław, który ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie. W niedzielę, 6 grudnia, o godzinie 12:00 na koniec jesieni młodzi lechici zagrają na wyjeździe z przedostatnią Jagiellonią Białystok.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Wigry Suwałki 1:1
CLJ U-18: Lech Poznań – Cracovia Kraków 3:1

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Motor Lublin – Lech II Poznań (wtorek, 2 grudnia, godz. 17:30)
II-liga: Lech II Poznań – Bytovia Bytów (niedziela, 6 grudnia, godz. 13:00)
CLJ U-18: Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (niedziela, 6 grudnia, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. Kosi pisze:

    Szykuje się następna porażka rezerw. Caly czas zastanawiam sie na co im ta druga liga, drugi sezon rozpaczliwie bronienie sie przed spadkiem, stawianie na wynik, nikt do pierwszego zespolu nie umie sie przebic