II-liga: Śląsk II Wrocław – Lech II Poznań 2:0

W meczu 5. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, Lech II Poznań przegrał na wyjeździe z rezerwami Śląska Wrocław 0:2 (0:0) i ponownie pogorszył swoje miejsce w ligowej tabeli.Rezerwy Lecha Poznań przegrały 2 spotkanie z rzędu w ciągu 4 dni i znów nie potrafiły zdobyć bramki. Dziś Kolejorzowi nie pomógł nawet oddelegowany do rezerw obrońca Joel Pereira, a także inni młodzi zawodnicy trenujący na co dzień z pierwszym zespołem tacy jak m.in. Mateusz Skrzypczak, Bartosz Mrozek, Antoni Kozubal czy Norbert Pacławski.

Lech II Poznań w 5 kolejkach zgromadził na swoim koncie 6 punktów notując bilans 2-0-3, gole: 5:5. Rezerwy Kolejorza zajmują na razie 9. lokatę w II-lidze (ta seria spotkań cały czas trwa). Podopieczni Artura Węski kolejny mecz rozegrają w niedzielę, 29 sierpnia, o godzinie 16:00. Wtedy ich rywalem we Wronkach będzie Hutnik Kraków.5. kolejka II-ligi 2021/2022, niedziela, 22 sierpnia, godz. 12:00
WKS Śląsk II Wrocław – KKS Lech II Poznań 2:0 (0:0)

Bramki: 50.Konstanty 84.Marchewka

Asysty:

Żółte kartki: Tamas – Wilak

Widzów:

Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)

Śląsk II: Burta – Caliński (85.Celeban), Radkowski, Tamas, Krocz (76.Szmigiel) – Młynarczyk, Michalski (63.Jezierski), Bukowski – Bargiel, Marchewka (85.Gerstenstein), Konstanty (63.Kotowicz).

Lech II: Mrozek – Pereira, Skrzypczak, Pingot, Palacz – Norkowski, Kozubal, Krivets (87.Malec) – Wilak (65.Borowski), Pacławski (59.Spławski), Karbownik (65.Kołtański).

Rezerwowi: Radliński, Borowski, Malec, Kaczmarek, Laskowski, Marciniak, Kryg, Kołtański, Spławski.

Trenerzy: Wołczek – Węska

Pogoda: +28°C, pogodnie

Miejsce: Stadion Śląska (ul. Oporowska 46, Wrocław)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

5 komentarzy

 1. El Companero pisze:

  biedni ,,młodzi,, frajerzy , znowu będzie na koniec strefa spadkowa? Trenerów w akademii kupa, a żaden z nich nie jest fachowcem. Fachowcy już odeszli gdzie indziej. Idą trudne czasy dla portfeli prezesów, bo takich cieniasów jak obecnie nikt nie kupi.

 2. MARCINzKALISZA pisze:

  Zaczyna się jak w poprzednim sezonie. Znów będzie walka o utrzymanie do samego końca.

 3. Grossadmiral pisze:

  Ale talynty w tych rezerwach co jeden to lepszy. Skład niby lepszy niż rok temu a znowu w ryj. Kurła po co taki Spławski jest ściągany skoro jest drewniany i kisi na ławce po co jest ściągany laskowski skoro kisi teraz na ławce w czym ma to pomóc młodym skoro doświadczony nie gra w spotkaniach? Ciągłe eksperymenty kadrowe co tydzień ktoś inny w bramce w czym ma to pomóc bo napewno nie w zazębianiu się koncepcji gry. Nie można kupić paru talentów z jakiegoś uks sms czy innych gwarków? Wisła płock ściąga a u nas nie lepiej wierzyć że cienias palacz sie nauczy grać albo po co współpracować nadal z kaczmarkiem czy krygiem nic już z nich i tak nie będzie

 4. 100h2o pisze:

  Że się zapytam. CZY OGLĄDALIŚCIE MECZ? Ja nie oglądałem więc… z oceną graczy i meczu nie spieszę się. Co do juniorów: Palacz,Borowski to na teraz gracze powołani do U-19 więc to nie 6 poziom rozgrywek oldbojów. Szkoda że nie ma transmisji z meczów Lecha ( tylko w e-winner, pay). Liczę na Pingota, obu już wymienionych bocznych obrońców, na Pacławskiego i Karbownika. Na razie 3 mecze więc winszuję znajomości 2 ligi! I WIEDZY że będzie słabo! Graniczy to z „prekognicją” ( poszukajcie sobie w Goglu co to znaczy).
  Ja tam nie odważyłby się na takie prognozy.

 5. Tadeo pisze:

  Jedynym rozwiązaniem na poprawę wyników jest zmiana trenera , na bardziej doświadczonego i fachowca w tej dziedzinie .Węska to kolega Żurawia z Znicza , który umiejętnościami trenerskimi też nie grzeszy , podobnie jak Żuraw.