Wesołych Świąt pełnych spokoju

Zdrowych, Wesołych i przede wszystkim Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim stałym użytkownikom, naszym czytelnikom, kibicom Kolejorza, a także osobom chcącym dla Kolejowego Klubu Sportowego jak najlepiej życzy grupa dbająca o serwis Lecha Poznań – KKSLECH.com.2022 rok to był i jeszcze jest nasz czas! Czas wszystkich kibiców Lecha Poznań, piłkarzy, trenerów, zarządu, wszystkich osób, które uczestniczyły w Lechowym życiu każdego dnia. W mijającym 2022 roku wygraliśmy wszystko to, co było najważniejsze, zdobyliśmy tytuł Mistrza Polski, awansowaliśmy do Europy, udało się nawet dostać do fazy pucharowej Ligi Konferencji po legendarnym już meczu z Villarrealem CF. Czy 12 miesięcy temu 23 grudnia 2021 ktoś z Was w ogóle marzył o czymś takim?

Możemy czuć dumę z ostatnich miesięcy, możemy też czuć spokój, bo w ostatnim czasie Lechowi Poznań nowymi kontraktami udało się zatrzymać trzon drużyny co daje właśnie względny spokój przed zbliżającym się 2023 rokiem. Nie zanosi się, aby Kolejorz wygrał w nim coś konkretnego co nie oznacza, że nie ma o co grać. Należy szybko wskoczyć tam, gdzie jest nasze miejsce, czyli na podium Ekstraklasy, do końca naciskać na lidera, a do tego spróbować napisać kolejną pucharową historię za sprawą wyeliminowania Bodo/Glimt. A później? Później latem jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu 2023/2024, by z bagażem doświadczeń powalczyć o kolejny awans do fazy grupowej europejskich pucharów i jeszcze lepiej połączyć grę na 3 frontach niż minionej jesieni.

Będąc kibicami Lecha Poznań możemy podejść do tych świąt ze spokojem. Spokój na pewno jest w Waszych sercach, możemy nawet przy wigilijnym stole wśród rodziny czy znajomych szczycić się Kolejorzem, opowiadać o nim z dumą, wspominać mistrzostwo czy legendarne mecze z Austrią Wiedeń bądź z Villarrealem. W czasie świąt możecie otrzymać pytanie, jak tam Lech? I co wtedy odpowiecie bliskiej osobie? Możecie mówić prawdę, gdyż mimo paru wpadek w 2022 roku ten czas i tak był bardzo dobry.

Z okazji świąt wszystkim naszym czytelnikom czy kibicom Lecha Poznań życzymy wiele radości i wspomnianego spokoju. Dużo zdrowia na święta, na nowy 2023 rok, podejmowania samych przemyślanych decyzji, wielu sukcesów w życiu prywatnym dającym radość oraz satysfakcję. Życzymy Wam również niezapomnianych zwycięstw w życiu zawodowym, jakie ostatnio święcił Kolejorz czy pieniędzy bez których obecnie nie da się funkcjonować na dobrym poziomie.

Zdajemy sobie sprawę, że święta to też czas odpoczynku od bieżących spraw, zapewne wielu z Was zechce odpocząć także od smartfona, komputera, ogólnie od internetu. Podczas tych świąt wypadających podczas najdłuższej zimowej przerwy od sezonu 2012/2013 za dużo Was tutaj nie będzie, lecz my wciąż działamy. Jesteśmy, pracujemy dla Was, nawet dziś nie kończymy Lechowych tematów, nie zabraknie ich także 24, 25 czy 26 grudnia. Każdego dnia na KKSLECH.com będą pojawiały się 3-4 rzeczy, od 13 listopada opublikowaliśmy już wiele artykułów na różne tematy, ale wciąż jest o czym pisać.

W planach mamy trzy nowości, które ujrzą światło dzienne właśnie 24, 25 i 26 grudnia, będą kolejne materiały dotyczące tego, jak wyglądał rok 2022 dla KKSLECH.com „od kulis”, pojawią się artykuły o niektórych piłkarzach, kolejny tekst o Bodo/Glimt, trwa również faza grupowa plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2022 (25 i 27 grudnia odbędzie się odpowiednio 2 oraz 3. kolejka). Cały czas coś się dzieje, dlatego chętnych kibiców zapraszamy do spędzenia wolnego czasu z nami, a tych, którzy jeszcze nie oddali głosu w 25 kategoriach zachęcamy do poświęcenia około 10 minut i do wzięcia udziału w Lechowym plebiscycie za 2022 rok dostępnym -> TUTAJ.

Na koniec raz jeszcze zdrowych, wesołych świąt i spokojnego czasu pełnego dumy z Lecha Poznań, który w kończącym się 2022 roku dał nam wszystkim wiele pozytywnych emocji powodując mnóstwo radości.

Grupa KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

20 komentarzy

 1. WybrzezeKlatkiSchodowej pisze:

  Również wszystkim życzę zdrowych, pogodnych i pełnych radości  świąt Bożego Narodzenia.

 2. Sp pisze:

  Zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia dla redakcji i czytelników ?

 3. MARCINzKALISZA pisze:

  Wesołych świąt, dla redakcji i wszystkich kiboli Lecha Poznań.

 4. Ostu pisze:

  Ja na spokojnosci podchodzę do wszystkiego co przed nami…
  I na spokojnosci wypiję…
  I dla zdrowotności wypiję…
  Cieszmy się z tego co za Nami ale jeszcze bardziej oczekujmy tego co przed Nami – ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy…
  „A ja jestem clownem i kolekcjonuję chwile…”
  Czego Wam i sobie życzę…

 5. Kosi pisze:

  Wesolych i pogodnych patrzac na okno. Oczywiscie, bede tutaj caly czas!

 6. mario pisze:

  Spokojnych i udanych Świąt wiara. Żeby ludzkie ciepło uzupełniło Wam niedostatki ciepła z centralnego…

 7. Sosabowski pisze:

  Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt!

 8. kibic79 pisze:

  Zdrowych i Wesołych świat wszystkim. Oby Lechowe prezenty były po nowym roku.

 9. Pawelinho pisze:

  Dzięki i wzajemnie dla każdego włącznie z redakcją oraz przede wszystkim dużo zdrowia.

 10. Didavi pisze:

  Wszystkim zdrowych, spokojnych i wesołych świąt! ?

 11. Krzys pisze:

  Wesołych Świąt redakcji KKSLech.com i wszystkim kibicom Lecha.

 12. Grossadmiral pisze:

  Drodzy Forumowicze oraz Redakcjo życzę każdemu z Was Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i cieszcie się chwilą oraz doceńmy to co mamy bo kto wie co może być za rok. Nie denerwujcie się jak żona przypali rybę albo kapustę zrobi z marchewką itp 😉 To nie festiwal sztuki kulinarnej ani kampania reklamowa na insta 🙂 Radujmy się wszyscy!

 13. Zbychu pisze:

  Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Wam wszystkim – Redakcji, Forumowiczom i Niezalogowanym. Niech Ten Dzień oddali troski. A wielkopolski Gwiazdor niech nie macha rózgą za dużo!

 14. Radomianin pisze:

  Zdrowych zdrowych i jeszcze raz zdrowych wszystkim bo to najważniejsze!

 15. kibic007 pisze:

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i na cały 2023 rok życzę wszystkim zdrowia, szczęścia i pomyślności.

 16. Ekstralijczyk pisze:

  Wesołych Świąt.! 🙂

 17. janusz.futbolu pisze:

  Wesołych Świąt dla Redakcji KKSLECH.COM i dla całej społeczności skupionej wokół portalu!

 18. kilo82 pisze:

  Zdrowych, wesołych świąt dla wszystkich!

 19. Mirco pisze:

  Całej Redakcji i Wszystkim Kibolom oraz Waszym Najbliższym zdrowia i spełnienia marzeń! W ten szczególny dzień Wigilii Bożego Narodzenia myślę o tych z nas, którzy nie tylko marzą o kolejnym Majstrze dla Kolejorza, ale by choć raz być na Bułgarskiej… Tych z nas którym zdrowie, brak kasy czy inne paskudne okoliczności na to nie pozwalają… Oby Boża Dziecina przyniosła Wam prawdziwy pokój, radość i usunęła wszystkie przeszkody!

 20. tylkoLech pisze:

  Redakcji, wszystkim Kibicom Lecha życzę zdrowych, spokojnych, pełnych wiary i miłości Świąt ?