Wesołych Świąt pełnych spokoju i nadziei

Zdrowych, wesołych i przede wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych nadziei na przyszłość wszystkim stałym użytkownikom, naszym czytelnikom, kibicom, a także ludziom tworzącym Lechową społeczność życzy grupa dbająca o internetowy serwis Lecha Poznań – KKSLECH.com.

Kończy się powoli 2023 rok, którego nie będziemy wspominać latami. Wszystkie najlepsze wydarzenia miały miejsce w pierwszej połowie 2023 roku, kiedy Lech doszedł do 1/4 finału Ligi Konferencji odpadając po emocjonującym meczu z Fiorentiną czy po świetnej końcówce sezonu 2022/2023 wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski. Drugiej połowy 2023 roku przy wigilijnym stole lepiej nie wspominać. Szczęśliwe 3. miejsce, przepchnięty awans do 1/4 finału Pucharu Polski czy długo oczekiwane odejście Johna van den Broma, który zawalił Kolejorzowi pół roku to największe plusy nudnego, mało emocjonującego okresu od czerwca.

Lech Poznań w 2023 roku doszedł do ćwierćfinału europejskich pucharów, zdobył medal Mistrzostw Polski, teraz znów jest trzeci i wciąż walczy o Puchar Polski. Jeszcze parę lat temu taki rok wszyscy w Wielkopolsce wspominaliby z uśmiechem na ustach. Teraz jest inaczej, poprzeczka wisi wysoko, presja i oczekiwania są ogromne, dlatego Lech Poznań ma za sobą co najwyższej średnie miesiące, w których powinien osiągnąć jeszcze więcej. Niemniej ma przyzwoitą pozycję do ataku na trofea w nowym 2024 roku, zatem podczas zbliżających się świąt wszyscy możemy żyć nadzieją na spełnienie marzeń.

Wiemy, że święta to czas odpoczynku od bieżących spraw, zapewne wielu z Was zechce odpocząć także od smartfona, komputera i od samego Lecha Poznań, który od odpadnięcia z europejskich pucharów i tak przykuwa bardzo małą uwagę w dni poza meczowe. W wolnej chwili pamiętajcie o nas. Pamiętajcie o tym, że my wciąż działamy. Byliśmy, jesteśmy i będziemy, pracujemy dla Was, nawet dziś nie kończymy Lechowych tematów, nie zabraknie ich także 24, 25 czy 26 grudnia czy dalej w sylwestra bądź w Nowy Rok.

Każdego dnia na KKSLECH.com będą pojawiały się 3-4 rzeczy, oprócz tradycyjnych podsumowań podkreślimy działalność na tej stronie użytkownika o nicku „Szota Arweladze”, wrócą dwie zabawy z cyklu „Twój szybki wybór”, które gościły na łamach serwisu m.in. zeszłej zimy, zaprezentujemy pierwszy raport transferowy, pojawi się temat m.in. pracy Mariusza Rumaka, wspomnienie dokonań Wojciecha Łazarka, 30 grudnia przedstawimy serwisowe podsumowanie 2023 roku a w sylwestra pojawi się „Na chłodno”.

To oczywiście nie wszystko. Nie można pominąć czegoś, co aktualnie generuje największe zainteresowanie, a jest tym faza grupowa plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023 (25 i 27 grudnia odbędzie się odpowiednio 2 oraz 3. kolejka). Każdego dnia coś innego mamy w planach, na stronie cały czas coś się będzie działo, dlatego chętnych kibiców zapraszamy do spędzenia wolnego czasu z nami, a tych, którzy jeszcze nie oddali głosu w 25 kategoriach zachęcamy do poświęcenia około 10 minut i do wzięcia udziału w Lechowym plebiscycie za 2023 rok dostępnym -> TUTAJ.

Z okazji świąt wszystkim naszym stałym użytkownikom, czytelnikom, kibicom Kolejorza czy całej Lechowej społeczności życzymy wiele radości, zdrowia, spokoju i wspomnianej nadziei. Do przeczytania w kolejnych artykułach.

Grupa KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

29 komentarzy

 1. Przemo33 pisze:

  Dziękuję bardzo i wzajemnie! Wesołych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych dla wszystkich, tworzących tą stronę oraz dla wszystkich użytkowników tej strony, czytelników i kibiców Lecha!!! Wszystkiego dobrego na święta, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 🙂

 2. Ekstralijczyk pisze:

  Wesołych Świąt wszystkim.! 🙂

 3. Grossadmiral pisze:

  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim! 🙂 Na Rumaksonie do europy hej!

 4. Pawelinho pisze:

  Również oraz wzajemnie 🙂

 5. Erwin pisze:

  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich.

 6. 07 pisze:

  Moderatorom oraz wszystkim uzytkownikom składam życzenia Wesołych, rodzinnych Świąt.

 7. Szota Arweladze pisze:

  Dla całej Redakcji, wszystkich piszących oraz tylko czytającym, dla całej lechowej społeczności serdeczne życzenia Blogosławionego czasu Bożego Narodzenia!

  A na życzenie @mario, specjalny prezent pod choinkę:

  Wsiadł Święty Mikołaj na olbrzymie sanie,
  rozsiadł się wygodnie, dumnie chwycił ster,
  a tu jeszcze list mu listonosz donosi
  który wczoraj przesłał mały Piotrek R.

  „Proszę Mikołaju o nowy komputer,
  nowe ma już całe mych kolegów grono,
  lecz jeden warunek – aby miał excela
  który nieustannie świeci na zielono.

  Ale do zabawy też chciałbym coś dostać,
  zabawa nie może być to byle jaka,
  proszę zatem abyś dał mi w podarunku
  konia na biegunach – najlepiej rumaka.

  Bardzo także proszę, bo mówi mój tata
  że we mnie potencjał wciąż ogromny drzemie,
  mógłbym być dziekanem, być może rektorem,
  daj mi w zarządzanie zatem akademię.”

  Ale dzielny chłopak! – pomyślał Mikołaj,
  musi wśród rodziny być z niego pociecha,
  dam mu o co prosi, a wkrótce w przyszłości
  zrobię go prezesem poznańskiego Lecha!

  • mario pisze:

   zaraz tam życzenie, prośba taka nieśmiała była…
   Szota, bardzo Ci dziękuję. Wiersz, jak zwykle pierwsza klasa, aż pysk mi się roześmiał.
   Zdrowych, spokojnych i udanych Świąt życzę Tobie i całej Twojej rodzinie. Aby wena nigdy nie uleciała i by powodów do fajnych i wesołych wierszy było dużo. 🎄

   • Szota Arweladze pisze:

    @mario, spełniłem Twą prośbę z wielką przyjemnością 😊

   • Szota Arweladze pisze:

    Dziękuję Ci @mario serdecznie za życzenia 🎄 odwzajemniając je składam zapewnienie, że do końca sezonu tematów na wiersze nie zabraknie 😊

   • mario pisze:

    🍻

  • Pawelinho pisze:

   Szota Arweladze

   Genialny ten wierszyk jak zwykle zresztą potwierdzasz wysoką formę 🙂

   Ja także życzę Tobie, aby wena nigdy nie zgasła bo to jednak mimo wszystko dodaje kolorytu stronie oraz Wesołych Świąt z 🎄 oraz dużą ilością 🎁. A to ja też mam prośbę może jakieś podsumowanie na sylwestra? Bo jak nie patrzeć zaraz końcówka starego roku 🙂

   • Szota Arweladze pisze:

    @Pawelinho, dzięki serdeczne! Podobnie jak w przypadku naszego dobrego kolegi @mario obiecuję, że postaram się coś przyszykować na zakończenie roku 👍🏻 dzisiejszy wiersz układałem jadąc autem 250 kilometrów, w śnieżycy, więc nic mi nie jest straszne 🙂

   • mario pisze:

    kurde, Szota, Ty uważaj na siebie

  • Przemo33 pisze:

   @Szota Arweladze
   Kolejny świetny wiersz, a do tego tak prawdziwy 🙂
   Wesołych świąt dla Ciebie Szota! Dużo zdrowia, szczęścia, spokoju i jak najwięcej weny oraz tematów do pisania! Twoje wiersze są świetnie, na prawdę 🙂
   Widzę, że masz już napięty grafik, bo jest już zamówienie na wiersz na Sylwestra. Ja mam prośbę, może coś na Nowy Rok i Święto Trzech Króli? Taki „wiersz otwierający Nowy Rok i rundę wiosenną”?
   Jeszcze raz wszystkiego dobrego oraz udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku!

   • Szota Arweladze pisze:

    @Przemo33, bardzo dziękuję i odwzajemniam życzenia z serdecznością!

    Grafik rzeczywiście napięty ale na Trzech Króli myślę, że da się coś wcisnąc 👍🏻

    Wszystkiego dobrego!

 8. kilo82 pisze:

  Wesołych Świąt dla wszystkich! 🙂

 9. mario pisze:

  Świat takich, jakich każdy by sobie życzył życzę wszystkim tu pracującym, czytającym i piszącym (bez żadnych wyjątków 😀).
  Niech Wam(nam) nie zabraknie zwycięstw Lecha, porażek tych, którym się należą (prawda @leftt?).

 10. Krzys pisze:

  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim tu obecnym, czytającym, piszącym, zarząd popierającym i krytykującym a przede wszystkim o Wielkim Lechu marzącym !!!

 11. kri$$ pisze:

  Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz….
  Pieniędzy…..

  Wesołych Świąt Bożego narodzenia!

 12. bas pisze:

  Zdrowia i spokoju na Święta,bo czas mamy niespokojny i w Lechu ,pogodzie jak i polityce. Pogody ducha na przyszły rok.

 13. Zbychu pisze:

  Calej Lechowrj Rodzinie: Redakcji, Piszącym i Tym-Co-Czytają, Piłkarzom, Sztabowi i Administracji Klubowej: błogosławionych, ciepłych, radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. A A.D 2024 niech nam wszystkim przyniesie dużo wspólnej radości że zwycięstw Lecha oraz spokój i szczęście w życiu prywatnym.

 14. Mazdamundi pisze:

  Przede wszystkim zdrowia, bo przy braku zdrowia wszystko inne schodzi na dalszy plan. A tym, którzy gdzieś wyjeżdżają – szerokiej, odśnieżonej drogi i bezpiecznego powrotu do domu.

 15. kibic007 pisze:

  Na okres Świąt Bożego Narodzenia i w nadchodzącym roku życzę wszystkim zdrowia, szczęścia, pomyślności!

 16. bombardier pisze:

  Wszystkim KIBICOM LECHA POZNAŃ – POGODNYCH ŚWIĄT
  BOŻEGO NARODZENIA – życzą z Kołobrzegu bombardier i kibic Kotwicy!

 17. Toruń pisze:

  Wesołych Świąt!!!!!!!!

Dodaj komentarz