Twój szybki wybór (6)

Pamiętacie szybką zabawę z cyklu „Twój szybki wybór”? Rok temu podczas świąt mieliście okazję porównać prawie 100 piłkarzy i w konkretnej parze celem było wybranie, kogo woleliście. W trakcie zeszłorocznych świąt odbyły się trzy części tej zabawy, latem kolejne dwie, które nie dotyczyły już samych zawodników.

Podczas tegorocznych świąt wracamy z zabawą, która ostatnio cieszyła się sporym zainteresowaniem i zmuszała Was do podjęcia szybkiej decyzji. Dziś czas na kolejne szybkie wybory! Dnia 25 grudnia będzie miała miejsce szósta część, a dnia 26 grudnia siódma część.

>> „Twój szybki wybór” w czasie poprzednich świąt (wynik 1, 2 i 3)
>> „Twój szybki wybór” latem (wynik 4 i 5)

Co przygotowaliśmy w pierwszy dzień świąt? 20 zagadek, w których musicie coś wybrać. Rzuty karne powinien wykonywać Velde czy Ishak? Wolisz 3 kolejne remisy czy 1 zwycięstwo i 2 z rzędu porażki? Lepiej jest przedłużyć kontrakt z Douglasem czy Sobiechem? A może nie wierzysz w odejście Macieja Skorży tylko z powodów rodzinnych?

Wyniki Waszych świątecznych wyborów pojawią się na początku przyszłego tygodnia. Zapraszamy do zabawy, zachęcamy do podjęcia decyzji na konkretne tematy nie zawsze stricte związane z Kolejorzem.

Twój szybki wybór (6) – szybko się zastanów i zdecyduj!

Zabawa zakończona, wyniki są -> TUTAJ

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

16 komentarzy

 1. marcinos pisze:

  W jednym pytaniu mocno się wahałem czy odpowiedzieć ale w końcu wybrałem sprzedaż Pereiry. Velde jest nie do zastąpienia zimą. Przy przedłużeniu kontraktu Sobiech i Douglas odpuściłem – nie było dobrej odpowiedzi 🙂

 2. Przemo33 pisze:

  Pytanie „Większą sympatię budzi:” mnie rozwaliło 🙂

 3. Sosabowski pisze:

  Też miałem dylemat. Ale ostatecznie uważam że Velde raz że jest nie do zatrzymania bo Ego wystrzeli, a dwa że Pereira w top formie przekłada się na grę i bramki całego zespołu.

 4. Mazdamundi pisze:

  Odnoszę wrażenie, że uznany gol Lecha po analizie VAR to dość rzadka sytuacja.

 5. leftt pisze:

  Parę pytań jest abstrakcyjnych, kilka razy wybieramy między borowaniem zdrowego zęba a piciem octu. Jedno jest pewne : precz z przeklętym 2 maja na Narodowym! Nie chcę tego więcej przeżywać.

 6. Pawelinho pisze:

  „Chyba 1,8 mln złotych” genialne i dlatego to zaznaczyłem 🙂 Kilka wyborów było trudne na dłużej niż 10 sekund 🙂

 7. Grossadmiral pisze:

  Jakie łamigłówki! No właśnie kogo byście woleli Kamilka czy Karolka?

 8. kri$$ pisze:

  jak tu wybierać mniejsze zło?

 9. mario pisze:

  z kilkoma pytaniami poszliście ostro po bandzie, aż się uśmiechnąłem do siebie

 10. J5 pisze:

  Dobrze że to jest zadanie dokonania szybkiego wyboru, bo inaczej byłyby nierozwiązywalne dylematy

Dodaj komentarz