Finał plebiscytu na użytkownika 2023

We wtorek, 12 grudnia punktualnie o północy wystartował plebiscyt na najlepszego użytkownika serwisu KKSLECH.com w mijającym 2023 roku. Dwie rundy kwalifikacyjne do grupy są już za nami tak samo, jak wszystkie trzy kolejki fazy grupowej a nawet 1/8, 1/4 oraz 1/2 finału. W okresie świąt coroczna zabawa weszła w bardzo poważny etap, w nowym roku jeszcze bardziej się rozkręciła. Po miesiącu od rozpoczęcia plebiscytu czas na jego finał. Głosujecie ostatni raz i wybieracie dalej najlepszego użytkownika, którego komentarze oddane w mijających 12 miesiącach najbardziej Wam się podobały!

Finał plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku trwa od 12 stycznia od północy do 15 stycznia do godziny 23:59. Dnia 16 stycznia o 00:00 podamy wynik finału ogłaszając tym samym triumfatora zabawy. Każdy news z plebiscytem na użytkownika KKSLECH.com 2023 jest podpięty. To oznacza, że znajduje się na stronie głównej serwisu nad wszystkimi innymi aktualnościami pojawiającymi się na tej witrynie.

>> Wyniki I rundy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki II rundy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki fazy grupowej plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki 1/8 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki 1/4 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023

Wyniki 1/2 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

Szota Arweladze – mario 57% – 43%
Didavi – Sosabowski 54% – 46%

Podsumowanie 1/2 finału i zapowiedź finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

Po kilku dniach głosowania wszystko jest już jasne. Zabawę na etapie półfinału kończą mario i Sosabowski, w wielkim finale plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku znalazł się rewelacyjny Szota Arweladze oraz Didavi. Didavi 2 lata temu był w półfinale, rok temu znalazł się w finale, w którym wygrał, a teraz będzie bronił tytułu wywalczonego 12 miesięcy temu. Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować całej czwórce dojścia do tak dalekiego etapu i życzyć powodzenia w dalszej rywalizacji, która trwa już ponad miesiąc.

Ciężko przewidzieć, kto zwycięży w decydującym, towarzyskim boju kibiców Kolejorza. W każdym razie w finale na pewno wygra Lech Poznań a każdy z nominowanych w tej zabawie i tak może czuć się zwycięzcą. Przed nami formalny FINAŁ plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku! Głosujecie ostatni raz, wynik ogłosimy 16 stycznia o północy. Powodzenia!

>> Komplet informacji na temat plebiscytu na użytkownika 2023. Kliknij, poznaj zasady i dowiedz się więcej
Regulamin finału finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

– Zwycięzca w parze zostaje najlepszym użytkownikiem serwisu KKSLECH.com w 2023 roku
– W razie równej liczby głosów o zwycięstwie danego internauty zadecyduje dogrywka przeprowadzona 17 stycznia

Finał plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

Dwóch startuje, jeden wygrywa zabawę

W jakich terminach odbędą się poszczególne fazy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023?

12 grudnia, godz. 00:00 – I runda plebiscytu na użytkownika 2023

16 grudnia, godz. 00:00 – II runda plebiscytu na użytkownika 2023

19 grudnia, godz. 00:00 – Początek XIV plebiscytu kibiców Lecha Poznań za 2023 rok (25 kategorii)

20 grudnia, godz. 00:00 – Losowanie fazy grupowej plebiscytu na użytkownika 2023

23 grudnia, godz. 00:00 – 1. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

25 grudnia, godz. 00:00 – 2. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

27 grudnia, godz. 00:00 – 3. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

29 grudnia, godz. 00:00 – Podsumowanie fazy grupowej plebiscytu na użytkownika 2023

31 grudnia, godz. 00:00 – 1/8 finału plebiscytu na użytkownika 2023

4 stycznia, godz. 00:00 – 1/4 finału plebiscytu na użytkownika 2023

8 stycznia, godz. 00:00 – 1/2 finału plebiscytu na użytkownika 2023

9 stycznia, godz. 00:00 – Początek publikacji wyników XIV plebiscytu Lecha Poznań za 2023 rok (każdego dnia wyniki 3 kategorii)

12 stycznia, godz. 00:00 – Finał plebiscytu na użytkownika 2023

16 stycznia, godz. 00:00 – Ogłoszenie zwycięzcy plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku

>> Komplet informacji na temat plebiscytu na użytkownika 2023. Kliknij, poznaj zasady i dowiedz się więcej

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

44 komentarze

 1. Grossadmiral pisze:

  Szota gra na kodach! 🙂 Gratulacje dla finalistów!

 2. Pawelinho pisze:

  Szkoda, że nie ma meczu o trzecie miejsce 🙂 bo tak pojedynek Sosabowski z mario pozostanie bez rozstrzygnięcia. Tak jak pisałem poprzednio to się potwierdziło, że na końcu i tak wygrywają Niemcy (Didavi) 🙂

  • Grossadmiral pisze:

   też parę razy pisałem że fajnie by było jakby odbywało się spotkanie o 3 miejsce ale redakcja nieugięta żeby takowy mecz się odbywał a szkoda 😛

   • leftt pisze:

    Niektóre drużyny wystawiałyby rezerwy a są pewnie zawodnicy, którzy wyszliby na mecz o trzecie miejsce skacowani jak Bułgarzy w 1994 . Po brązowym i wszyscy zadowoleni.

   • Levin_9 pisze:

    Ostatni mecz o 3 miejsce podczas ME rozegrano w 1980 we Włoszech, nie rozumiem dlaczego na MŚ można grać na ME nie.

   • Grossadmiral pisze:

    Levin teraz na ME tym bardziej mecz o 3 miejsce by był dobry skoro gra więcej zespołów w mistrzostwach

 3. kri$$ pisze:

  Gratulacje dla finalistów!!
  Szacun dla pokonanych!

 4. Sosabowski pisze:

  Niestety nabity Artur Sobiech to nie wszystko. Przeciwnik miał zwyczajnie lepszy skład! Gratulacje dla finalistów, gratulacje Mario za współ-trzecie miejsce. Podziękowania dla wszystkich głosujących! Dla redakcji, że znowu jej się chciało to dla nas wszystkich organizować!
  Teraz czekamy na pojedynek na szczycie. Finały zwykle są nudne i do jednej bramki. Oby tym razem było zaciekle do końca i z karnymi!
  Powodzenia!

 5. Bigbluee pisze:

  Mario, słabo grilowałeś gruzińskie potrawy. Za mało Adżyki było !

 6. Zbychu pisze:

  Brawo Szota Arweladze! brawo Didavi! brawo mario! brawo Sosabowski! Różnice w procentach prawie żadne, pewnie do ostatniej chwili losy głosowań były nierozstrzygnięte. W obu przypadkach było 1:0, ale rywal poobijał słupki i poprzeczki.
  Po finałowym meczu czekam na przemówienie zwycięzcy. A czy będzie wierszem, czy prozą, okaże się.
  Szota! jeśli potrzebujesz sparingu, w którym Twoi napastnicy będą mogli poćwiczyć strzelanie bramek, to moja drużyna jest gotowa. Duma ze zgody!

  • Szota Arweladze pisze:

   @Zbychu, dzięki za wsparcie! Wiesz, że przed każdym kolejnym spotkaniem korzystam z Twoich boisk i wspólnych treningów, nie inaczej będzie przed finałem. Liczę też na wsparcie ze strony Twoich oddanych kibiców 💪

 7. Mazdamundi pisze:

  Czy jeśli Didavi wygra i obroni tytuł, to będzie to pierwszy taki przypadek w historii witryny i tym samym – niczym Borek w jednej z wypowiedzi po wygranym 9 lat temu meczu z Niemcami – będę mógł stwierdzić, iż widziałem wszystko i mogę umierać?

 8. smigol pisze:

  To jest chyba najcięższy finał od lat. Gratulacje dla finalistów!

 9. mario pisze:

  wstaję rano, a tu mnie coś dupsko boli. Patrzę do wyra- żona. Dotykam dupska, no boli. Jeszcze jeden rzut oka na łóżko – nie chce być inaczej – żona. Coś tu nie gra myślę sobie. Włączam komputer i…. wszystko jasne.
  W nocy dupsko skopał mi Szota Arweladze. Dobrze, że to było to, a nie coś innego 😉
  Szota,
  dobra robota. Na dupsku nie usiądę przez cały weekend. Podziękowania i wielkie gratulacje. To że mnie przeszedłeś, to jeszcze nic, bo miałem dużego farta że się w półfinale znalazłem mając takich przeciwników ale to, że skopałeś mi moją małą dupę tak dotkliwie w półfinale i w dodatku w swoim pierwszym plebiscycie, to jest wielkie osiągnięcie.
  GRATULACJE i UKŁONY.
  Powodzenie w finale!!!💪

 10. Szota Arweladze pisze:

  @mario, kieruję w Twoją stronę wielkie podziękowania za wspólny bój w półfinale! Mówiłem od początku, że dla mnie sukcesem będzie zajęcia miejsca jednego niżej od Ciebie – jestem pewien, że Twoje miejsce jest również w finale. To, że ja w nim jestem, to poniekąd także Twoja zasługa, człowiek nie funkcjonuje jako samotną wyspą a Ty szczególnie mnie wspierałeś w tworzeniu kolejnych treści, nawet gdy były chwile załamania. Serdeczne dzięki!

  Dziękuję wszystkim, którzy oddali swój głos na @mario, naprawdę na to zasługiwał. Ogromnie dziękuję też tym, którzy zagłosowali na mnie, bym mógł wystąpić w wielkim finale. Wspaniała przygoda trwa i jest jak piękny sen. Jako finalista będę chyba musiał od rundy wiosennej zacząć idąc co najmniej eseje o Lechu 😊 W finale czeka mnie niesamowite spotkanie z @Didavim (gratulacje za kolejny awans), Wielkim Didavim, koryfeuszem i luminarzem tej strony, który jest niepokonany od trzynastu spotkań. Już sam udział w tym wydarzeniu to dla mnie zaszczyt! Polec z takim hegemonem to nie wstyd.

  Gratulacje i podziękowania także dla @Sosabowskiego, wielką kultura słowa i szeroki horyzont nieprzypadkowo zaprowadziły Cię aż na podium.

  I na koniec, na finał finałów, słowo dla @Didavi

  Z niejednym już grałem człowiekiem orkiestrą
  i byli rywale niezwykle ciekawi,
  lecz teraz spotkanie z prawdziwym Maestro,
  powodzenia kolego @Didavi!

 11. arturlag pisze:

  Lechowa końcówka roku była smutna i choć trochę świeżego powiewu wniosły rymy Szoty ściśle jednak powiązane z rzeczywistością. Z kolei komentarze Didaviego to merytoryczne perełki . Czeka nas w finale stracie wagi ciężkiej – najchętniej widział bym ty remis. Powodzenia życzę obu zawodnikom !!

 12. Jakub80 pisze:

  Chyba idzie czas zmian 🙂 Brawo dla finalistów!

 13. Sp pisze:

  Ciężki wybór, no ale na kogoś postawić trzeba 🤔

 14. seba86 pisze:

  Fajny plebiscyt 😉

 15. seba86 pisze:

  Tylko jak wygra kibic piszący wiersze fajne o Lechu a nie kibic żyjący Kolejorzem, merytorycznie piszący, odnoszący się do Lechowej codzienności to trochę coś będzie nie tak…( Sorry Szota ale nie zasłużyłeś nawet na 1/4 finału…) Cały rok pisałeś wiersze i pokonujesz merytorycznie piszących użytkowników…

  • Kibic z Bydgoszczy pisze:

   To jest przede wszystkim plebiscyt kolego 🙂 Można się z Tobą zgodzić, że są użytkownicy piszący bardziej merytorycznie, ale to nie jest plebiscyt na użytkownika piszącego najbardziej merytorycznie, tylko wybieramy wg uznania kogo wypowiedzi najbardziej są nam nam bliskie.
   Myślę, że Szota pisze nie tylko fajne wiersze, ale przede wszystkim z humorem i trafia w punkt jeśli chodzi o aktualną ocenę przed meczem. Uważam, że merytoryki jemu w tym również nie brakuje.
   Ja byłem w grupie między innymi z fachowcami jeśli chodzi o tematykę Lecha Poznań czyli Didavim i Bartem. Użytkownikami piszącymi jak najbardziej rzeczowo jeśli chodzi o spojrzenie na to co się dzieję w naszym klubie. Czytam wypowiedzi również wielu innych kibiców, którzy nie zagrają w finale. Co wcale nie oznacza, że są gorsi od finalistów.
   Szota wiecznie wygrywał nie będzie 🙂 Poza tym jest jeszcze mecz finałowy 🙂
   Już wcześniej pisałem, traktujmy ten plebiscyt jako zabawę, nie obrażajmy się na siebie, bądźmy drużyną. Myślę, że taki był cel Redakcji KKSLECH, która kolejny raz organizuje dla nas ten plebisyct.

  • kibol z IV pisze:

   Mój głos ma Didavi , tak jak miał leftt. Kibic zawsze ma swoje zdanie. To nie jest świętoszek. Nigdy nie był i nie będzie. To jest poeta…ale piszący swoje wiersze . Swego czasu miałem tu osobiste udry z tomaszem1973 , lefttem , siódmym…No i co ? Poznalismy swoj charkter. Kto czyta to forum wie o czym piszę. Poznalismy i poszlismy po Majstra. Razem. Kibic ma charakter…Poeta ma rymy. Piosenki ma zenek :)…ma też Dżem . Co innego reakcja pod danym artykułem,co innego tygodnowe przygotowanie.
   Bokser nie czeka tydzień…Reaguje natychmiast.

  • Zbychu pisze:

   Redakcja zorganizowała plebiscyt na „użytkownika roku” bez jakichś wyraźnych reguł. Dla jednego użytkownikiem będzie ten, który ma najbardziej merytoryczne uwagi, dla drugiego ten, którego najlepiej mu się czyta, dla trzeciego jeszcze ktoś inny, bo ma najdłuższe posty, a jeszcze dla kogoś innego, bo ma celne, ale krótkie uwagi.
   Trochę to przypomina przepychanki przy plebiscycie Przeglądu Sportowego, gdzie w zasadzie jest to głosowanie na najpopularniejszego sportowca, a niektórzy próbują przyrównywać mistrzostwo świata z mistrzostwem Europy, wygraniem turnieju w golfa albo finałem Ligi Mistrzów, chcą konfrontować różne dyscypliny sportowe.
   Mamy fajną zabawę i ja to tak traktuję.

   • Pawelinho pisze:

    Zbychu otóż to, ale jak widać nie wszystkim to pasuje, że to tylko i aż zabawa, a nie jakiś wybór miss gdzie ta jest ładniejsza od tej, ale ta z kolei jest z innego plemienia 🙂 Zresztą niektórzy się z tego wycofują bo chcą być antysystemowi 🙂 i tak to niestety u niektórych osób wygląda i to jednak pokazuje trochę totalny brak dystansu do tego typu zabawy, który jest dla nas zorganizowany przez redakcje, która wcale tego organizować nie musi tak naprawdę.

   • Zbychu pisze:

    Jednej miss też się wybrać nie da, bo dla jednego oczy, dla drugiego figura, dla trzeciego co innego 😀

   • Pawelinho pisze:

    Taa tak idą w tym temacie to dwie wicemiss już są 🤣🤣🤣 teraz czas na trzecią i na tą „naj” 😀

   • Pawelinho pisze:

    *idąc

   • janusz.futbolu pisze:

    Tak, to jest na pewno zabawa.
    I plebiscyt 23/24 jest chyba nieco spokojniejszy, mam gdzieś w pamięci, że rok temu, ktoś nie za bardzo umiał się pogodzić z wynikami plebiscytu.
    🙂

  • Komarny pisze:

   Dlatego głosowałem na Didaviego. Szota też żyje Kolejorzem, inaczej jego wiersze byłyyby nie na temat. Ja jednak preferuję dyskusję.

Dodaj komentarz