Sonda: Największy błąd w tym sezonie

We wtorek, 12 marca w osobnym artykule zostały wyszczególnione wszystkie największe błędy zarządu popełnione przez władze Lecha Poznań od lata 2023 roku. Zarząd naszego klubu w ostatnich miesiącach popełnia błąd za błędem i nie tylko John van den Brom był powodem tego, jak Kolejorz wyglądał w rundzie jesiennej czy jaką mamy teraz sytuację.
Zarząd Lecha Poznań po odejściu Macieja Skorży zupełnie się pogubił. W klubie nie ma już trenera, który trzymał w ryzach słynne trio sprawując nad nim kontrolę i potrafiąc wymusić konkretne ruchy transferowe. Z miesiąca na miesiąc pion sportowy wygląda coraz gorzej, nie widać działań działu skautingu zarządzanego przez Jacka Terpiłowskiego, transfery piłkarzy z Belgii pilotowane przez Tomasza Rząsę są nieporozumieniem tak samo, jak dla większości kibiców nieporozumieniem było trzymanie na stanowisku trenera Johna van den Broma aż do końca rundy jesiennej.

Po wczorajszym wyszczególnieniu największych błędów popełnionych przez zarząd w sezonie 2023/2024 z Piotrem Rutkowskim na czele ruszamy dziś z okazjonalną sondą na ten temat. W nowej ankiecie pytamy kibiców Lecha Poznań o największy błąd popełniony przez władze, przez które Kolejorz znajduje się w obecnej, nieprzyjemnej sytuacji. W sondzie jest osiem możliwości odpowiedzi, ale jak zwykle zaznaczyć można tylko jedną.

Ankieta jest dostępna tutaj oraz w „Śmietniku Kibica”. Potrwa tydzień, jej wyniki przedstawimy w osobnym newsie na KKSLECH.com. Wszystkich internautów zachęcamy do oddania swojego głosu.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

14 komentarzy

 1. smigol pisze:

  Wszystko, dosłownie wszystko.

 2. 07 pisze:

  Błąd za błędem. Zaczęło sie od Trnawy. Fatalne decyzje.

 3. mario pisze:

  chyba po raz pierwszy w historii sond spokojnie mógłbym zaznaczyć 5 odpowiedzi i nie miałbym żadnego dyskomfortu związanego z żadną zaznaczoną odpowiedzią.
  W końcu zaznaczyłem 3, bo może gdyby wcześniej zwolnili Broma, to byłoby więcej czasu na szukanie normalnego trenera. Ale wybór Rumaka to też mocna pozycja…

 4. Pawel1972 pisze:

  Nie umiem wybrwć – największe dwa błędy:
  prezes Rutkowski,
  dyr sportowy Rząsa.

 5. bas pisze:

  Ło Panie co tu wybrać w następnej ankiecie dodatkowe pytanie. WSZYSTKIE ODPOWIEDZI POPRAWNE.

 6. Pawelinho pisze:

  Zabrakło mi opcji wyboru „wszystkie podjęte decyzje”, które były spóźnione, jedno i drugie okienko transferowe, wąska kadra i tak można wymieniać kolejne kwestie, które były i takie które będą do końca tego sezonu. No ale coś wybrać trzeba i wybralem mniejsze zło w postaci zostawienia trenera z kraju latających grillowanych tulipanów z CV jakiego tu nie było. Dlaczego? Bo to on naważył tego piwa, które powinien wypić i mimo dużej krytyki również z mojej strony wybrałbym mniejsze zło w jego postaci niż z tym „misztrzem” porażek, który jest aktualnie na posadzie trenera, ale z byciem „trenerem” ma tak naprawdę niewiele wspólnego to raz, a dwa mam wrażenie, że szanse nawet na PP czy trzecie miejsce byłyby większe niż są obecnie. Wybór obecnego „trenera” to dalszy świadomy wybór tymczasowości czy przeciętności jaką zdają się konsekwentnie realizować władze klubu dla których jak widać wynik sportowy ma tak naprawdę znaczenie drugorzędne albo nawet trzeciorzędne jeśli wcale. Ot zadowolić raz na 5/7 albo 9 (sic!) lat kibiców majstrem, żeby się uciszyli, ale kiedy przyjdzie odpowiedni moment po takim nazwijmy to wyskoku, to wszystko wraca do przeciętnej normy zwykle bylejakości jaką do Lecha wprowadził człowiek, który nigdy się nie podda bo tak naprawdę to on jest największym błędem, który doprowadził do tego miejsca w jakim jest aktualnie Lecha. Ogólnie w całym tym nieszczęściu preludium to miejsca w jakim jest aktualnie klub jest zawsze sukces sportowy i jest to pewna zbieżność wystarczy sobie porównać jak to miało miejsce po roku 2010, 2015 oraz jakie jest powolne „zabijanie” radości po majstrze na stulecie klubu.

 7. Ostu pisze:

  Nie sposób wybrać jednego…
  Nie wybieram…

 8. tomasz1973 pisze:

  Szkoda, że nie można dwóch opcji. Wybrałbym „wydupienie Broma po Spartaku” i „danie drugiej szansy szkapie”.

 9. stary pisze:

  Naprawdę mam problem z wybraniem opcji …

Dodaj komentarz