Raport kibicowski: IV runda kwal. LM

W miniony wtorek, 21 sierpnia oraz w środę, 22 sierpnia odbyły się pierwsze mecze w ramach IV rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Mistrzów sezonu 2012/2013.

> Party Poker <


Rozgrywki eliminacyjne LM wkroczyły już w fazę play-off, zatem w minionym tygodniu rozegrano zaledwie dziesięć spotkań. Pod względem kibicowskim ciekawie było w Moskwie. Nieźle na wyjeździe zaprezentowali się też fani Mariboru, a kibice Borussii M. ukazali oprawę na cały stadion. Co ciekawego działo się na stadionach podczas pierwszych meczów IV rundy kwal. LM? O tym dowiecie się z naszego tradycyjnego raportu kibicowskiego. Krótki raport z sześciu na dziesięć rozegranych pojedynków. Zapraszamy!

Spartak Moskwa – Fenerbahce Stambuł 2:1

Łużniki nie zapełniły się nawet w połowie, ale na trybunach było ciekawie. Fanatycy Spartaka licznie wypełnili miejsca za jedną z bramek, gdzie mieli sporo flag i transparenty na kijach. Nie mogło oczywiście zabraknąć sporej ilości pirotechniki, której użyli Rosjanie. Nieco słabiej zaprezentowali się tym razem Turcy, którzy jednak do Moskwy przybyli w bardzo licznej grupie.

Kliknij na miniaturkę, aby otworzyć duże zdjęcie:

AEL Limassol – Anderlecht Bruksela 2:1

W IV rundzie kwal. LM AEL przeniósł się na stadion APOEL-u. Kompletu nie było, a Cypryjczycy nie wygrali tym razem tyle, ile dwanaście miesięcy temu APOEL pokonał Wisłę, czyli 3:1. Sympatycy innego mistrza tego kraju przedstawili w tym roku „żółto-niebieską” kartoniadę na trzy trybuny. Była również sektorówka z herbem. Pirotechniki brak.

Kliknij na miniaturkę, aby otworzyć duże zdjęcie:

Borussia Moenchengladbach – Dynamo Kijów 1:3

Bardzo dobra frekwencja w Niemczech. Fani Borussii ukazali „biało-zieloną” kartoniadę na cały stadion. Za jedną z bramek była też sektorówka z herbem. W kraju naszych zachodnich sąsiadów pojawiło się około 200 Ukraińców. Nie pokazali nic ciekawego.

Kliknij na miniaturkę, aby otworzyć duże zdjęcie:

W skrócie:

Helsingborgs – Celtic 0:2 – Szwedzi ukazali klubową koszulkę na dwa poziomy trybuny. Na wyjazd wybrali się również Szkoci. Rozłożyli na krzesełkach kilka fan.

Dinamo Zagrzeb – Maribor 2:1 – Na wyjazd do Chorwacji pojechało 1200 Słoweńców. Podczas spotkania goście ukazali oprawę ze złotych, fioletowych i srebrnych folii. Był też transparent, pojedyncze flagi i śladowe piro.

Sporting Braga – Udinese Calcio 1:1 – Frekwencja na meczu słaba, ale kibice Bragi ukazali trzy małe sektorówki, mieli flagi i odpalili pojedyncze piro, jednak widoczne tylko przez trochę dymu. W Portugalii zjawiło również kilkudziesięciu Włochów. Zabrali ze sobą kilka niewielkich fan.

Sezon 2012/2013:

> Raport kibicowski – 1. kolejka Ekstraklasy
> Raport kibicowski – III runda Ligi Europy (rewanże)
> Raport kibicowski – III runda Ligi Mistrzów (rewanże)
> Raport kibicowski – III runda Ligi Europy
> Raport kibicowski – III runda Ligi Mistrzów
> Raport kibicowski – II runda Ligi Europy (rewanże)
> Raport kibicowski – II runda Ligi Mistrzów (rewanże)
> Raport kibicowski – II runda Ligi Europy
> Raport kibicowski – II runda Ligi Mistrzów
> Raport kibicowski – I runda Ligi Europy (rewanże)
> Raport kibicowski – I runda Ligi Europy

> Raporty kibicowskie – czyli unikalny cykl multimedialnych materiałów z artykułami opisującymi oraz przedstawiającymi filmowo i fotograficznie wszystko to co działo się ciekawego na stadionach Europy i Świata, ale także Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy polskiej Ekstraklasy. W sezonie 2011/2012 prawie 100 materiałów!

Źródło: inf. własna
Foto: fanatik.ru, userapi.com, nordkurvenfotos.de


3 komentarze

  1. sedd pisze:

    Jest problem z tymi zdjeicami spartaka. Nie dzialaja

  2. KKSLECH.com pisze:

    Już działają. Należy odświeżyć.

  3. Feruga pisze:

    Cypr takie malo panstewko, a tu po raz drugi bedzie chyba LM…