Twój szybki wybór (7)

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią w drugi dzień świąt kontynuujemy zagadki z cyklu „Twój szybki wybór”. Jedno możemy obiecać – będzie jeszcze trudniej.

Podczas tegorocznych świąt wróciliśmy z zabawą, która ostatnio cieszyła się sporym zainteresowaniem i zmuszała Was do podjęcia szybkiej decyzji. Dziś czas na kolejne szybkie wybory! Dnia 26 grudnia ma miejsce siódma część, wciąż jeszcze można oddawać głosy w szóstej części, która ruszyła 25 grudnia (cześć 6 -> TUTAJ).

>> „Twój szybki wybór” w czasie poprzednich świąt (wynik 1, 2 i 3)
>> „Twój szybki wybór” latem (wynik 4 i 5)

Co przygotowaliśmy w drugi dzień świąt? Kolejnych 20 zagadek, w których musicie coś wybrać. Zdobycie tytułu na kilka kolejek przed końcem sezonu czy na farcie w ostatniej kolejce? Gdzie powinna odbyć się mistrzowska feta? Większym sukcesem było pokonanie Villarrealu czy Fiorentiny? Lepiej, żeby do Kolejorza wrócił kiedyś Dariusz Żuraw czy Jan Urban? Wybieraj!

Wyniki Waszych świątecznych wyborów pojawią się 28 grudnia. Zapraszamy kolejnej do zabawy, zachęcamy do podjęcia decyzji na konkretne tematy nie zawsze stricte związane z Kolejorzem.

Twój szybki wybór (7) – szybko się zastanów i zdecyduj!

Zabawa zakończona, wyniki są -> TUTAJ

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

7 komentarzy

 1. Kibic z Bydgoszczy pisze:

  „Paszoł won” dobre max. haha 🙂

 2. Mazdamundi pisze:

  Chętnie bym zobaczył Darko ponownie w Lechu. Może nie na jedynkę, ale dla poszerzenia kadry, zakładając, że potrafi jeszcze grać w piłkę.
  A z „Paszoł won!” też się uśmiałem 😂

  • Grossadmiral pisze:

   Chyba do rezerw bo tak to łabędzi śpiew kariery. Zaraz 31 lat ma jakaś kontuzje a ostatnio mecz zagrał bodaj 2 lata temu. Piłkarski wrak na to wygląda aż szkoda mu płacić żeby tylko był w pierwszym zespole.

 3. Pawelinho pisze:

  Taa jasne szybki wybór 🙂

 4. kilo82 pisze:

  Dobre pytania, w niektórych naprawdę był ciężki wybór 🙂

 5. Soku pisze:

  Ktoś kto układał te pytania musiał się też galancie ubrechtać 🙂

 6. Sp pisze:

  W żadnym wypadku Darko do pierwszego zespołu. Chłop zaraz ma 31 lat jak już wspomniano, a z jego imprezowym życiem gdzie palił ćmiki i balował to mimo, że mogło go przez 80 minut meczu nie być w grze to w takiej 16 minucie jednym magicznym podaniem czy ruchem ciała potrafił wyprowadzić nas na prowadzenie. Rosjanin w Lechu jak najbardziej jeśli będzie miał takie umiejętności jak Rudniev też Rosjanin to jak najbardziej, a za wojnę w dużym stopniu odpowiadają ukraińcy, którzy mogą tu przychodzić bez zająknięcia. Pucharowy sezon wybrałem ten z wyjściem z grupy z LE, ten mecz z Udinese pamiętam słuchałem w radio i było mi przykro że odpadami bardziej niż Bragą. Żuraw mimo wszystko awansował do pucharów mimo ze były tylko jedne mecze, a za przedłużenie Urbana ktoś z klubu powinien polecieć z klubu. Jakoś tak mniej boli porażka gdy się przegrywa od 1 minuty niz straci prowadzenie w 90.

Dodaj komentarz