Cały stadion w barwach

Już 26 lipca, o godzinie 20:00 Lech Poznań zagra u siebie z Khazarem Lankaran. Synoptycy zapowiadają na czwartek piękną, słoneczną pogodę oraz temperaturę sięgającą w dzień 30 stopni. Tym samym pogoda będzie idealna, aby wieczorem stworzyć na Bułgarskiej kapitalną i niezapomnianą atmosferę!

> Party Poker <


Wszystkich fanów Lecha Poznań wybierających się w czwartek na stadion zachęcamy więc do przyłączenia się do akcji „Cały stadion w barwach”. Tym samym sympatyków zasiadających na dolnych częściach trybun zachęcamy do ubrania białych koszulek, natomiast tych, którzy zajmą miejsca na drugich poziomach stadionu do założenia niebieskich.

Wszystkim kibicom Lecha Poznań przypominamy również, że cały czas trwać będzie zbiórka pieniędzy do puszek. Latem za część funduszy z wiosny sfinalizowano zakup nowego nagłośnienia do Kotła, fan oraz flag. Ze zbiórek nadal będą też finansowane meczowe oprawy.

Warto także zaznaczyć, że na jutrzejsze spotkanie klub rozprowadził już ponad 18 tysięcy biletów. Meczu nie transmituje żadna stacja, więc nie będzie można obejrzeć go ani w telewizji, ani tym bardziej w internecie. Jedyną możliwością zobaczenia lechitów w akcji na żywo jest przyjście na Bułgarską.

Zbiórki do puszek na ostatnich meczach:

GKS Bełchatów – 2022,38 zł
Wisła Kraków – 3953,82 zł
Śląsk Wrocław – 6153,21 zł
Górnik Zabrze – 5322,96 zł
Cracovia Kraków – 6227,84 zł
Lechia Gdańsk – 16025,28 zł
Polonia Warszawa – 25611,96 zł
Podbeskidzie B-B. – 27714,37 zł
Zhetysu Tałdykorgan – 16204,59 zł

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com


11 komentarzy

 1. Bartas10 pisze:

  Wiadomo jutro barwy koniecznie !!!

 2. Kondziu pisze:

  Ostatnio z akcja bylo srednio, Oby jutro bylo lepiej i tez wygrana 2:0!

 3. Bartas10 pisze:

  Redakcjo,będzie temat o Saidim, że jest blisko Lecha ? Czy nie planujecie na razie ? Bo by było sporo użytkowników w tym temacie 🙂

 4. Nie ma redakcji. Są w terenie, ale z tego co wiem nic nie jest planowane. Nie interesuje ich to szczerze mówiąc, bo liczy się mecz i awans. Takie sprawy będą chyba dopiero od soboty.

 5. Bartas10 pisze:

  Wiadomka, że meczyk i awans Naszego Kolejorza jest najważniejszy, ale sprawy transferowe poniekąd też są ważne, bo przecież odeszlo dużo piłkarzy a przyszło tylko dwóch więc też chcemy co nie co od Was się dowiedzieć

 6. Tomas pisze:

  DUMĄ POLSKI JESTEŚMY OD LAT,KOLEJOWY HERB TO NASZ ZNAK…!

 7. qwez pisze:

  wszyscy na mecz! musi byc nas wuchta tej !!

 8. aliz5 pisze:

  W górę serca, niech zwycięża Lech niech zwycięża Lech, niech zwycięża Lech!!!

 9. Gorio pisze:

  Bedzie minuta ciszy przed meczem? powinna byc

 10. poky pisze:

  nie moge sie doczekac… takze wrzawy po golach

 11. pyra fan kks z breslau pisze:

  ferdka sie jebnelo mam nadzieje ze ostatni raz ale jutro KKS THE BEST