Wypowiedzi trenerów po sparingu:

Wypowiedzi obu trenerów po sparingu. Szkoleniowca gości, Thorstena Finka oraz opiekuna gospodarzy, Mariusza Rumaka na pomeczowej konferencji prasowej po towarzyskim spotkaniu Lecha Poznań z Hamburgerem SV.

> Party Poker <


Thorsten Fink (trener HSV):„To były dwie różne połowy, bo w pierwszej połowie graliśmy lepiej, a w drugiej gorzej. Mieliśmy swoje sytuacje, których nie wykorzystaliśmy i na to jestem zły. Chcę przecież wygrywać wszystko i to bez względu na to, czy jest to sparing, czy mecz o stawkę. Życzę Lechowi powodzenia i gratulację bardzo dobrej okazji tego meczu.”

„Nie mogłem wystawić dziś najmocniejszego składu, bo kilku zawodników ma kontuzję. Musimy oszczędzać się na Bundesligę, ponieważ punkty zdobyte w lidze są dla nas bardzo ważne. Nie mogliśmy więc ryzykować. Gdyby np. Van Der Vaart mógł przyjechać, to by przyjechał.”

Mariusz Rumak (trener Lecha):„W pierwszej połowie moi zawodnicy grali za bardzo towarzysko. Nasza postawa w defensywie była bierna, ale po przerwie było już lepiej. Zdominowaliśmy taki zespół jak HSV i to na pewno cieszy. Ta drużyna jest nam bliska, ponieważ gra w niej Rudnevs, zatem życzę jej powodzenia.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


2 komentarze

  1. Byznes Hospytalyty pisze:

    w sobote tez taki wynik ma byc i niewdze inaczej!

  2. Tadeo pisze:

    Rumak,kiedy człowieku przestaniesz być tak zadufany w sobie i swoich wypowiedziach?O jakiej dominacji Ty mówisz,chyba byliśmy nie na tym samym meczu.