Wystaw swoje oceny po meczu z VikinguremSkład Lecha Poznań:

Bednarek – Pereira, Dagerstal, Douglas, Rebocho – Karlstrom (61.Kvekveskiri), Murawski – Skóraś, Amaral (75.Szymczak), Velde (61.Tsitaishvili) – Ishak.

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie – OBRÓĆ GO POZIOMOTrener John van den Brom (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom sędziowania meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

(ocenianie zakończone)

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone w sobotę o północy

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

40 komentarzy

 1. Ostu pisze:

  Nie oceniam bo żaden z grajków nie grał niczego co potrafi – nawet nie był w pobliżu – poczekam jeszcze do końca października…
  A że zarządzik znów nie ocenił KONSEKWENCJI zamiany koncepcji na niderlandzka to trudno – gówno mnie to obchodzi…

 2. Grossadmiral pisze:

  Gówno totalne wielospektralne

 3. Sosabowski pisze:

  Jak ciężko jest grać w 10 przeciwko 11 piłkarzom. Przekonali się w meczu z Malme piłkarze Vikingura. Cóż dopiero piłkarze Lecha, którzy postanowili przez 60 minut grać w 9. Trener bowiem postanowił nie wystawiać w meczu skrzydłowych. Przeciwnik zdewastował nas taktycznie. To co zagrali Islandczycy można pokazywać na szkoleniach dla trenerów. Perfekcyjne przechodzenie z fazy ataku, do fazy presingu i przesunięcie do obrony. Ataki szybkie z wykorzystaniem wszystkich słabości rywala. A tych dzisiaj było od groma. Prawdopodobnie był to najgorszy występ Pereiry w Lechu jaki zanotował. A i tak był naszym najlepszym zawodnikiem. Tragiczny Karlstrom, niewidzialny Amaral, bezradny Ishak. Środek obrony woła o pomstę do nieba. Przy bramce nie było chyba ani jednego ze Stoperów. Skóraś odpuszcza piłkarza na przedpolu… Zmiennicy jeszcze gorsi. Dreptający KveKve który odpuszcza rywali w obronie. Praktycznie przetruchtał koło zawodnika który oddał celny strzał po którym na szczęście nie wpadło. Szymczak nie wniósł nic.
  Nasza gra jest tak wolna, że momentami można wyskoczyć na stację paliw po piwo… do Gdyni. Wrócić nasz grajek dopiero przyjmuje, cofnie, rozegra do tyłu, potem Bednarek w aut i znowu. Przecież takiego choasu to nie gra Odra Wodzisław. Co w tym klubie dzieje się taktycznie to jest niepojęte. Czy widzicie cokolwiek z planów taktycznych oprócz piłki do Pereiry na skrzydło? Pytam poważnie? Chaos, choas, chaos!
  Jak w dwa miesiące zmienić klub w pogorzelisko to tylko tu potrafią.
  Nie działało nic.
  Cieżko napisać coś pozytywnego.

 4. deel pisze:

  Wszyscy 10! Klasa światowa. Trener 9 bo nie wpuścił Marchewy. Poziom meczu 11 – dla takich chwil się żyje.

 5. smigol pisze:

  Nieć nie będę wyławiał. Co najwyżej mogę na nich wszystkich postawić kloca.

 6. radikk pisze:

  Prawda Ostu, oceniać to można piłkarzy a nie to coś co tam biegało w niebieskich koszulkach z naszym herbem na koszulkach.

 7. Pawel68 pisze:

  Nie ma kogo oceniać!Następna hańba w dziejach klubu!Rutkowski dziękuję ty nieudaczniku życiowy!

 8. Max Gniezno pisze:

  Też nie oceniam. Szkoda czasu na pozerów

 9. olos777 pisze:

  Cykl życia Lecha zatoczył pełne koło.
  Jestem więcej niż pewien,że zarząd po mistrzostwie dał sobie odbój.Mistrz zrobiony,można liczyć kasę i niech się już kibice odpierdolą.Kilku sprzedamy,kliku weźmiemy na wypożyczenie i tak przepękamy kilka sezonów.Do LM i tak nie mamy szans,LE też średnio a LK mamy w dupie.W sumie Lecha też mamy w dupie.Wyjdę może w grudniu i powiem,że się nie poddam,a te barany tak to łykną i kupią z 10k karnetów.

  • Bigbluee pisze:

   No kurwa wreszcie jeden zrozumiał. Teraz niech 10k zrozumie popierdalajacych na mecze w ramach robienia dobrze Rutkowi.

  • Pawelinho pisze:

   Ja piszę od tym od 2011 roku. Niestety tak to wygląda, a tytuł majstra w Lechu należy traktować jako wypadek przy ich „pracy”. A to że „hejterzy” znaczy kibice chcą tytułów nie jest ważne i się nie znają.

 10. Mary pisze:

  A ja tę bidę z nędzą ocenię – żeby statystyki były zapisane. Wszyscy 1 z wyjątkiem Pereiry, on był najlepszym naszym zawodnikiem.

 11. Jacek_komentuje pisze:

  Nawet wqrwiać się już nie mam siły.

  Szybko poszło.

  Wnioski wyciągnięte, dział naukowy pracuje pełną parą, nie popełniamy tych samych błędów…

  A więc:

  Nie ma kto wejść za niewidocznego Amarala. Jedyny zmiennik na skrzydło to robiący wiatr Gruzin, który szybko biega ale za to w ogóle nie patrzy, co się dzieje na boisku. Na środku defensywy nadal gra boczny obrońca, bramkarza jak nie mieliśmy tak nie mamy.

  Tylko Rebocho i Pereira zasługują na oceny nieznacznie powyżej 1.

  Skóraś, Ishak i Murawski – fajnie, że im się chciało, ale są bez formy, i pomimo zaangażowania nic nie grają.

  Reszta jest milczeniem…

  Jeśli zarząd i dyr. sportowy kolejny raz nie rozumieją, co robią źle, to po prostu nie nadają się do tej roboty. Jeśli rozumieją, a i tak to robią, to nie nadają się tym bardziej.

  Szkoda Lecha, szkoda potencjału, a przede wszystkim szkoda nas, kibiców – nieuleczalnych frajerów.

  • olos777 pisze:

   Tak szczerze,to Lech zmarnował już 7 lat.Siedem qrwa lat wiecznego pośmiewiska,niepoddawania się,robienia z ludzi debili i frajerów za to,że kochają ten klub,a jeden nieudacznik z drugim bawią się za nasze,bo przecież qrwa nie za swoje!Przeklinam ten dzień fuzji z tymi typami z lasu z miejscowości Wronki.

 12. Bart pisze:

  Chuja się znacie, wszystko jest dobrze. Fajnie że Szymczak dostał minuty. Będzie kogo sprzedać. Szkoda tylko że Marchewka nie zagrał. Za to minus dla van der Bommela.

 13. F@n pisze:

  Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla van der broma. Żadnego. Powinien być wypierdolony.

  • Pawelinho pisze:

   Wylecieć z klubu i to w trybie natychmiastowym powinien młody panicz!

   • 100h2o pisze:

    Głupio gadasz więc zamilknij. To do @ Pawelinho. Lech Poznań jakbyś nie wiedział TO KLUB RUTKOWSKICH no chyba że mnie coś ominęło. Jeśli chcesz wyjebać WŁAŚCICIELA to nie mam pytań na temat Twojej znajomości tematu.

   • Pawelinho pisze:

    Ohoho obrońca młodego panicza się znalazł?! Jakoś nie jestem tym faktem zdziwiony, a bez rutiego na pewno byłby w lepszym miejscu niż też i bez niego sobie też mógłby Lech poradzić. Jakbyś nie wiedział ignorancie to Lech jest własnością Rutkowskich niestety od momentu fuzji z Amicą a prawda jest taka, że to oni są największym problemem Lecha W TYM MOMENCIE i to przez nich to wszystko się dzieje. Przez rutkowizm mamy istne deja vu w 2022 z 2010, 2015 i to jakby nie patrzeć dzieje się od momentu, kiedy u sterów klubu jest synuś prezesa. Tak więc nie pisz głupot bo się tylko pogrążasz.

   • F@n pisze:

    Powinien, ale to niemożliwe. Wiadomo, że to wina wybierających, że dobrali takiego trenera, a nie innego. Ale skoro jest błąd, a decyzyjnych nie da się wyjebać to trzeba wyjebać trenera, bo nawet bez transferów przejście takich drużyn jak Vikingur czy Dudelange to obowiązek.

   • inowroclawianin pisze:

    No i co z tego że Rutkowskich? To jest też dobro speleczne dziesiątek tysięcy ludzi i to nie tylko tych z Wielkopolski. To symbol Poznania, to historia, tradycje. Lech grał wielkie mecze jak młodego Rutka nie było na świecie. Wiecznie żyć nie będzie. A my, brać kibolska powinniśmy się zjednoczyć i postawić tych chujów z zarządu pod ścianą i żądać wystawienia Lecha na sprzedaż, a jeśli nie to porządnego nim zarządzania w nie tego złodziejstwa i szopki która ma tu miejsce już z 12 lat. Wszystko ma swoje granice. Lech to my a nie jakieś rutki z lubelskiego.

   • 100h2o pisze:

    @inowrocławianin- „Lech to my”? To rozbij świnkę i wykup klub jak żeś taki patriotyczny. Klub ma właściciela a Lech jak cyrk, kupujesz bilet i idziesz na występ. Lech skończył się wtedy kiedy na boisku gra 8-9 Panów turystów z zagranicy . To parodia „naszego poznańskiego klubu” więc nie zasuwaj takich patriotycznych gadek. Z „naszego klubu” pozostał tylko szyld i tyle. I żaden tam symbol Poznania. Jeśli tak piszesz o tej grupie turystów i trenerze idiocie to mi smutno. Mam w dupie taki symbol.

   • Pawelinho pisze:

    inowrocławianin

    Jak widać niejaki 100h2o ma ten symbol w dupie więc jak widać niektórym taki stan rzeczy odpowiada.

  • 100h2o pisze:

   Nie @Fon – on powinien zostać wypierdolony już PO obozie w Opalenicy. Dostał wtedy szansę coś poustawiać a huja poustawiał. To obraz nędzy i rozpaczy, przygodna zbieranina turystów w Lechu Poznań . Na boisku TYLKO 3 Polaków z tego TYLKO JEDEN LECHITA czyli Skóraś. Pięknie.

   • Pawelinho pisze:

    To jest F@n jak już do kogoś piszesz, a nie jakiś „Fon”.

   • 100h2o pisze:

    @Pawelinho – I nie wtrącaj się ze swoją gównianą poprawnością. Adresat mojego postu jak będzie chciał sam mnie poprawi, nie potrzebuje nianiek, a na pewno nie takich jak Ty.

   • Pawelinho pisze:

    100h2o

    Jesteś moderacją? Nie. Więc nie odzywaj albo pisz tak jak powinno się pisać.

   • Pawelinho pisze:

    *odzywaj się (jak to ładnie lubisz podkreślać w moim kierunku)

 14. Mazdamundi pisze:

  Uff. Dobrze, że ich najlepszy napastnik był kontuzjowany, a wcześniej sprzedali najlepszego zawodnika i ichni Rutkowscy nie znaleźli jeszcze następcy.
  Tak czy siak: wąska kadra i myśl taktyczna półamatorów z Islandii > wąska kadra profesjonalnego zespołu Mistrza Polski i brak myśli taktycznej doświadczonego trenera-wuefisty z zachodu.

 15. Pawelinho pisze:

  Nikt tak naprawdę nie zasłużył na notę wyższą niż ZERO! Ewentualnie tutaj pasowałyby noty poniżej 0, gdyż nawet ta JEDYNKA to i tak zbyt wysoka nota za to spotkanie dla wszystkich bez wyjątku zaczynając od latającego dosłownie tulipana po tą bandę wręcz zbieraninę biegaczo-kopaczy mieniących się piłkarzami Lecha, a na tych odpowiadających za ten stan rzeczy dewiantów z zarządu. Ja nie będę ich wyzywał bo to nie tędy droga, a jakby nie patrzeć są inne bardziej kulturalne zamienniki na tą bandę wronieckich nieudaczników!

 16. 100h2o pisze:

  Panowie/Panie.
  Po co ta napinka.
  Przecież (jak pisała REDAKCJA PRZED MECZEM) oni „ZROBILI SWOJE” czyli PRZEGRALI. Tym samym zrealizowali wypełnione zadanie i można być dumnym z tej drużyny.

 17. 100h2o pisze:

  ps: Nie mogę się doczekać KIEDY wreszcie ktoś dostanie średnią magiczną ocenę 1,0 !

 18. piotrx pisze:

  A pisałem przed meczem, że dobry kurs jest na Vikingur. Kto skorzystał teraz zamiast się wkurwiać na tych cyrkowców, idzie jak ja w dobrym nastroju spać. ;)))

 19. inowroclawianin pisze:

  A cóż tu oceniać? Dno totalne. Może ewentualnie Bednarek i Pereira zagrali w miarę przyzwoicie. Reszta powinna za karę tu kajakiem wracać albo bez, a trener jak i zarząd nie powinni mieć wstępu do Wielkopolski. Hanna goni hańbę od praktycznie 12 lat z maleńkimi przerwami w 2015 i 2022. Brać kibicowska powinna coś z tym zrobić.

  • 100h2o pisze:

   „Brać kibicowska powinna coś z tym zrobić.” Chłopie, to zaproponuj coś jak takiś wyrywny. A nie pisz tutaj takich apeli do ducha narodu. Nie uderzaj w tony polityka bo to nie to miejsce.

   • Krzysztof pisze:

    Brać kibicowska to ma wywalone na to. Powinien każdy z osobna mieć własne sumienie, stanąć przed i zapytać siebie:czy warto klamcy i nieudacznikom płacić za bilet, czy warto przychodzić na Bułgarską gdzie jestem dymany przez ostatnie kilkanaście lat. Podjąć decyzję jeśli będzie na tak tzn że jesteś totalnym frajerem robionym w bambuko.

   • piotrx pisze:

    Krzysztof, w końcu jakiś hlos rozsądku. pusty stadion = odpływ przychodów z biletów i sponsorów = mniej pieniędzy w klubowej kasie. Do tych pustych zakutych łbów panicza R. i gargamela tylko takie argumenty przemawiają.
    My jako kibice możemy zrobić tylko i aż tyle. Na resztę my wpływ taki sam jak na pogodę.
    Pytanie ilu kibicom dobro tego klubu leży na sercu i ilu zdecyduje się na to aby po prostu nie chodzić na mecze?