Dni z największym zainteresowaniem

W 2022 roku Lech Poznań największe zainteresowanie wzbudzał w letnich miesiącach takich jak czerwiec, lipiec oraz sierpień. To wtedy zainteresowanie losami naszego klubu nie tylko ze strony kibiców Kolejorza było największe, wówczas na Lecha uwagę zwraca wiele osób, które normalnie w sezonie nie śledzą Lechowego życia każdego dnia skupiając się jedynie na osiąganych wynikach przeważnie w weekend.Kilkanaście dni temu -> TUTAJ opublikowaliśmy podsumowanie z którego mogliście dowiedzieć się, które mecze Lecha Poznań w 2022 roku najczęściej były komentowane na KKSLECH.com oraz w jakie dni nasze przedmeczowe czy meczowe raporty wygenerowały najwięcej odsłon. Dziś w święta kontynuując naszą krótką serię materiałów „od kulis” pora na listę 15 dni, w których zainteresowanie treściami na KKSLECH.com było największe w 2022 roku. Wśród tej piętnastki aż 11 to dni, w których Kolejorz rozgrywał swój mecz o stawkę notując zły wynik z miejsca przyciągający na stronę kibiców również innych klubów.

Niektóre te spotkania odbyły się w lipcu, kiedy w 2022 roku zanotowaliśmy najwięcej odsłon na KKSLECH.com. Dalej najwięcej odsłon wygenerowaliśmy w następujących miesiącach: maj, czerwiec, sierpień, luty, kwiecień, marzec, styczeń, wrzesień, październik, listopad i grudzień (czwarty kolejny miesiąc z tendencją spadkową). Na szczegółowe, miesięczne podsumowanie z wyszczególnieniem dokładnych liczb czy innych statystyk przyjdzie jeszcze czas 29 grudnia, dzisiaj w drugi dzień świąt pora na wspomnianą wyżej listę dni w 2022 roku z największym zainteresowaniem treściami na KKSLECH.com.

Inne typowo serwisowe podsumowania 2022:

> Co dała nam Liga Konferencji i nie tylko
> Najczęściej komentowane i najatrakcyjniejsze mecze na stronie
> Najprzyjemniejsze teksty w mistrzowskim rokuDni w 2022 roku z największym zainteresowaniem treściami na KKSLECH.com:

2 maja 2022

Na 1. miejscu jest słynny 2 maja, który wygenerował prawie 170 tysięcy odsłon z czego 135 tysięcy odsłon raportu meczowego Lech Poznań – Raków Częstochowa 1:3. O powodach takiego wyniku akurat wtedy pisaliśmy -> TUTAJ. W skrócie: Była to kolejna porażka Lecha w ważnym meczu, następna w finale Pucharu Polski i znowu z Rakowem, dlatego zjawiło się tutaj wielu internautów, których po ewentualnym zwycięstwie poznaniaków zabrakłoby na KKSLECH.com. Sam Lech jest w Polsce przeważnie nielubiany, więc oprócz kibiców Kolejorza pojawiło się tu mnóstwo kibiców innych klubów, którzy źle życzą naszemu klubowi, nie lubią go wchodząc na stronę z czystej ciekawości. Dnia 2 maja opublikowaliśmy łącznie 9 rzeczy (newsów) w tym te tradycyjne pomeczowe takie jak materiał z cyklu „Wokół meczu”, Pięć szybkich wniosków” czy dość szybko dużo zdjęć prosto z Narodowego.

14 maja 2022

Mistrzowski dzień Lecha Poznań. Najpierw Kolejorz wygrał 2:1 przegrywając 0:1 (taki scenariusz dobrze wpłynął na liczbę odsłon raportu meczowego – prawie 80 tysięcy) a później Raków Częstochowa przegrał w Lubinie z Zagłębiem, zatem Lech już 14 maja został nowym Mistrzem Polski. Tego dnia opublikowaliśmy w sumie 9 rzeczy, które wygenerowały 155 tysięcy odsłon. Pojawił się m.in. mistrzowski tekst, który do przeczytania jest -> TUTAJ.

Radość lechitów w Grodzisku
null

12 lipca 2022

Dla nas to zwykły dzień. Teksty jedynie meczowe (łącznie 7), najwyraźniej dla innych niekoniecznie. Prawie 125 tysięcy odsłon z czego 80 tysięcy to raport meczowy z pojedynku Karabach – Lech 5:1. Zapewne wysoka porażka w tym show Artur Rudko zrobił swoje powodując takie liczby. Ciężko podać jeden konkretny powód, dlaczego akurat 12 lipca serwis wykręcił aż tyle odsłon? Być może wielu szukało informacji, czy Lech po porażce w Azerbejdżanie nadal będzie grał w Europie.

6 lutego 2022

Następny dzień meczowy. 80 tysięcy odsłon raportu meczowego Cracovia – Lech 3:3, który miał ciekawy przebieg (Lech przegrywał 0:1, potem prowadził 3:1, na końcu zremisował 3:3). Przebieg danego spotkania ma wpływ na odsłony, ciężko jednak wytłumaczyć, czemu akurat 6 lutego odwiedziło nas tyle osób generując 117 tysięcy odsłon.

31 lipca 2022

Lech w dołku to Lech przyciągający uwagę. 115 tysięcy odsłon w typowo meczowym dniu z typowymi meczowymi tekstami na KKSLECH.com. Raport meczowy wygenerował prawie 75 tysięcy odsłon. Wystarczyłby odwrotny wynik (było 1:3) a wtedy z takiego spotkania nie wykręcilibyśmy nawet 40-45 tysięcy odsłon.

Fragment meczu Lecha z Wisłą 1:3
null

13 marca 2022

75 tysięcy odsłon raportu z meczu Wisła – Lech 1:1 rozegranego tydzień po porażce 0:1 z Rakowem. Remis 1:1 wyrwany w ostatnich sekundach po słabym spotkaniu nic poznaniakom nie dał, sam dzień 13 marca wybitny w treści na KKSLECH.com nie był. Akurat wtedy nikt z nas nie był przy Reymonta, żaden korespondent też nie został wysłany, widać to nie przeszkodziło wygenerować 104 tysiące odsłon.

8 maja 2022

Prawie 2 miesiące później wygenerowaliśmy podobny wynik. Tym razem jednak Lech wygrał w Gliwicach 2:1 i po wcześniejszym remisie Rakowa z Cracovią wyprzedził częstochowian w tabeli. Raport meczowy wygenerował wówczas prawie 80 tysięcy odsłon.

23 czerwca 2022

Pierwszy dzień z wynikiem TOP 15 w 2022 roku, który nie był dniem meczowym. Raptem 5 opublikowanych wówczas newsów wystarczyło do wygenerowania 87 tysięcy odsłon. Powód? Sparing z Pogonią, w którym Lech po fatalnej grze w ofensywnie przegrał 0:1. Na dodatek LechTV padła transmisja co przyciągnęło tutaj więcej osób m.in. z google news.

29 czerwca 2022

Kolejny dzień bez meczu o stawkę z dużą liczbą odsłon (prawie 80 tysięcy). Ciężko stwierdzić, dlaczego akurat 29 czerwca wygenerował aż tyle odsłon. Wówczas opublikowaliśmy 5 typowo letnich newsów, była wiadomość o przyjściu Afonso Sousy, wiadomości o letnich sparingach rozgrywanych w ostatnich latach (ich wyniki a przełożenie na gry o stawkę), wspomnienie meczów o Superpuchar Polski czy jeden tekst na temat rywalizacji z Karabachem Agdam.

26 sierpnia 2022

Siedem rzeczy na KKSLECH.com w tym te pomeczowe po rewanżu z Dudelange wygenerowało 77 tysięcy odsłon. Tego dnia odbyło się jeszcze losowanie fazy grupowej Ligi Konferencji, które ściągnęło na stronę dodatkowych kibiców nie tylko Lecha Poznań.

16 lipca 2022

Dzień podobny do tego z Wisłą Płock opisywanego wyżej. Dwa tygodnie wcześniej Lech także przegrał u siebie, również różnicą dwóch goli, lecz ze Stalą Mielec. Efekt? 76 tysięcy odsłon dnia 16 lipca.

Lech – Stal 0:2
null

20 lutego 2022

Długo nic nie wskazywało na dobową liczbę 74 tysięcy odsłon. Dopiero raport meczowy wygenerował 65 tysięcy odsłon, dnia 20 lutego Lech przegrał w Gdańsku 0:1, stracił pozycję lidera na rzecz Pogoni, dlatego po 17:00 powitaliśmy tu wielu fanów ze Szczecina. Na szczęście dzięki konieczności logowania nie przeczytaliście ich komentarzy.

7 czerwca 2022

Maciej Skorża zrezygnował z prowadzenia Lecha późnym wieczorem 6 czerwca, wielu kibiców dowiedziało się o tym dopiero rano 7 czerwca i ten dzień zapisał się w historii KKSLECH.com za 2022 rok. Prawie 74 tysiące odsłon treści w tym m.in. specjalnego odcinka „Na chłodno” czy nowej sondy dotyczącej zmiany trenera.

6 marca 2022

73 tysiące odsłon w tym 65 tysięcy raportu przedmeczowego i meczowego z Lech – Raków 0:1. Dnia 6 marca odsłon byłoby więcej, gdyby nie wysoka frekwencja na stadionie.

14 sierpnia 2022

Wynik 14 sierpnia był niemalże identyczny jak 6 marca. Oczywiście pod względem odsłon, bo na murawie Lech także przegrał u siebie 0:1 dając się wówczas pokonać Śląskowi Wrocław (60 tysięcy odsłon raportu meczowego). Poznaniacy to spotkanie rozegrali 3 dni po wyeliminowaniu Vikingura.

Lech – Śląsk 0:1
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. Kibic z Bydgoszczy pisze:

    Dzięki za te statystyki. To jest po prostu konkret. Co niektórych pewnie w ogóle to nie interesuje, ale jednak można wyciągnąć wnioski. Często właśnie się nad tym zastanawiałem jakie jest zainteresowanie, a z racji tego że na naszej stronie komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy, co jest oczywiście wielkim plusem i szacun za to dla KKSLECH.com, to nieraz można by po komentarzach stwierdzić, że niewielkie a to tylko czasem brak słów na to wszystko 😉

  2. Kibic z Bydgoszczy pisze:

    Poza tym czerwiec, lipiec, sierpień? Czy to nie przypadkiem czas na transfery, kiedy jesteśmy pełni wiary i optymizmu, że w końcu będzie fantastycznie?
    A potem niestety pozostaje jak zwykle: „Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził”