Plebiscyt na użytkownika 2023 w końcu rozstrzygnięty

We wtorek, 12 grudnia punktualnie o północy wystartował plebiscyt na najlepszego użytkownika serwisu KKSLECH.com w mijającym 2023 roku. Po ponad miesiącu zabawy wiemy już wszystko. Wiemy już, kto wygrał zabawę za poprzedni rok, znamy najlepszego użytkownika KKSLECH.com, którego komentarze w minionych 12 miesiącach najbardziej Wam się podobały.

>> Wyniki I rundy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki II rundy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki fazy grupowej plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki 1/8 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki 1/4 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023
>> Wyniki 1/2 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023

Wynik finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

Szota Arweladze – Didavi 54% – 46%

Podsumowanie finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023:

Wszystko jasne! Po ponad 30 dniach trwania kolejnego już plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com dotarliśmy do mety corocznej zabawy, a zatem dziś poznaliśmy nowego mistrza tej strony, którego komentarze w 2023 roku najbardziej Wam się podobały. Już 14 w historii edycję i 2 po reformie wprowadzonej 12 miesięcy temu na lata 2022-2024 wygrał kibic Kolejorza o nicku „Szota Arweladze”. Od dziś to Szota Arweladze jest królem KKSLECH.com, kibic Lecha Poznań stosunkiem głosów 54% do 46% pokonał w wielkim finale innego kibica o nicku Didavi, który bronił tytułu wywalczonego rok temu. Kolejną emocjonującą, momentami zaciętą rywalizację, w której hitem ponownie była faza grupowa wygrał jeden z faworytów tej zabawy. Na końcu zwyciężył kibic Kolejorza, który ubarwia poszczególne newsy swoimi rymowankami, swoimi przemyśleniami na temat Lechowych spraw, kibic przedstawiający w komentarzach to co myśli w nieco inny sposób niż pozostali użytkownicy (więcej na ten temat -> TUTAJ.

Zwycięzcy plebiscytu oczywiście gratulujemy tak samo jak wszystkim pozostałym 112 uczestnikom zabawy, a zwłaszcza tym, którzy ponownie umieli potraktować ten plebiscyt jako luźną, zimową zabawę z elementami towarzyskiej rywalizacji kibiców Kolejorza. Szota Arweladze w 2023 roku pokazał, że szybko da się wspiąć na szczyt, szybko można zaskarbić sobie sympatię pozostałych internautów. Wspomniany kibic Kolejorza pierwszy komentarz na tej witrynie oddał dopiero 22 października 2022 roku, o godzinie 21:28, dla niego był to debiutancki występ w plebiscycie na użytkownika KKSLECH.com, w którym od razu wygrał. Szota Arweladze w 2023 roku był po prostu najlepszy i ten znany utwór odgrywany m.in. zwycięzcy 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie jest specjalnie dla niego!

Plebiscyt na użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku dobiegł końca, ale to jeszcze nie koniec informacji na ten temat. Jutro podsumujemy na łamach serwisu całą zabawę, podamy wszelkie ciekawostki czy odsłonimy kulisy plebiscytu, który po reformie ponownie trwał przez ponad miesiąc. Na razie dzięki wszystkim za ponad miesięczną zabawę, za głosy oddane na poszczególnych kibiców, finalnie wygrał coraz bardziej znany i lubiany „Szota Arweladze”, jednak zwycięzcą może czuć się każdy, kto wziął udział w plebiscycie za miniony 2023 rok.

Poprzedni zwycięzcy:

2023 – Szota Arweladze
2022 – Didavi
2021 – kibol z IV
2020 – Siódmy majster
2019 – Siódmy majster
2018 – Grimmy
2017 – Siódmy majster
2016 – Mouze
2015 – Mouze
2014 – Classic
2013 – tomasz1973
2012 – Pyra
2011 – luis
2010 – ArekCesar

>> Komplet informacji na temat plebiscytu na użytkownika 2023. Kliknij, poznaj zasady i dowiedz się więcej
W jakich terminach odbyły się poszczególne fazy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2023?

12 grudnia, godz. 00:00 – I runda plebiscytu na użytkownika 2023

16 grudnia, godz. 00:00 – II runda plebiscytu na użytkownika 2023

19 grudnia, godz. 00:00 – Początek XIV plebiscytu kibiców Lecha Poznań za 2023 rok (25 kategorii)

20 grudnia, godz. 00:00 – Losowanie fazy grupowej plebiscytu na użytkownika 2023

23 grudnia, godz. 00:00 – 1. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

25 grudnia, godz. 00:00 – 2. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

27 grudnia, godz. 00:00 – 3. kolejka plebiscytu na użytkownika 2023

29 grudnia, godz. 00:00 – Podsumowanie fazy grupowej plebiscytu na użytkownika 2023

31 grudnia, godz. 00:00 – 1/8 finału plebiscytu na użytkownika 2023

4 stycznia, godz. 00:00 – 1/4 finału plebiscytu na użytkownika 2023

8 stycznia, godz. 00:00 – 1/2 finału plebiscytu na użytkownika 2023

9 stycznia, godz. 00:00 – Początek publikacji wyników XIV plebiscytu Lecha Poznań za 2023 rok (każdego dnia wyniki 3 kategorii)

12 stycznia, godz. 00:00 – Finał plebiscytu na użytkownika 2023

16 stycznia, godz. 00:00 – Ogłoszenie zwycięzcy plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com w 2023 roku

>> Komplet informacji na temat plebiscytu na użytkownika 2023. Kliknij, poznaj zasady i dowiedz się więcej

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

25 komentarzy

 1. tomasz1973 pisze:

  No to powiem tak – gratuluje i witam w gronie zwycięzców, ale nie będę ukrywał, że merytoryka i spostrzeżenia Didavi bardziej mi odpowiadają niż Twoje wiersze. Owszemto urozmaicenie, sam je czytam, ale myślałem, że jestem na forum piłkarskim i ocenie podlegają tu sprawy sportowe, a nie literackie umiejętności.
  Szota, bez urazu, już taki jestem, że pisze wprost.

 2. Szota Arweladze pisze:

  @Didavi, serdecznie dziękuję za niesamowity pojedynek w finale. Spotkać się w nim właśnie z Tobą, było fantastyczną sprawą. Gratuluję drugiego miejsca, bo to naprawdę świetny wynik, choć równie dobrze mógłbyś wygrać i nikt nie mógłby być zdziwiony. Gratulacje dla @mario i @Sosabowskiego, którzy przez cały 2024 rok mogą dumnie paradować z brązowym medalem na szyi.

  Dziękuję wszystkim którzy oddali głosy w pojedynku finałowym, najpierw na @Didaviego, bo zasłużył na nie jak mało kto, ale przede wszystkim dziękuję tym, którzy zagłosowali na mnie i dali mi wygraną w tym Plebiscycie! Dziękuję wszystkim, którzy od pierwszej rundy mnie wspierało i doprowadzili do tego miejsca, gdzie w niebiesko-białych barwach mogę poczuć się jak w szatni Kolejorza i z radością wykrzyczeć KOLEJOWY KLUB SPORTOWY LECH POZNAŃ!!

  Moje zwycięstwo w tym Plebiscycie tak naprawdę nie jest tylko moje, lecz całej społeczności tej strony. Być wybranym przez Was, wspaniałych Kibiców, którzy mają Lecha w sercu, rzeczowo i merytorycznie dyskutują o teraźniejszości, przyszłości i historii Kolejorza to niesamowity zaszczyt. Dlatego traktuję to zwycięstwo jako wotum zaufania i zastrzyk energii do dalszego coraz doskonalszego wypełniania roli lechowego poety.

  Teraz zatem zapraszam wszystkich bez wyjątku na to najwyższe miejsce na podium, byśmy razem cieszyli się z bycia kibicami Lecha! A szczególnie zapraszam tych, z którymi pojedynkowałem się od pierwszej rundy: @kilo82, @bas, @Pan T.Arhei, @leftt, @Jacek_komentuje, @Levin_9, @mario i @Didavi – dziękuję za życzliwą rywalizację, w której i tak zawsze zwyciężały niebiesko-białe barwy!

  Gratulacje i podziękowania dla Was wszystkich! Oby kolejny rok przyniósł Wam jeszcze lepsze miejsce w Plebiscycie a Lechowi upragniony tytuł mistrzowski!

 3. Mazdamundi pisze:

  Gratuluję!
  By zostać mistrzem trzeba prezentować wysoką i równą formę przez cały sezon i tak było w tym przypadku. Pierwszy udział w plebiscycie, pierwszy udział w fazie grupowej, pierwsza faza pucharowa, pierwsza strefa medalowa i pierwsze… pierwsze miejsce. Kariera ekspresowa.

 4. kri$$ pisze:

  Fajna zabawa ten plebiscyt. Doskonała na wypełnienie przerwy zimowej.
  Gratuluję Zwycięzcy!
  Pamiętajmy, że to nie walka o złote kalesony, a zabawa na martwy sezon.

 5. Zbychu pisze:

  I ja dokładam swoje gratulacje dla obu Panów. Brawo Szota! brawo Didavi! Mamy tu mocną ekę, nie tylko finaliści należą do zawodników wagi superciężkiej.
  Pojedynek znowu bardzo wyrównany, pewnie Redakcja w podsumowaniu poda na jaką liczbę głosów przełożyła się procentowa różnica. Któryś z pływaków, po przegranej o jedną setną sekundy powiedział, że gdyby wiedział wcześniej, to by nie obciął paznokci. W tym plebiscycie takich wyników „prawie o paznokieć” kilka było.

 6. Sosabowski pisze:

  Gratulacje dla Szoty, Gratulacje dla Didaviego! Widać, że rywalizacja była zacięta i zdecydowały detale.
  Podziękowania dla Redakcji za świetną zabawę.

 7. Jakub80 pisze:

  Brawo Szota! Gratulacje! Reszta wiary też oczywiście na wysokim poziome!

 8. Muro pisze:

  Brawo, gratulacje, serdeczności!

 9. Toruń pisze:

  Toruń składa ukłony!!!! Mistrz został wybrany!!!! Gratulacje!!!

 10. Krzys pisze:

  Gratulacje @Szota Arweladze za zwycięstwo. Wielki brawa również za to co wniosłeś na nasze kibicowskie forum. Moim zdaniem jest to powiew świeżości, oryginalności zawsze z dozą dużego szacunku w sposobie komentowania. To nie przypadek, że wygrałeś z faworytami będąc tu jak dobrze kojarzę dopiero drugi sezon.
  Gratulacje również dla @Didavi drugi tytuł z rzędu był tuż tuż..na kilka klików
  Moje uznanie również @mario i @Sosabowski
  Moim zdaniem, cała wasza czwórka wyróżniała się w tym roku w komentarzach w serwisie KKSLech.com.
  Podziękowania dla @redakcja KKSLech.com za oryginalny pomysł aby kolejny rok nas kibiców Lecha trzymać dzięki tej zabawie w treningu i na lekkiej adrenalinie 😉 aby nie wyjść z wprawy w czasie ligowej przerwy zimowej.

 11. jerry21 pisze:

  Gratulacje dla zwycięzcy!
  Pozdrowienia dla wszystkich uczestników!

 12. smigol pisze:

  Gratulacje dla nowego króla 👑

 13. Didavi pisze:

  Poeta. Geniusz rymów. Niewątpliwy talent. Powiew świeżości na tej stronie. Odkrycie tego roku. Talent na który nie trzeba było czekać. Nikt nie podlewał, jak nie przymierzając marchewkę 🙂 Zwyczajnie pojawiłeś się na tej stronie i odmieniłeś naszą szarą, smutą codzienność. KRÓL! Wielkie gratulacje @Szota
  Oddaje klucze do szatni i czekam na kolejne fantastyczne wiersze, bo sam jestem w gronie Twoich fanów, ale myślę, że to wiesz. Zwycięstwo niepodważalne i w pełni zasłużone.
  Dziękuje za głosy i za to, że ciągnęliście mnie za uszy do samego finału. Nie było mnie tutaj od zatrudnienia Rumaka, a Wy i tak co rundę na mnie głosowaliście. Wielkie dzięki!
  Szota Król!

  • Szota Arweladze pisze:

   @Didavi, dobrze Cię widzieć!

   Kiedy pojawiłem się na stronie 22 października witając się z Wami, to Ty jako pierwszy mnie przywitałeś. Niedługo później byłeś autorem słynnego hasła, że w w Plebiscyt 2023 wjadę jak Kvekve w Meganke. Dziś z wielką kulturą oddajesz mi klucze do szatni. Nie było grama przesady w tym co pisałem rano, że wolę czytać Twoje wpisy od moich. Dobrze, że tu jesteś i pozostaniesz Mistrzem!

   Przy okazji dziękuję wszystkim za miłe słowa i gratulacje. W 2024 postaram się nie zasypiać gruszek w popiele.

   Rano to nie wybrzmiało, ale podziękowania należą się także @Redakcji, za zapewne ogromny trud realizacji świetnego przedsięwzięcia jakim jest Plebiscyt oraz można powiedzieć wzorcowe jego przeprowadzenie – zwięźle, bez nakręcania negatywnych emocji, z prostymi zasadami. Tak trzymać 💪

 14. Sp pisze:

  Gratulacje Szota 👏
  Gratulacje Didavi 👏 moim zdaniem powinieneś obronić trofeum oczywiście nic nie ujmując naszemu mistrzowi rymów.
  Gratulacje dla wszystkich uczestników tego pięknego plebiscytu 👏

 15. mario pisze:

  już ostatni raz chciałbym podziękować wszystkim tym Kolegom, którzy oddali ja mnie swoje głosy.
  Nie spodziewałem się, że mogę dojść do półfinału tej zabawy. Dzięki Wam się to udało.
  Dziękuję też moim rywalom, których udało się przejść i którzy nie skopali mi mojego małego dupska oraz temu, który to dotkliwie zrobił.
  Fajna zabawa.
  A na koniec chciałbym tylko sobie i wszystkim życzyć abyśmy w niezmienionym gronie, a może i poszerzonym w zgodzie i szacunku dotrwali do kolejnej edycji plebiscytu.
  Mnie co prawda będzie tu z różnych względów chyba trochę mniej ale i tak będę Was wszystkich czytał.
  Dzięki!
  🔵⚪

Dodaj komentarz