Mocna druga część tygodnia

treningPo meczu z GKS-em Bełchatów, piłkarzy Lecha Poznań czekają równe dwa tygodnie przerwy od rozgrywania meczu o stawkę. Wszystko przez październikową przerwę na zgrupowania reprezentacji narodowych.


Po niedzielnym spotkaniu lechici decyzją sztabu szkoleniowego otrzymali dwa dni wolnego. Poznaniacy do zajęć powrócą jutro i w środę oraz czwartek będą trenowali dwa razy dziennie (odpowiednio rano oraz po południu). W piątek Kolejorz będzie ćwiczył tylko po południu, zaś w sobotę rozegra sparing.

11 października o godzinie 13:00 na głównej płycie stadionu we Wronkach „niebiesko-biali” kontrolnie spotkają się z Pogonią Szczecin. Po tym meczu cały zespół będzie miał wolną niedzielę, a właściwe przygotowania do kolejnej ligowej konfrontacji rozpocznie w poniedziałek, 13 października.

Na najbliższych treningach Lecha Poznań zabraknie sześciu kadrowiczów, a więc Tomasza Kędziory, Dariusza Formelli, Jana Bednarka, Luisa Henriqueza, Kaspera Hamalainena oraz Gergo Lovrencsicsa. Kilka dni przerwy będzie miał za to Łukasz Trałka, który przedwczoraj doznał lekkiego urazu mięśni brzucha.

Warto dodać, że w wyjazdowym meczu z Koroną Kielce, który odbędzie się w niedzielę, 19 października, o 15:30 z powodu kontuzji nie wystąpią Kebba Ceesay, Maciej Wilusz i Dawid Kownacki. Pod znakiem zapytania stoi za to występ Zaura Sadaeva, którego rehabilitacja przebiega na szczęście bardzo szybko.

Kadrowicze Lecha Poznań – październik 2014:

Tomasz Kędziora i Dariusz Formella
P4N U-20, Polska – Szwajcaria (czwartek, 09.10, godz. 18:30)
P4N U-20, Włochy – Polska (poniedziałek, 13.10, godz. 18:00)

Jan Bednarek
eMME U-19, Polska – Mołdawia (czwartek, 09.10, godz. 15:30)
eMME U-19, Polska – Andora (sobota, 11.10, godz. 15:00)
eMME U-19, Polska – Holandia (wtorek, 14.10, godz. 15:30)

Luis Henriquez
Tow, Meksyk – Panama (niedziela, 12.10, godz. -)

Kasper Hamalainen
eME, Finlandia – Grecja (sobota, 11.10, godz. 20:45)
eME, Finlandia – Rumunia (wtorek, 14.10, godz. 20:45)

Gergo Lovrencsics
eME, Rumunia – Węgry (sobota, 11.10, godz. 18:00)
eME, Wyspy Owcze – Węgry (wtorek, 14.10, godz. 20:45)

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


4 komentarze

 1. RobertLech!!! pisze:

  Kasper zapewne zagra od początku ,poprzednio gdy był powołany był asygnowany do gry ale złapał jakiś uraz na rozgrzewce i nie zagrał , oby Gergo dostał swoją szanse bo widać ,że złapał luz i może sporo dać swojej reprezentacji, a co do naszych młodych to mam wrażenie ,że nasi mogą grać nie wiadomo jak dobrze w swoich rocznikach a i tak tych powołań nie dostają za wiele.

 2. mateo pisze:

  Czy ma ktos informacje jak wyglada sytuacja z Kebba? Szkoda zawodnika tak fajnie sie zapowiadal, a niedlugo pewnie konczy mu sie kontrakt i nie wiadomo co z tego wszystkiego wyniknie…

 3. RobertLech!!! pisze:

  Do gry wróci dopiero na wiosnę ,a po takiej przerwie można zapomnieć o dobrej formie ,także wielka nie wiadoma jeśli idzie o jego los w Kolejorzu.

 4. Stef pisze:

  Szacowna redakcjo,”pod znakiem zapytania stoi za to występ”wprowadza lekki zgrzyt zębów po innych kontuzjowanych.Serdecznie pozdrawiam .