Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości Dariusza Żurawia oraz opiekuna gospodarzy Stevena Gerrarda na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 2. kolejki grupy D piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2010/2020, Rangers FC – KKS Lech Poznań rozegranym w czwartek, 29 października, o godzinie 21:00.Dariusz Żuraw (trener Lecha):„Pomimo porażki zagraliśmy niezły mecz. Zmierzyliśmy się z dobrym zespołem, który bardzo dobrze gra w defensywie. Mieliśmy kilka okazji, ale grając z takim zespołem trzeba je wykorzystywać. Ciężko było nam dziś wypracować sobie pozycje do oddania strzałów. Grało nam się trudno, mamy teraz trochę kontuzji, ale musimy sobie jakoś radzić. Mam nadzieję, że Pedro Tiba i Jakub Kamiński będą gotowi już za tydzień. To nie są groźne urazy, mamy jeszcze wiele meczów, musieliśmy ich oszczędzać. Mam nadzieję, że po kolejnych badaniach wrócą do treningów.”Steven Gerrard (trener Rangers):„Jestem zadowolony z występu i wygranej. To był ciężki mecz, który jednak kontrolowaliśmy. W pierwszej połowie byłem zadowolony z długich fragmentów naszej gry, w drugiej wymagałem od mojego zespołu jeszcze więcej. W przerwie powiedziałem piłkarzom, by jeszcze bardziej wierzyli w siebie. Ta wygrana jest dla nas fantastyczna tak jak fantastyczny był gol Morelosa. Ta bramka była najwyższej klasy.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <7 komentarzy

 1. F@n pisze:

  „Mam nadzieję…”. Czyli wcale nie jest powiedziane, że faktycznie obaj będą gotowi za tydzień.

 2. Lolo pisze:

  Sranie w banie. Lech by strzelił…. Ale nie strzelił bo mamy krótką ławkę, albo nie mamy jej wcale

 3. Krzysztof pisze:

  No i jest git. Gramy cały czas dobre mecze ….tylko cały czas przegrywamy lub remisujemy. Jak dla mnie to się wyklucza.

 4. Ostu pisze:

  Tłumacząc z Zurawiowego na nasze – zagraliśmy niezły, przegrany mecz…

 5. Tadeo pisze:

  Nie mogę zrozumieć zmian dokonanych przez Żurawia.Dlaczego tak późno, skoro nie było czego bronić. Przegrać 1do 0 lub 2 do 0 , różnicy nie robi.Teraz w meczu ligowym , połowa drużyna z powodu przemęczenia będzie wymieniona i ponownie syratacpunktów.Wiadomo już że w przyszłym sezonie tylko Mistrz Polski będzie brał udział w LM. lub po odpadnieciu w LE. Dla pozostałych trzech drużyn będzie utworzona tzw.3 liga.