Lechowy Flesz (19.12-31.01)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.Zakrzewski znalazł pracę w akademii

W styczniu do akademii Lecha Poznań dołączył Zbigniew Zakrzewski. Były lechita pomaga teraz Marcinowi Wróblowi będąc odpowiedzialny m.in. za planowanie karier młodych zawodników.

Z akademii do Podhala

Będący ostatnio w kadrze rezerw obrońca, Maksymilian Tkocz odszedł w styczniu do IV-ligowego klubu Podhale Nowy Targ.

Bartkowiak w poszukiwaniu nowego klubu

Bartosz Bartkowiak mający za sobą słaba rundę w Miedzi Legnica zimą szukał i szuka nowego klubu. Pomocnik wypożyczony z rezerw Lecha przebywał niedawno na testach w GKS-ie Bełchatów.

Duży awans wychowanka

Wychowanek Lecha, Bartłomiej Burman, który zimą rok temu przeszedł z rezerw do III-ligowej Nielby Wągrowiec zaliczył duży awans sportowy. 20-latek został niedawno zawodnikiem Warty Poznań w której w sobotę zaliczył ekstraklasowy debiut.

Były lechita w drużynie roku

Były lechita, Robert Lewandowski cały czas zbiera nagrody za fenomenalny 2020 rok. „Lewy” znalazł się w styczniu w drużynie roku według UEFA. Rok 2021 już na pewno będzie gorszy, Bayern Monachium nie zdobędzie Pucharu Niemiec.

Nowa umowa wychowanka

Mikołaj Tudruj z akademii Kolejorza podpisał niedawno nowy 3-letni kontrakt z Lechem Poznań.

Jarota klubem patronackim

Jarota Jarocin została patronackim klubem Lecha Poznań. Kolejorz już wcześniej miał takie umowy m.in. z Nielbą, Górnikiem Konin, Kanią Gostyń czy Unią, nigdy nie było z nich żadnych zauważalnych korzyści.

Ekstraklasa wsparła kluby

Przed startem wiosny Ekstraklasa SA przekazała klubom aż 146 milionów złotych z łącznej puli 225,5 mln zł. Są to pieniądze z praw medialnych i marketingowych.

Z Hiszpanii do Chojniczanki

Wychowanek Lecha, Oskar Nowak przeszedł z rezerw Getafe do II-ligowej Chojniczanki Chojnice. Boczny obrońca przez pół roku pobytu w Hiszpanii nie zadebiutował.

Nowe numery lechitów

Przed startem wiosny nowi lechici wybrali swoje numery. „6” po Karlo Muharze wziął Jesper Karlstrom, „18” ma Bartosz Salamon, z „19” będzie grał Norbert Pacławski, z numerem „43” Antoni Kozubal, z „30” Nika Kvekveskiri”, z „16” Antonio Milić, a z „74” Krystian Palacz.

Odrzucona oferta za Ramireza

Lech Poznań odrzucił ofertę transferu Daniego Ramireza do Kajrata Ałmaty. Kazachowie oferowali za Hiszpana tylko kilkaset tysięcy euro.

Butko oblał testy

Bohdan Butko nie przeszedł testów medycznych w tureckim klubie Erzurumspor. Wciąż nie wiadomo, gdzie zakotwiczy ukraiński obrońca.

Zwycięstwo drużyny Muhara

Karlo Muhar już w swoim debiucie w lidze tureckiej zaliczył 90 minut. Kayserispor pokonał Kasimpasę 1:0 po golu w ostatniej minucie i oddalił się od strefy spadkowej.

Dziękujemy za pomoc

Wszystkim internautom, którzy regularnie wspierają nas poprzez zainteresowanie i korzystanie raz dziennie codziennie z bannerów na tej witrynie bardzo dziękujemy ze niezbędne wsparcie. Dziękujemy również za wszelkie darowizny przez PayPal. Dla Was czasem to była bądź jest chwila, dla nas wielka pomoc dzięki której chociaż udaje się utrzymać to co tutaj jest. Dziękujemy.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. John pisze:

    90 minut Muhara w Turcji,wygrana jego zespołu.
    Awans sportowy cienias zaliczył,i jeszcze gra.