Twój szybki wybór (3)

Czas trwających świąt poświęciliśmy choćby na wprowadzenie małej nowości na KKSLECH.com zmieniając w tym roku nieco harmonogram treści w okresie od 24 do 26 grudnia. Zamiast podsumowań jesieni, roku czy innych tekstów na różne tematy (od 13 listopada i tak było ich bardzo wiele), ruszyliśmy przedwczoraj z czymś nad czym chwilę trzeba się nagłowić.
„Twój szybki wybór” – dzięki tej nowości w ciągu 3 dni (24, 25 i 26 grudnia) można wziąć udział w małym porównaniu blisko 100 piłkarzy występujących w Kolejorzu w latach 2008-2022. W tym okresie Lech Poznań łącznie trzy razy został Mistrzem Polski, pięć razy dostał się do fazy grupowej europejskich pucharów, trzy raz z niej wyszedł dokładając do tego dorobku jeszcze Puchar Polski i kilka Superpucharów. Różni zawodnicy swego czasu byli gwiazdami na swoich pozycjach nie mając często okazji, by grać ze sobą w jednej ekipie.

W święta daliśmy Wam wybór w tym możliwość krótkiego zastanowienia się nad niektórymi zawodnikami. Kto był lepszy? Kogo bardziej lubiliście? Kto według Was powinien być w obecnym Lechu Poznań? W porównaniach byli i są piłkarze podobni do siebie lub grający w konkretnym okresie na tej samej pozycji bądź w podobnym stylu. Zachęcamy kibiców do podjęcia decyzji, wyniki Waszych wyborów zostaną ogłoszone już jutro 27 grudnia.

Dziś w III i ostatniej części zabawy nie brakuje m.in. porównań niezłych zawodników grających przy Bułgarskiej w latach 2008-2022, ale nie tylko. Są zagraniczni piłkarze czy postacie, które niewiele u nas zwojowały (głównie z tylnej formacji). Wybierajcie po raz ostatni!
Kto lepszy? Kogo bardziej lubisz? Kogo byś wolał w dzisiejszym Lechu ? Decyduj!

(głosowanie zakończone, wyniki 27 grudnia po południu)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

11 komentarzy

 1. smigol pisze:

  Oh, to było pyszne…

 2. tomasz1973 pisze:

  Za parę Reiss-Rudniev można kogoś zamordować, ale i pozostałe wybory niezwykle trudne, głównie ze względu na gównianość tych niby piłkarzy w niektórych parach.

 3. El Companero pisze:

  Teodorczyk dwa razy mi mignął, chyba był w 2 części ale już nie mogę sprawdzić bo po głosowaniu znikły nazwiska.

 4. slavo1 pisze:

  Niezły hardcore 🙂 Świetny pomysł swoją drogą. Gratulacje!

 5. Pawelinho pisze:

  Taa szybki wybór, a praktycznie za każdym razem mam problem z tym kogo wybrać. Tak czy inaczej ciekawy format.

  • Kibic z Bydgoszczy pisze:

   Chyba właśnie najlepiej szybko wybrać 😉
   Jedynie te niektóre pary to długopis się zamyka żeby oddać głos na jednego z zawodników, gdy obaj w Lechu nic nie pokazali. No ale Redakcja KKS Lech Poznań pewnie przeprowadza jakiś eksperyment, na swój własny użytek, bo jeśli tak nie jest to proszę nam tego oszczędzić ;/

  • Pawelinho pisze:

   Wiesz ja tak chciałem, ale generalnie to tak się na da widząc tego typu pary jak z Zapotoką czy innymi z poprzednimi parami jakie przygotowała redakcja to jednak człowiek zaczyna się zastanawiać tzn analizować tych piłkarzy i stąd początkowo szybki wybór wcale taki szybki nie jest jakby się mogło na początku wydawać.

 6. Sp pisze:

  Kurde redakcjo ?

 7. Ostu pisze:

  Taki szybki wybór to znów nie jest…
  No bo TRZEBA się nieźle naglowic by przypomnieć sobie co ci „wymienieni” w ogóle w Lechu pokazali – jak zaistnieli…

 8. F@n pisze:

  Niektore pary przekomiczne ?